Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım iyiyim sen nasılsın 🥰🥰

ayy canımm kaptanım iyi olmaya calısıyoruz işte napalım 🤗
biraz kas ağrım var tutuldum sanırım bide bebegimn asıları vardı bugun zor bir gun oldu 🥹
oglum 1 yaşına girdi kızım 4.sınifa gectı
Evlilik nasıl gidiyor elifim 🥰🥰🥰

Tutku44 Tutku44 nasıl oldun canım daha iyi misin :KK200:

dünden beri boynum cok fena bebegi kaldiramiyorum emziremiyorum donemiyirum kas gevsetici sicak su torbası ve sıcak duş anca anaca geciyor azalıyor hamdolsun
nazar mi oldum yaa dun spor yapamadım.bugunde yapmam sanırim cok zor
aglayacagim.ben bu cumartesi nasıl 81.5 olacammmmmmm:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Bebegimin bugun 1 yaş aşısı vardı ya iki kolunada yaptılar içim gecti 😔😔
biraz huzursuz anca gelebildim o yuzden

Cümleten günaydınlar hanımlar

hosgeldiniz sohbetlerinizi özledik abla 🥰🤗
Size acıyı tarif edemem ama fotosunu atabilirim
:KK14:
Eki Görüntüle 3478073
Az önce velim getirdi yulaflı tostumu ısırırken bakısıyoruz 😭 poğacaya el değmiyor öyle sıcak :işsiz: Y yosunlupapatya Nergis 35 Nergis 35 kaptanım bak nelere noo diyor bu garip 😒
senin velilerinde masallahı var hep birseyler getiriyorlar kız burası neresi canımm

sınavın büyük olmuş canım walla

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun gün içinde güzel olmuş 21:30 daki de geç olmuş canım ya ❤️

Afiyet olsun canım salata ve yoğurt da olaymış bir de dolma 2 yeterli olurdu ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş ❤️

Güzel olmuş afiyet olsun ❤️

Günaydın kaptan valla ne güzel değil mi bugün İstanbul da kapalı oh beee 🥰

Günaydın canım kolaylıklar diliyorum 🙏

Günaydın 🥰 Kolay gelsin 🙏

Hayırlı sabahlaaarrrr kaptanım 🥰😘

Günaydın canım ❤️

Günaydın 🥰❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın canım geçmiş olsun kas gevşetici krem sürüp çok sıkmadan bir tülbentle bağla canım ❤️

Vaayy e çok az fark etmiş süper 🥰

Günaydın canım boncuğa çok geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın 🙏 öperim minik patilerden 😻

Afiyet olsun ❤️

Ohh miss afiyet olsun ❤️
ah kaptanım yaptım yaptımda işte insa azalacak ağrısı dune gore daha iyi ❤️

dünden beri boynum cok fena bebegi kaldiramiyorum emziremiyorum donemiyirum kas gevsetici sicak su torbası ve sıcak duş anca anaca geciyor azalıyor hamdolsun
nazar mi oldum yaa dun spor yapamadım.bugunde yapmam sanırim cok zor
aglayacagim.ben bu cumartesi nasıl 81.5 olacammmmmmm:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

senin velilerinde masallahı var hep birseyler getiriyorlar kız burası neresi canımm

sınavın büyük olmuş canım walla
Olırsun olursun gec olsun güç olmasın canım.
Canım velilerim iyidir sağolsunlar diyettwyim de diyemiyorum alınıyorlar 😂 ben köyde öğr olduğum için eski gelenekler pek kaybolmamış o yüzden sanırım

Kızlar disaridayim eve gitmem 9u geçer ne yemeni önerirsiniz diyetini bozmayacak şekilde yemek canım istemiyor ama hani atıştırmalık ağzıma ne atayım bilemedim yoksa yarın öğlene kadar yemeyeceğim canımda hiç birşey yemek istemiyor ama sağlıksız olarak aç geçirmeyeyim diye yani yemiş olmak için yiyeceğim ama ne yesem? Öneriniz varsa alırım ☺️

Kızlar disaridayim eve gitmem 9u geçer ne yemeni önerirsiniz diyetini bozmayacak şekilde yemek canım istemiyor ama hani atıştırmalık ağzıma ne atayım bilemedim yoksa yarın öğlene kadar yemeyeceğim canımda hiç birşey yemek istemiyor ama sağlıksız olarak aç geçirmeyeyim diye yani yemiş olmak için yiyeceğim ama ne yesem? Öneriniz varsa alırım ☺️
Dışarda mı yiyecksin canım

Dışarda mı yiyecksin canım
Dışarda bı isim çıktı onu halletmem lazım eve de geç giderim ya hiç yemiycem ya da biseyler atıştırmalık yiyeceğim aslında canımm hiç istemiyor bu aralar bazı stresli dönemlerden geçiyorum diyeyim hiç bir şey yemek içimden gelmiyor bakma yani byraya yazdığım yiyeceklere herkeste stres iştah açar ben ölmeyecek kadar yiyeyim diyorum işte o yüzden ne yesem bilemedim😑

Kaptanlarım bugünü kapattım

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 dilim kaşar
5 tane gün kurusu

Öğle
1 kase yayla çorbası

Ara
2 erik
1 bardak ayran
1 Karabuğday patlağı