Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biraz mentalim bozuldu benim bu hastane işlerinden
İçini ferah tut inşallah hiç bişey çıkmaz bana da kesin tanı konulmuştu operasyon sonu hemen kemoterapiye başlanacakti çok şükür patoloji sonuçlarım iyi huylu geldi Drum bile şaşırmıştı yıllardır sadece kontrol altındayım.. o yüzden ben artık kesinlik kazansa bile Allah'tan ümidimi kaybetmeme taraftarıyım.. hatta bundan birkaç yıl önce yine olumsuz bişeyden suphelenmislerdi Dr söylemeye dahi çekiniyordu benim rahatlığım konusunda şaşip kaldı . O yüzden sen de rahat ol kaptanm

Sana da geçmiş olsun

İnşallah canım hayır sıkıldım biliyor musun sürekli olarak o testi de yapalım bu testi de yapalım sonu gelmeyecek gibi yani hiç sevmem belirsizlik ne varsa bileyim ona göre karar vereyim yolumu çizeyim istiyorum

Canım çok birşey değil ki ama wc sorununu çözmek lazım bir ilaç içiyor musun
cunartesi 82.2
bugun 82.8
+600gr
ama eksiye gececeğim inanıyorum dünkü spordan oldu sanırım
LenaG
Nergis 35
geçersin tabi c.tesiye bişicik kalmaz

Canım çok birşey değil ki ama wc sorununu çözmek lazım bir ilaç içiyor musun

geçersin tabi c.tesiye bişicik kalmaz
Yok kaptanım ilaç içmiyorum dukan ı kestim birkaç gündür içmiyorum bugün başlayacağım inşallah, dut kurusu da pek fayda etmiyor.

Biraz mentalim bozuldu benim bu hastane işlerinden
Kaç gün kullanmaman gereken yanlış ilaç içtin üzerine hastane işleri koşturmaca cabası birde 2 gün doğum günü ödülleri hiçbirini kaçırmadım
Kaptaniçem ama sana bu artı neki cumartesi düzelir olmazsa öbür cumartesi 80 ler ligindeyiz

gezegenfeza LenaG
Geçen cumartesi: 53.80
Bu salı: 52.05
Fark -1.75
Tebrikler bu ne güzel bir eksi böyle
Günaydın
Cumartesi 67.30
Salı 67.0
-300

Nergis 35 LenaG

GüZel hiç yoktan iyidir

Eki Görüntüle 3477120
Tebrikler canım
Canım gayet normal memeler süt dolu ağırlık yapar tabiiki
Süper spor menü güzel afiyet olsun
LenaG Nergis 35
Cumartesi 66:85
Salı 66:25
Fark -600
Tebrikler canım benim
Çok farkediyor ilk uyanınca çok şiş olunuyor
Almıcen kızımı demi
Canım benim az şey atlatmadin sen hiç bozma moralini dünkü gevrek ve pasta dan stresden oldu gir bak cumartesi eksiyi göreceğiz önce sağlık unutma
Hem kabızlık hem uykusuzluk o yüzden takviye dene canım kabızlığı sıkma canını hafta sonu eksi olur
cunartesi 82.2
bugun 82.8
+600gr
ama eksiye gececeğim inanıyorum dünkü spordan oldu sanırım
LenaG
Nergis 35
Sen halledersin canım benim cumartesi eksiyi goreceksin

Sorun değil canım, cumartesiye kadar çözersin
Bende sıkıntı yaşıyorum

Söz veremiyorum

Canım kaptanımm motiveni yeriimm gülen gülüyo bana bahane ettiğimi düsunüyorr bare sen anla benüü

ONdanda oluyor zaten bide wc olmadanda fazla çıkarr kalktığımiz gibi hemen tartmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…