Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG nasil oldun diye soracaktim ama kuzlari alintiladigin cevaplari okudum kafam leyla gibi demussin nasil bir hastalik tedavisi nedir bilmiyorum ama insallah Rabbimin izniyle bir an önce şifa bulursun çabucak iyilies inşaallah Mina45 Kizlar yazmis zaten herseyi soylenecek en iyi sey lutfen internetten uzak dur oljmsuz seyleri görme insani ruhen cokertiyor son zamanlarda atesli direncli hastaliklar virusler daha da artti inşallah bagisikligi artiyordur kuzucugun bu surecte oyle dusunelim insan yavrusunun gozundeki damla yasa dayanamiyor anliyorum seni Allah sifaversin canim

Tutku44 kaptanim siteye girmeye cslusiyorum ama bu aralar onemli sinavlara hazirlaniyorum ilki cuma gunu biraz yogunum yine de menulerimi aksatmadan yazmaya calisacam ama cok aktif olamayabilirim diyet devam ediyor onda sorun yok sadece miktarlari azaltamiyorum 1000 kaloriye dusursem daha iyi olacak ama yapamiyorum

Yok. Keto bana uymadı.
Ketoyu ben de sevmedim cok hesap kitap gerekiyor cok yasakli yiyecek var cok kati bana gore ama dusuk karbonhidrat ysptim low karb dedikleri patates makarna pirinc bulgur yemedim nasil hizli kilo vermistim kesinlikle ilk elden sahidiyim ama su an 4 kasik da olsa yiyorum basit karbolar yani low karb bile cok katı geliyor hala beynim ruhum diyet fikrine adapte olmaya calisiyor

Allah kabul etsin canım

Hastanede işlerim var. Bebelere kan tahlili yaptıracam tedbir amaçlı.
Okulda işlerim var hala bitmedi üç gündür gidiyorum
Çarşı pazarda işlerim var bir türlü çıkıp halledemedim.
Evde işlerim var çünkü ev dandini dastana kıvamında

Bu kız kaça bölünsün

Günaydın kızlarrrr. Biz bugün okullu oluyoruz Yeni başlayacak herkese kolaylıklar diliyorum. Rabbim bütün çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Başta sağlıkla, mutlulukla, sıkılmadan bunalmadan geçirecekleri güzel bir eğitim öğretim yılı olsun. Salgın hastalıklar dilleniyor, gözüm biraz korkuyor, Allahım hepsini kötü insanlardan, hastalıktan, kazadan beladan korusun Sabah veli bilgilendirme toplantısı var, öğleden sonra karılırım aranıza

Günaydın kızlar ben çok kilo almışım biraz toparlayıp geleyim buraya haftaya olur mu
Delta kaptanım akşam çocukla uğraşırken mesajı gördüm yazamadım Lena kaptnimiz biraz rahatsız muhtemelen gözden kaçmıştır listede olmayisin yoksa unutulman mümkün değil ben de çok fena ödem topladım hem antibiyotik hem PMS etkiledi beraber kapisip yarışalım verelim

1 Eylül Menü
12.30: Sucuklu yumurta (1 yumurta,2 dilim sucuk)
Domates, salatalık, biber(1 kase kadar)

15.22: 10 yer fıstığı
2 kuru kayısı

18.00: 1 tabak fırında kabak
1 kase yoğurt
2lt su

Hallederiz
Çok güzel menü canım afiyet olsun
Afiyet olsun canım gayet güzel
Ooo geri dönmüşsün abla çok güzel menü
Gayet ideal menü afiyet olsun
Afiyet olsun normalde hem tarhana hem 2 dilim ekmek fazla canım ama emzirme vaziyetlerinde durum farklı tabi
Afiyet olsun kahvaltıdaki patates kızartması olmasa ne iyi olurmuş
Afiyet olsun ne var ki menünde ne güzel menü bir tek hem ekmek hem patates gerek yok
Afiyet olsun Allah kabuk etsin canım küçük de olsa 5-6 yeterlidir
Afiyet olsun çorba fazla gelmiş zaten ekmek yemişsin çorba da ekmek yerine geçiyor ya
Afiyet olsun akşam karbonhidrat fazla kaçmış gibi patates,bulgur,yayla çorbası
Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…