Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım İnşallah daha iyi olacaksın😘
Benim bir tanıdık 2 yıl önce durup dururken kafada bulanık mide bulantısı başının gövdeye ağır gelmesi gibi şikayetleri olmuştu. Burda kaç doktora gitti ikna olmadı Türkiye'de kaç doktora gitti en son kansızlık vitamin eksikliği ve strese bağlı çıkmıştı. Şimdi bile en ufak bir sıkıntı oldu mu direk kafası bulanıklaşıyor ağır geliyor gözü hep uykulu oluyor. Hatta o baya kilo verdi hiç birşey yiyemiyordu. Tabi şimdi verdiğini yiyerek geri aldı🫣
Canım benim sorun belli kalbim düşük ritimde atıyor da niye onu bilmiyorum birdenbire nereden çıktı 🤷‍♀️ kardeşim birden kilo verdin ondan olabilir diyor ama hiç sanmıyorum 🤔
Okurken gülümsediğimi fark ettim ❤afiyet olsun kaptaniçem yok iki gündür soğuk soğuktu buralar eksikliğin çok belli etti :KK60: ayrıca hava kapalı karanlık hele birde yağmur yağıyorsa üstüne birde kış geliyorsa benden mutlusu yok :KK73:
Ay valla gelsin artık yaaa yeter tamam yaz geldi yaktı geçti yani artık bir ayaz,bir yağmur hatta kar görelim basalım üstüne çıtırdasın böyle bembeyaz ❤️
🌷🍀🌸🌿günaydınnn herkeseeeee🤗🥰😘🌿🌸🌷🍀
Günaydın kaptaaannn ❤️
Vaayy sunumu keesss ❤️
Afiyet olsun ben hiç yapamıyorum sunum bodoslama koyuyorum hepsini 🤭
salatalıklarıninyerimmm🤣🤣 afiyet olsunnnn😘😘😘😘Eki Görüntüle 3473716
peynirli yumurta yaptım bende yüruyüs sonrası şimdi oturuyorum:KK68::KK25::KK3: bebem durmuyo seninki gibi afilli sunum yapamadım🤣🤣🤣🤣🥰🥰
Afiyet olsun canım ❤️

Canım benim sorun belli kalbim düşük ritimde atıyor da niye onu bilmiyorum birdenbire nereden çıktı 🤷‍♀️ kardeşim birden kilo verdin ondan olabilir diyor ama hiç sanmıyorum 🤔

Ay valla gelsin artık yaaa yeter tamam yaz geldi yaktı geçti yani artık bir ayaz,bir yağmur hatta kar görelim basalım üstüne çıtırdasın böyle bembeyaz ❤️

Günaydın kaptaaannn ❤️

Vaayy sunumu keesss ❤️

Afiyet olsun canım ❤️
Bende öyle ediyordumm haahha resim cekeceksem güzel ediyorum ugraşmasıda var öyle 😅😅😅😅

Allahımm yarabbemm sunuma ölürümm heleki salatalar göz kırpıyorrrr bende şimcciiikkk bebeleri uyuttum doğru mutfağa gidiyorum elım ayağim titredi😅😅😅
Severim sunumu bilirsin bide önce gözüm doyacak askoo özenle hazırlanmış tabakları daha keyifli ve mutlu tüketiyorum doygunluk hisse her anlamda yükleniyor beynime ❣️💕🤩
Yulafli yumurta sevdalısı elcommm 😋😋
salatalıklarıninyerimmm🤣🤣 afiyet olsunnnn😘😘😘😘Eki Görüntüle 3473716
peynirli yumurta yaptım bende yüruyüs sonrası şimdi oturuyorum:KK68::KK25::KK3: bebem durmuyo seninki gibi afilli sunum yapamadım🤣🤣🤣🤣🥰🥰
Oo senin tabağında şahane kaptancigim 😍😍

Günaydın kaptaaannn ❤️

Vaayy sunumu keesss ❤️

Afiyet olsun canım ❤️
Heraldeee :süslü: :kk77::KK76:

Dünkü menümü yazmayı unutmuşum Şimdi aklıma geldi sabah saat 10.30 gibi kahvaltı yaptık 2 dilim glutensiz ekmek sebzeli Menemen 1 tatlı kaşığı bal yanında avakado salatalık dışarıdaydık gün boyu Ama yanıma beslenme aldım 2 tane elma ve
1000148485.jpg
bunları yedim akşam eve gelincede patlican yogurtladim kendime onu yedim 🤩
Jou Jou Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG

Severim sunumu bilirsin bide önce gözüm doyacak askoo özenle hazırlanmış tabakları daha keyifli ve mutlu tüketiyorum doygunluk hisse her anlamda yükleniyor beynime ❣️💕🤩

bende seviyorum ya kesinlikle daha keyifli oluyor azcık daha vakit gerekiuor sadece 🤗🤗

yulafli yumurta denemedim hic kız dur bende deneyeyim bir gun :KK3:

tesekkur ederim sekerim:KK68::KK68:

Günaydın kaptaaannn ❤️

Vaayy sunumu keesss ❤️

Afiyet olsun canım ❤️
Biliyorum canım,Senin kalp ritmin düşük olduğunu. Olabilir aslında birden kilo verince etkilendi belki

Kizzz yulafı kavuruyorum tereyağında çok güzel oluyoya çıtır cıtır resmen favorim olmuş 😍😍😍

Günaydın kaptaaannn ❤️

Vaayy sunumu keesss ❤️

Afiyet olsun canım ❤️
Nasılda güzel yazmışsın tamda o yazdıklarını bekliyorum kaptaniçem
2 yıldır kar göremedik inşallah bu sene :dua: :KK200:

Sen nasil oldun canim daha iyi misin ?yemek yiyebiliyor musun yoksa sadece sivi seyler mi sonucta bogazinda degil mi dikisler yutkunurken aciyodur
Bugün doktor kontrolüm vardı canım sabah oraya gittim.nhem pansuman hem tahlil işlerini hallettim. Okula geçtim. Ama okulda çok kötü oldum. Tansiyonum mi düştü yoksa bir haftadır yatıyordum sonuçta ameliyat mie tkiledi anlamadım. Toplantıdan çıktım arkadaşlar ayran getirdi içince biraz toparladım. Şimdi eve geldim uzandım yatıyorum. Daha iyiyim sanki sabaha göre . Beslenme normal beslenmeye geçtik. Üçüncü günden sonra diyet programını kesti. Eve çıktık zaten. Yara üzerini açtı doktor . Yara çok güzel toparlamis dedi. Banyo yapabilirsin dedi. Ay rahatlayacagim banyo çok büyük bir nimetmis .

Bugün doktor kontrolüm vardı canım sabah oraya gittim.nhem pansuman hem tahlil işlerini hallettim. Okula geçtim. Ama okulda çok kötü oldum. Tansiyonum mi düştü yoksa bir haftadır yatıyordum sonuçta ameliyat mie tkiledi anlamadım. Toplantıdan çıktım arkadaşlar ayran getirdi içince biraz toparladım. Şimdi eve geldim uzandım yatıyorum. Daha iyiyim sanki sabaha göre . Beslenme normal beslenmeye geçtik. Üçüncü günden sonra diyet programını kesti. Eve çıktık zaten. Yara üzerini açtı doktor . Yara çok güzel toparlamis dedi. Banyo yapabilirsin dedi. Ay rahatlayacagim banyo çok büyük bir nimetmis .
Güzel haberlerle gelmişsin sevindim.
Sıhhatler olsun şimdiden:)

Çok geçmiş olsun tekrardan ablacım. :KK52:Allah daha da iyi olduğun günleri göstersin. Banyo gerçekten insanı kendine getiriyor ya. Hayatımda bir kere ameliyat oldum o da sezaryen ama ağustos sıcağında hastanede beş -altı gün yatınca o banyoyu nasıl aradım anlatamam. Dikiş bantlarıyla mı yapacaksın yoksa her zamanki gibi girebilir misin acep.

Daha cok yeni ameliyatin eskiler kerahet donemi derler ameliyat sonrasi donem icin yani iyilesme sureci de bir nevi hasta olma gibi ama eger bu ameliyat hayat standardini yukseltecek ve rahat ettirecekse herseyi unutacaksin o ilerdeki o guzel gunleri dusun😍sifa verin Allah tez vakitte

X