Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın arkadaşlar.

Çok güzel bir gün olsun inşallah.
Günaydın nur cum sana da güzel günler olsun
Herkese günaydın. Güzel bir hafta olur inşallah
Günaydın canım
Ooo maşallah günaydın canım
Günooo lotus cum
Günaydın kaptan yeni okul yılınız hayırlı olsun
Günaydın
Hayırlı sabahlar
Günaydııınnn
Günaydın kızlar ben çok kilo almışım biraz toparlayıp geleyim buraya haftaya olur mu
Tamam canım
Günaydın kaptanicem bu gün nasılsın
Günaydın canım fena değilim çok şükür

Günaydın kızlaaarrr

Bugün iyi kalktım spor yapmak istedim hava kapalı keyfim yerinde ama kardiyoloji tekrar görüp müdahale etmeden yapmayın dediler. Oturdum çay içiyorum yağmur yağıyor çok güzel
Hepinizi öpüyorum güzel bir gün geçirin

Çok şükür kaptanım daha da iyi olacaksın inşallah

Fena değilim canım teşekkür ederim
Canım İnşallah daha iyi olacaksın
Benim bir tanıdık 2 yıl önce durup dururken kafada bulanık mide bulantısı başının gövdeye ağır gelmesi gibi şikayetleri olmuştu. Burda kaç doktora gitti ikna olmadı Türkiye'de kaç doktora gitti en son kansızlık vitamin eksikliği ve strese bağlı çıkmıştı. Şimdi bile en ufak bir sıkıntı oldu mu direk kafası bulanıklaşıyor ağır geliyor gözü hep uykulu oluyor. Hatta o baya kilo verdi hiç birşey yiyemiyordu. Tabi şimdi verdiğini yiyerek geri aldı

Okurken gülümsediğimi fark ettim ❤afiyet olsun kaptaniçem yok iki gündür soğuk soğuktu buralar eksikliğin çok belli etti ayrıca hava kapalı karanlık hele birde yağmur yağıyorsa üstüne birde kış geliyorsa benden mutlusu yok

haklısın kaptanım hafta ici degil diye yedim

tamm canım Allah kolaylık versin kacamak yapmamaya calis

afiyet olsun canım

anaların her zaman ki hali
herseyi ama herseyi biz düsünüyoruz
onceden planlıyoruz yoksa hic bir sey yolunda gitmez

allah kolaylık versin canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…