Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG nasil oldun diye soracaktim ama kuzlari alintiladigin cevaplari okudum kafam leyla gibi demussin nasil bir hastalik tedavisi nedir bilmiyorum ama insallah Rabbimin izniyle bir an önce şifa bulursun çabucak iyilies inşaallah Mina45 Mina45 Kizlar yazmis zaten herseyi soylenecek en iyi sey lutfen internetten uzak dur oljmsuz seyleri görme insani ruhen cokertiyor son zamanlarda atesli direncli hastaliklar virusler daha da artti inşallah bagisikligi artiyordur kuzucugun bu surecte oyle dusunelim insan yavrusunun gozundeki damla yasa dayanamiyor anliyorum seni Allah sifaversin canim

Tutku44 Tutku44 kaptanim siteye girmeye cslusiyorum ama bu aralar onemli sinavlara hazirlaniyorum ilki cuma gunu biraz yogunum yine de menulerimi aksatmadan yazmaya calisacam ama cok aktif olamayabilirim diyet devam ediyor onda sorun yok sadece miktarlari azaltamiyorum 1000 kaloriye dusursem daha iyi olacak ama yapamiyorum🙄

Yok. Keto bana uymadı.
Ketoyu ben de sevmedim cok hesap kitap gerekiyor cok yasakli yiyecek var cok kati bana gore ama dusuk karbonhidrat ysptim low karb dedikleri patates makarna pirinc bulgur yemedim nasil hizli kilo vermistim kesinlikle ilk elden sahidiyim ama su an 4 kasik da olsa yiyorum basit karbolar yani low karb bile cok katı geliyor hala beynim ruhum diyet fikrine adapte olmaya calisiyor🤣

Günaydınlarrr :KK68:
SmartSelect_20240902_080206_Samsung Health.jpg

Bugün yoğun bir gündü kaptanlarım. Sabah kahvaltıdan sonra epey bir temizlik yaptım dip bucak olanından. Tuvalet banyo her yere giriştim. Daha sonra duş falan derken rahmetli kayınpederim ve kayınvalidem için lokma döktürdük. Başında bekledik ayakta bir saat. Eve geldim komşularıma ev sahibime götürdüm. Sonra bir de misafir geldi. Yemek yap bulaşık topla falan bittim. Oğlan da uyumadığı için bayağı huysuzdu yordu beni.
Allah kabul etsin canım 🥰

Hastanede işlerim var. Bebelere kan tahlili yaptıracam tedbir amaçlı.
Okulda işlerim var hala bitmedi üç gündür gidiyorum :KK43:
Çarşı pazarda işlerim var bir türlü çıkıp halledemedim.
Evde işlerim var çünkü ev dandini dastana kıvamında :KK14:

Bu kız kaça bölünsün :KK64:

Günaydın kızlarrrr. Biz bugün okullu oluyoruz 🥳 Yeni başlayacak herkese kolaylıklar diliyorum. Rabbim bütün çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Başta sağlıkla, mutlulukla, sıkılmadan bunalmadan geçirecekleri güzel bir eğitim öğretim yılı olsun. Salgın hastalıklar dilleniyor, gözüm biraz korkuyor, Allahım hepsini kötü insanlardan, hastalıktan, kazadan beladan korusun 🙏 Sabah veli bilgilendirme toplantısı var, öğleden sonra karılırım aranıza 😘

Günaydın kızlar ben çok kilo almışım biraz toparlayıp geleyim buraya haftaya olur mu 😇
Delta kaptanım akşam çocukla uğraşırken mesajı gördüm yazamadım Lena kaptnimiz biraz rahatsız muhtemelen gözden kaçmıştır listede olmayisin yoksa unutulman mümkün değil 💚💚 ben de çok fena ödem topladım hem antibiyotik hem PMS etkiledi beraber kapisip yarışalım verelim 😘

1 Eylül Menü
12.30: Sucuklu yumurta (1 yumurta,2 dilim sucuk)
Domates, salatalık, biber(1 kase kadar)

15.22: 10 yer fıstığı
2 kuru kayısı

18.00: 1 tabak fırında kabak
1 kase yoğurt
2lt su

Hallederiz Hallederiz
Çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️
İyi akşamlar 🌸
1 Eylül Pazar
Bugünkü menü;
LenaG LenaG @Mthn83 Tutku44 Tutku44
Kahvaltı 11.00
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kaşar peyniri
8 zeytin

13.00 Ara öğün
Türk kahvesi+2 hurma

15.00 öğle
4 köfte + roka
3_4kasik mevsim salatası
3 YK pirinç pilavı

17.30 Ara öğün
1 fincan kabak çekirdeği
Kiraz sapı çayı

20.00 akşam
Mevsim salatası +2 hindi füme
2.5lt su
Ev işleri yaptım
Afiyet olsun canım gayet güzel ❤️
1 Eylül

12:30

2 yumurta sarısı
Biraz sürme, biraz beyaz peynir
Bol yeşillik ( taze soğan, kuzu kulağı, roka)
1 kase ceryy domates
Bikaç fındık

18:30

Mantarlı, cevizli, kaşarlı tava böreği gibi omlet
Çoban salata
1 avuç ayçekirdeği

Su henüz 1 lt, içmeye devam ediyorum
2 kupa kahve
3 kupa siyah çay

Spor yok ( bugün ağrı günüm)

LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Ooo geri dönmüşsün abla çok güzel menü ❤️
1 eylül pazar

Açkarna ; 1litre su -

Kahvaltı : 10.00
2 yumurtalı omlet
1 salatalık
Yarım donates
6 zeytin
2 dilim çavdar küçük
Rezene kimyon çayı

Akşam : 17.00
Tavuk sote
3 kaşık sade bulgur pilavı
Kefir

22.00
Tarçınlı maden suyu

2 litre su

@Efenin_Annesi Hallederiz Hallederiz LenaG LenaG
.
Gayet ideal menü afiyet olsun ❤️
1 Eylül menü
08.30 1 bardak kuru incirli su
09.30 1 fincan kahve, 10-12 beyaz leblebi
10.30 2 yumurta ile bol yeşillikli omlet, çeyrek simit, 1 dilim peynir,5 zeytin 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
13.00 1 bardak ayran, 1 salatalık 12 beyaz leblebi
16.30 1 küçük armut 1 küçük incir 1 bardak süt artırıcı bitki çayı
19.00 1 kase sebzeli tarhana çorbası, 6 kaşık tavuk donerle bol salata 2 dilim tb ekmek 1 bardak ev yapımı vişne suyu az şekerli
3 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 @Mthn83
Afiyet olsun normalde hem tarhana hem 2 dilim ekmek fazla canım ama emzirme vaziyetlerinde durum farklı tabi ❤️
1 eylül menüm
Sabah 11.00
İki yumurta
1 dilim tb ekmeği
Biraz patates kızartması
Domates salatalık

Akşam 18.30
4 köfte
2 tavuk but mangallık
1 közlenmiş patlıcan
Ara 1 fincan Türk kahvesi
1 bardak detoxmix ve sonuç çok açım şuan😭
Su 1.5 olmuştur anca evde değildim az içtim
LenaG LenaG
Afiyet olsun kahvaltıdaki patates kızartması olmasa ne iyi olurmuş ❤️
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44

1 Eylül menü
Muhteşem menümü paylaşayım 🤣

Sabah 1 dilim ekmek 3,4 dilim domates soğan peynir 2,3 dilim haş patates

Ara kahve fıstık ezmesi 1 tk
Ara kahve biraz fındık badem toplamı 7,8 adet

Akşam 18:50 2 servis kaşığı kadar makarna 2 küçük tavuk but 3 yok ev yoğurdu

3 litre su
15 dk leslie
Afiyet olsun ne var ki menünde ne güzel menü ❤️ bir tek hem ekmek hem patates gerek yok
Bugün yoğun bir gündü kaptanlarım. Sabah kahvaltıdan sonra epey bir temizlik yaptım dip bucak olanından. Tuvalet banyo her yere giriştim. Daha sonra duş falan derken rahmetli kayınpederim ve kayınvalidem için lokma döktürdük. Başında bekledik ayakta bir saat. Eve geldim komşularıma ev sahibime götürdüm. Sonra bir de misafir geldi. Yemek yap bulaşık topla falan bittim. Oğlan da uyumadığı için bayağı huysuzdu yordu beni.
Kahvaltı 13.00
1,5 dilim çavdar ekmeği, 1 salatalık, 1 domates, 1 kk nun yarısı adar peynir, 3 zeytin, 1 biber
Öğle Yemeği 16.00
Dökülen küçük lokmalardan 10-15 tane kadar peynirle birlikte yedim (şerbetsiz aldım ben kendime az bir şey, şerbetli sevmediğim için)
Akşam Yemeği 19.00
3 tane kanat, bir kase cacık
Ara Öğün 21.00
1 adet armut
2,5 lt su . Spor yapmadım yoğun bir gün olduğu için.
Diyeti bozmak ve bozmamak arasında gidip gelmişim. Ödül günümü geride bıraktım tam gaz devam. :KK76:
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44 Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun Allah kabuk etsin canım küçük de olsa 5-6 yeterlidir ❤️
Selam kızlar
01.09?24
11.00
4 YK menemen, 1 dilim peynir, 2 dilim ekmek, 1 çk bal ,1 dilim kavun

16.00 sade kahve,badem, hurma

19.00
1 kepçe çorba, tam buğday ekmeği ile tost , domates,

Şu:1.5 lt. LenaG LenaG Hallederiz Hallederiz
Afiyet olsun çorba fazla gelmiş zaten ekmek yemişsin çorba da ekmek yerine geçiyor ya ❤️
🌸🍀🪷🌿1 Eylul Pazar Menü ve Spor🌿🪷🍀🌸
🌸8.30
1 adet kuru kayısı
🌸10.30
2 tane yumurtali salatası, 3 dilim oeynir,3 siyah zeytin, 1 cay kasigi fistik ezmesi
🌸12.30
1 tane salatalik
🌸 15.00
1 muz
🌸18.00
5 yk etli patates yemegi, 2 yk bulgur pilavi, 1 kase yayla corbasi

🚶🏽‍♀️ 4 bin
🤸🏻‍♀️ 35 dk eliptik, 160 karın pilates
💦 2lt

Eki Görüntüle 3473645 Eki Görüntüle 3473646

Hallederiz Hallederiz
LenaG LenaG
Afiyet olsun akşam karbonhidrat fazla kaçmış gibi patates,bulgur,yayla çorbası ❤️
01 Eylûl Pazar

Kahvslti 11:00
Soganli kiyma kavurmasi (2 dilim ekmek vitrne kadar ysklasik 4 5 kasik olmustur)
2 dilim ekmek
4 yesil zeytin
1 tatli kadigi tahin pekmez

Ara 16:40
1 kupa kahve
Dut kurusu (sayi bilmiyorum cay tabagi kadar)
10 tane findik
19:30 Aksam
7 8 kasik kuru fasulye
4 kasik pilav
1 bardak meyve suyu (100 kslori az sekerli light)
2 litre su
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
Afiyet olsun ❤️

X