Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olur canım cacık fikride çok iyi bende bir düşüneyim 🤔
Canım benim bazen böyle durduğu zamanlarda saat en geç 16:00 gibi 2 salatalıktan cacık yapıyorum çok güzel oluyor tuz koymuyorum ben sadece kuru nane pul biber tok tutuyordu yarın akşam öyle yapayım. Hatta gel birlikte yapalım🤗

İyiyimm canımm senin nasılsın :KK200:tatildeyim ara ara bakıyorum mesajlara burada tartilmadim da hiç açıkçası.. belki bir iki almışımdır. Arada deniz arada yürüyüş yapıyorum. Seninde yoğun geçiyordur sanırım okul zamanında geldi Allah kolaylık versin tüm işlerinde bacikomm senin günler nasıl neler yapıyorsun? 🩵
Oh tadını çıkar canım ne güzel ❤️
Bende napayım üç gün başka okulda seminerimiz var baya yoğun. Bir yandan kendi okul işlerim asla bitmiyor. Ben bugun seminerfeyken velilerim foto atıyor okulun halılarını yıkarken 😂
Öyle koştur telaş bir haftanın içindeyim, 😵‍💫 kendi kızımı 5 yas uyuma götüremedim çünkü o esnada seminerdeydim 🙄

Canım benim bazen böyle durduğu zamanlarda saat en geç 16:00 gibi 2 salatalıktan cacık yapıyorum çok güzel oluyor tuz koymuyorum ben sadece kuru nane pul biber tok tutuyordu yarın akşam öyle yapayım. Hatta gel birlikte yapalım🤗
Anlaştık canım yarın akşam tuzsuz bol salatalıklı ve naneli cacık yiyiyoruz ben tam 17:00 de akşamda kahve falan içeriz 🤗

Oh tadını çıkar canım ne güzel ❤️
Bende napayım üç gün başka okulda seminerimiz var baya yoğun. Bir yandan kendi okul işlerim asla bitmiyor. Ben bugun seminerfeyken velilerim foto atıyor okulun halılarını yıkarken 😂
Öyle koştur telaş bir haftanın içindeyim, 😵‍💫 kendi kızımı 5 yas uyuma götüremedim çünkü o esnada seminerdeydim 🙄
Geçen vir yazı paylaşmıştın hatırlıyor musun rutin bile bir nimettir gerçekten öyle şuan bu yoğunluğun rutinlerin kosturmacalarin bile bir nimet benim de çocuğumun okulu başlıyor iki haftaya aynı maraton bende de olacak sağlığımız yerinde olsun yeterki bu günler de geçer rayına oturur bir aya beş yaş kızın da eminim annesi gibi ise her yere her ortama uyum sağlar burdaki enerjinden anladım tanıdım seni 🥰❤️

Geçen vir yazı paylaşmıştın hatırlıyor musun rutin bile bir nimettir gerçekten öyle şuan bu yoğunluğun rutinlerin kosturmacalarin bile bir nimet benim de çocuğumun okulu başlıyor iki haftaya aynı maraton bende de olacak sağlığımız yerinde olsun yeterki bu günler de geçer rayına oturur bir aya beş yaş kızın da eminim annesi gibi ise her yere her ortama uyum sağlar burdaki enerjinden anladım tanıdım seni 🥰❤️
Sagol balım duygular karşılıklı :KK36:

İyi Akşamlar Kızlar

03.09.2024 Salı
11:00 domates, biber, 2yumurta, 1dilim patates,1yk.lor, 2yk.yulaftan tost yanında salatalık, domates, biber, 14gr.kaşar, birkaç parça şarküteri, 8zeytin, yarım kk.peynir daha sonra çokca şekersiz çay

Elma sirkeli su

19:00 Akşam yemeği
3kepçe dünkü aynı çorba, 90gr.sebzeli aynı köfte,
Yarım kase köz patlıcan, biber salatası, yarım kase yoğurtlu biber yemeği, 1dilim armut, çeyrek muz
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
4 litre su

LenaG LenaG @Tutku44
3 Eylül menüm
10:00
Sabah 3 sütlü kahve ( artı görünce kahveye sardım)

12:00
1 kase nohutlu kabak yemeği
Salata
1 lokma tam buğday ekmeği ile krem peynir

Akşam yemeği 16:40 bitti
3 yk zeytin yağlı tavuk göğsü
Haşlanmış brokoli karnabahar
10 üzüm

Su 3 litre olur
Spor 5.600 olmuş şimdilik
Afiyet olsun güzel olmuş ❤️
Öğlen
1 kase yoğurt
3 ceviz

İkindi
1 yeşil elma

Akşam
1 tabak kuru fasulye yemegi
1 kase salata

Gece
1 kase yoğurt

3 lt su

LenaG LenaG @Tutku44
Afiyet olsun çok az olmuş yine 🙈
Bugünkü menü
Sabah
Kabaklı lorlu omlet
5 zeytin az domates salatalık
Ogle
Minnak ev pogacasi
Aralarda
Kahve Soda Kefir
Aksam17.30
4 kaşık patlıcan yemeği
4 kaşık Bulgur pilavı
1 kase havuç ve kabak tarator
Su 3 u bulur
Spor 13.bin adım yürüyüş
LenaG LenaG @Tutku44
Afiyet olsun adımlar yine süper ❤️
LenaG LenaG ben kimi etiketlicem cumartesi
Beni canım ❤️
İyi akşamlar 🌸
LenaG LenaG @Mthn83 @Tutku44
3 Eylül menü

8.00 kahvaltı
2Hurma
Ceviz 3

12.00
7-8yk Ispanak 3 YK yoğurt

14.30
Zeytin 5 tane
1 omlet
1 salatalik
1 dilim peynir

15.00
1 fincan kabak çekirdeği

18.15
4 köfte
3yk mevsim salata
2yk pilav
2.5 lt su
6300 adım
İyi akşamlar canım afiyet olsun ❤️
Kahvaltı 12.30
1 dilim ekmek ile tost
1 dilim salam
1 haslanmis yumurta
3 zeytin

Ara
1 kare bitter

Akşam 18.00
2 kepçe yalancı yuvalama çorba
2 gün kurusu

LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️
İyi Akşamlar Kızlar

03.09.2024 Salı
11:00 domates, biber, 2yumurta, 1dilim patates,1yk.lor, 2yk.yulaftan tost yanında salatalık, domates, biber, 14gr.kaşar, birkaç parça şarküteri, 8zeytin, yarım kk.peynir daha sonra çokca şekersiz çay

Elma sirkeli su

19:00 Akşam yemeği
3kepçe dünkü aynı çorba, 90gr.sebzeli aynı köfte,
Yarım kase köz patlıcan, biber salatası, yarım kase yoğurtlu biber yemeği, 1dilim armut, çeyrek muz
LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
4 litre su
Afiyet olsun canım ❤️

3 eylül salı

Açkarna ; semizotu salatalık limon smoothie

Kahvaltı : 14.00
20240902_115616.jpg

2 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

Akşam : 19.50
Bol kıvırcıklı karışık salata
Kefir

22.00
Zencefilli maden suyu

2 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hallederiz Hallederiz LenaG LenaG
.

Bugun
Sabah 10.30
2 yumurta, 1 d peynir
1 uzun dilim kepekli ekmek
3 çeri domates , salatalik yesil biber
1 yk menemen

15.30 turk kahvesi+1 incir +2 ceviz

Aksam 17.30
100 g p pilavi 170 kal
215 g baget gogus karışık tavuk 150 kal
Salata
Yogurt pul biber sumak

21.30 1 mandalina

Yuruyus 40 dakika

LenaG LenaG ( Kimi etiketleyecegimi bilenedim yoksa kimseyi etiketlemiyor muyuz 😅)

Nasılsın abla
Dıyet nasıl gıdıyor bır ara apa dıyetı felan yapmıştın sankı güzel vermiştin
Hamdolsun iyiyim canım, bu ara tatlı savaşı veriyorum, tekrardan apayrı yaşam danışmanlığı aldım, bu ay başlıyorum inşaAllah.
Ödemlerle ve kabızlıkla başım dertte, ne yapsam biliyorum, uygulamada zorlanıyorum ama bana ne dayanır ki?
Sen nasılsın canım 🥰

X