Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gittim canım ilaç başladılar ama bir işe yaramıyor ve sürekli sersem gibi hissediyorum. Tansiyonum hep düşük saat başı 1 bardak tuzlu ayran içiyorum anca o şekilde 9.5/5.5 gibi oluyor tansiyonum kalbim de düşük atıyor. Sıfırdan check up a gireceğim çarşamba günü o zamana kadar idare etmeye çalışıyorum.

Canım tebrik ederim harikasın gerçekten çok güzel koruyorsun da inşallah daim olur
Teşekkür ederimm canımmm

Ahhhh canımm yaa çok geçmiş olsun, tez vakitte toparlarsın inşallah

Canım geçmiş olsun. Ben yokken mi oldu rahatsızlandın. İhmal etme canım. Baştan al önlemini. Neden düşüyor ki acaba kimse birşey demedi mi? İlaçların mi yan etkisi acaba ?

Geçmiş olsun canım, iyi bir kardiyologa git şuan hangi ilaçları kullanıyorsun bilmiyorum ama onların etkisi de olabilir, bu ritim bozukluğu tansiyon falan bunlarda herkese iyi gelen ilaç farklı olabiliyor, sana en iyi gelen ilacı bulunca rahat edersin inşallah

kuzunun okul hayatı hayırlı olsun canım. kırtasiye ücretleri cep yakıyor valla. şöyle bir fiyatlara baktım da

Canım gecen hafta sonu kampanya vardı. Keşke netten alsaydın. Uçmuş fiyatlar.

Allah yardımcınız olsun bu zamanda okumak kolay değil Allah zihin açıklığı versin canım

Merhaba kizlar kizlar bem gruptan cikiyorum belki bir gun yeniden katlirin kendimi toparlatinca vaktinizj caldigim icjn Hakkinuzi helal edin Dun oglum yatakdan dustu agladi arkasinca kustu dunden beridkr olu gibiyim gozum cocukda psikolojim berbat vazyetde toparlanamiyirum hakkinizi helal edjn her biriniz LenaG

geçmiş olsun canım. şimdi nasıl?

Geçmiş olsun canım insallah onemli bir şey yok tur çocuklar boyle boyle büyüyorlar iste düşe kalka kendini hazır hissettiğinde gelirsin

Iyide doktora gotremedim oyle bir yerdeyimki bir tane doktor calismiyo tatil diye bilmiyorum bisey olurmu diye dunden beridir agliyorum keske bana bisey olsaydida bebegim.dusmesydi kac aydr uykusuzum bir anlik uykuya dalmamla dusmesi bir oldu
geçmiş olsun canım. şimdi nasıl?

kuzunun okul hayatı hayırlı olsun canım. kırtasiye ücretleri cep yakıyor valla. şöyle bir fiyatlara baktım da
İstenenin 6 da 1 ini ancak buldum, 1600 lira ödedim çıktım. Şimdi özellikle marka ile belirtilen şeyleri internetten araştıracağım kuzum. Kağıda yazayım da olanlara tik atayım dedim, 10 dakikadır yazıyorum hala bitmedi

Canım gecen hafta sonu kampanya vardı. Keşke netten alsaydın. Uçmuş fiyatlar.
Kuzum kırtasiye ürünlerini her gördüğümde içim cız etti ama listeyi bugün açıkladılar. Bir çok üründe zaten özellikle marka belirtmişler. Canları sağ olsun evlatlarımızın, halledeceğiz bir şekilde

Öyle canım. Canları sağolsun. Geçen sene bende vardı o telaş. Kolay gelsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…