Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben yakında geleceğim bir iki haftaya diye düşünüyorum şu an güncel kilomu bilmiyorum ama başlangıç 74dü hedef olarak da sen 64 yaz bakalım kilo aldım gibi geliyor hiç dikkat etmeden hiç tartılmadan sadece iyileşmeye çalışıyorum

inanmazsın aşkım bende dün eve müşterimin getirdiği baklavayı götürdüm ve o baklava tabağı ü gibi getirdi müşterim tabaklara koyup ikram yaptılar filan 2.5 saat masamda koktu poşete atıp eve götürdüm bebem yedi ahahahah iyi sınanıyoruz heee

Hahahahaha yulaf tostmu yoksaaaaaaaa
Evet canım lezzeti de güzeldi haftada bir kere yaparım
Ay nelerle sınanıyoruz
Bende eve götürecem çocuklara ikindi öğünü

Nasıl oldun canısı
Daha iyisin inşallah

Afiyet olsun
Afiyet olsun sakın öyle şeyler deneme daha ceza yok ceza yok yedin bitti bir sonraki öğünde dengelersin
Afiyet olsun ekler geç olmuş ama hadi minikmiş madem
Herkese günaydın.
Bugün benim diyetisyen günüm. Azıcık korku azıcık heyecan var. Regl de oldum. Stres aldı iyice sanki. Sınava girecek ogrencilerdeki heyecan var ben de
Bize de haber et
Günaydın kızlar hala bi sersemlik var üzerimde çıkıp biraz yürüyeyim ağır ağır bi hava alıp geleyim
Geçmiş olsun temiz hava şifa olsun
Afiyet olsun canım kuruyemiş kaçmış biraz
Yürüyüş yapmayı düşünüyordum ablamlar kaza yapmış apar topar gittik çok şükür iyiler yigenim yoğun bakımdaydI kuzum normal servise geçmiş rabbim korumuş
Canım çok geçmiş olsun Allah bir an çnce şifasını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…