Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35

7 Eylül menü
Kahvaltı 1 dilim tbe tahin pekmez karışımı 1 yk kadar biraz süzme peynir ve domates

Ara kahve 7,8 adet fındık
Ara kahve küçük kare bitter

Akşam 19:00 zeytinyağlı taze fasülye 8,9 yk 2,3 yk ev yoğurdu 1 dilim tbe

3 saat temizlik yaptım akşam ekmeği onun için yedim

Su 3,5 litre 🌸

Doğum günün kutlu olsun kaptaniçem şimdiden nice seneler olsun inşallah mutlu huzurlu sağlıklı 🎉

Bugün beni sinirden ağlattı hüngür hüngür, şimdi affettirmek için süpürge yapıyor. Sabah da kahvaltı hazırladı. 🥴Kapatılmaları taraftarıyım. Oğlum hariç 🤌

Yoo valla ne yalan söyleyeyim hiç aramıyorum, kaynanam rahmetli, onu aratmıyor sağolsun. Bu ara çok gözüme batıyor kocam beyefendi🤭
Anasından el almış desenize 🤣

Doğum günün kutlu olsun kaptaniçem şimdiden nice seneler olsun inşallah mutlu huzurlu sağlıklı 🎉

Bugün beni sinirden ağlattı hüngür hüngür, şimdi affettirmek için süpürge yapıyor. Sabah da kahvaltı hazırladı. 🥴Kapatılmaları taraftarıyım. Oğlum hariç 🤌

Yoo valla ne yalan söyleyeyim hiç aramıyorum, kaynanam rahmetli, onu aratmıyor sağolsun. Bu ara çok gözüme batıyor kocam beyefendi🤭
hep hormonlar bunlar canımmm hep hormonlar :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Heeeehhh şöyylleeee😆😆😆😌😌😌
Sitare55 Sitare55 duymasın ben seni tutuyorum 🥰🤪
bak hele bak. Sen ona güven. Fezo beni alırsa arkamdan el sallarsin😂😂
Öyle bir şey olmayacak biz onlardan alacağız canım benim 🤪
Bugün beni sinirden ağlattı hüngür hüngür, şimdi affettirmek için süpürge yapıyor. Sabah da kahvaltı hazırladı. 🥴Kapatılmaları taraftarıyım. Oğlum hariç
Bencede kapatılsınlar onlar olmadanda yaparız bizler
Yoo valla ne yalan söyleyeyim hiç aramıyorum, kaynanam rahmetli, onu aratmıyor sağolsun. Bu ara çok gözüme batıyor kocam beyefendi
🤨🤨

7 Eylül menü
Kahvaltı 1 dilim tbe tahin pekmez karışımı 1 yk kadar biraz süzme peynir ve domates

Su 3,5 litre 🌸
Afiyet olsun güzel menü

Ayy ne güzel Allah afat dan korusun

Hayırdır canım dikkat et kendine

Aaaa nice mutlu sağlıklı yaşların olsun canım benim iyiki doğdun 🎂🎂🎂

Hayırlı sabahlar canim Bol bol ye kahvaltını

Kız çaktırma sen zaten onu geçersin aaa ben ona şaka yaptım 🤪🤪

Hayat devam ediyor her şeyle karsilasiyoruz canım ama biz anneler güçlü olmak zorundayız yoksa evet dönüp baksak boş 🤔

Benim aklımdakileride sen aldın

Ne varsa ye hayatım kasma kendini hatta beğenirsen bir kez daha işte ye
Hayırlı olsun yeğeninin sözü

İnsalhh herkez birbirini gecer🥰🥰💪💪

Geçmiş olsun canım benim bugün daha bitmedi yine dikkatli olabilirsin su aklına gelmiyorsa tel.hatirlatici yapabilirsin
Sağol kaptanım 🙏
Doğum günün kutlu olsun canım🎂iyiki varsın iyiki doğdun 🥰🤗😘sevdiklerinle birlikte nice sağlıklı mutlu yıllar diliyorum 💐🤲
Canım teşekkür ederim 🙏
LenaG LenaG dün biraz karbonhidrat aldım diye bu gün dengeleme yapıyorum canım.

8 Eylül menüm

11:00
4/5 parça ev yapımı peynir
2/3 yk yoğurt
2/3 çatal zeytin yağında yapılmış yumurta

Aralarda kahve ve yeşil çay

Akşam yemeği 14:10 bitti
1 avuç fıstık
4/5 üzüm
1 tabak yoğurtlu pul biberli marul salatası

Su 3 litre olur yatana kadar
Spor bilmiyorum çıkarsam resim atarım
Vaay afiyet olsun ❤️

7 Eylül menü

Su 3,5 litre 🌸
Afiyet olsun gayet güzel ❤️

Jou Jou
Sitare55 Sitare55
Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
sibel_84 sibel_84
B Beklenen2
Lotus1234 Lotus1234
G Goklerce
I irmaknehirgol
D Deltavealfa
trueliving_ trueliving_
L leyl76
Cancagizlarim güzel kızlarım pazar yedik içtik iyidi hoştu sizden ricam pazartesi elimizi sıkı tutalım kırmızı takım illaki bizden birini almaya çalışma içindeler bizde o göz varmi👀👁 yok tabiiki biz secilmeyiz seceriz demi kuzularım 🥰🥰 sporlar sular ihmal edimesin az yemek çok harcamak sloganımız bu
Yiyip içme olmadı kaptanım. Sadece liste dışı bir kuru incir yedim. Onu da yine diyetisyenin izni ile yedim 🫣

Menümü yazayım. Listeyi ekleyeyyim. Sadece makarnayı yemeyeceğim.
Suyum tamam. Ama yürüyüşüm yok ev işleri var sadece.
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35 Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• IMG_20240908_173821.jpg
    IMG_20240908_173821.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 17
Geçen sene Ocak ayında aniden felç geçirdim
Bacaklarım ağrıyor, öncesinde dizde sıvı birikmesi vardı, orası da hâlâ ağrıyor
Bacaklarım için ağrı kesici içsem bile asla kesmiyor
Ağrıları şöyle tarif ediyim
Göğüsten aşağı kadar, en çok dizden aşağı, daha şiddetli, dokununca jiletle kesik atmış gibi, dokunmazsam( bişey değmezse sorun yok)
Dizler sıvı birikmesinden dolayı ağrıyor
Dizden aşağı yine dokunmaya karşı hassas, tüy bile değse jiletle kesmiş gibi, bacaklarım kaynar suyun içinde hareket ediyor gibi, ayak tabanlarım yanıyor gibi, aynı anda sanki donuyor gibi( öyle olunca evde spor ayakkabı giyiyorum)
Vücut ısısından yüksek yada düşük yine ağrı yapıyor, mesela elime kolonya dökerken bacağıma damladığında tüm bacak kemiklerim ağrıyor
Arabada giderken bazen bacağımıza güneş vurur ya, o anda tüm bacak kemiğim ağrıyor
Uzun süre ayakta kalınca yada ayaklarımı aşağı sallayınca sanki bileklerime ağırlık takmışım gibi bacaklarım ağırlaşıyor
2 seneye yaklaştı, azalsa da hala devam ediyor

En önemlisi hamdolsun yürüyorum, diğerlerine dayanacağım 💪🏼
Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin 🙏🏻

Ben de çok az su içenlerdenim neden susamiyirum neden gunde 1 2 bardak su ile yetinebiliyirum gerçekten hic bilmiyorum ama bu gonderi biraz aklimi basima getirdi benim gibi su ile derdi olan arkadaslar varsa iyi gelir diye gonderdim

Ben de çok içemiyorum 2 lt içicem diye aşırı zorluyorum kendimi. Bugün düğün için elbise bakarken göbüş çıkmasın diye su içmedim. Eve gidince içicem artık

X