Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gittim canım ilaç başladılar ama bir işe yaramıyor ve sürekli sersem gibi hissediyorum. Tansiyonum hep düşük saat başı 1 bardak tuzlu ayran içiyorum anca o şekilde 9.5/5.5 gibi oluyor tansiyonum kalbim de düşük atıyor. Sıfırdan check up a gireceğim çarşamba günü o zamana kadar idare etmeye çalışıyorum.
Çok çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun🤲😘

YAtak 60 sm civarinda yuksekligi var bebegimde 8 aylik cok korkuyorum icim icimi yiyor
Geçmiş olsun ilk bebek mi?
Korkma biraz gözlemlemen lazım. gözlerde kayma, şiddetli kusma uyku sersemliği varsa acile gidin
Bebeğini az çok tanıyorsun anormal birşey yoksa için rahat olsun.

Birde yürümeye başladığında çok düşüyorlar ya
Benim küçük 22 aylık ara ara düşüyor
Resmen arkasında gölge gibi geziyoruz ana yinede düşüyor

Yok canik ikinci cocugum ilk defadr boyle bisey oluyo cok kotuyum go,um yuzunde cocugun biseyi varmi diye
Geçmiş olsun ilk bebek mi?
Korkma biraz gözlemlemen lazım. gözlerde kayma, şiddetli kusma uyku sersemliği varsa acile gidin
Bebeğini az çok tanıyorsun anormal birşey yoksa için rahat olsun.

Birde yürümeye başladığında çok düşüyorlar ya
Benim küçük 22 aylık ara ara düşüyor
Resmen arkasında gölge gibi geziyoruz ana yinede düşüyor

Geldiimmm loooo günooooo ❤️❤️❤️

Geçen cumartesi ; 75.0
Bugun kü ; 74.2
Fark; -800
LenaG LenaG Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Eki Görüntüle 3473025
❣️❣️❣️
Tatlisiz yaşıyorum ya :KK43:
Bizdeew tatlisiz yasiyorrr nuroooo doğruyu söyle bize ne ettin de 4 kg verdin heee:sinirli::sinirli:
Evde değilim eczanede tartıldım
Geçen cumartesi:51.50
Bu cumartesi: 50.700
Fark-800gr
LenaG LenaG
😎😎😎 maşallah
Kaptanım LenaG LenaG seve seve mavi kaptan olurum ama pazartesi okulumuz başlıyor. Elimden geldiği kadarını yapmamda sorun olmazsa ve @nurovic kaptan da buralardaysa ben hazırım 🥰
Yaaa onu bunu birakkkk daa sen nasilll 3 kg verdinnnn heee ne yapiyonuzz yaaaa acilll dönüş yapin bana 🤣🤭
Kızlar acildeyim kolumda damar yolu açık tam da yazamıyorum kısıra bakmayın eve dönünce ancak bakabileceğim 🙏
Çok geçmiş olsun cnm inşallah hemen toparlanirsin

❣️❣️❣️

Bizdeew tatlisiz yasiyorrr nuroooo doğruyu söyle bize ne ettin de 4 kg verdin heee:sinirli::sinirli:

😎😎😎 maşallah

Yaaa onu bunu birakkkk daa sen nasilll 3 kg verdinnnn heee ne yapiyonuzz yaaaa acilll dönüş yapin bana 🤣🤭

Çok geçmiş olsun cnm inşallah hemen toparlanirsin
Canım low carb diyeti yaptım. Ketojenik diyete geçeceğim ama gram gram saymak zoruma gidiyor. Karbonhidratı tamamen hayatımdan çıkardım. Bol lifli sebzeler tercih ettim, baklagil ve nişastalı sebzeler tüketmedim. 2 öğün beslendim. Sonuç bu oldu. He bir de 40-45 dk spor yapıyorum. Daha da iyi olurdu ama bir anda 2 kilo verince sarkma olmasın diye akşam yemeklerimi geç saatte yedim, bir de uyku düzenim biraz bozuldu…

Canım low carb diyeti yaptım. Ketojenik diyete geçeceğim ama gram gram saymak zoruma gidiyor. Karbonhidratı tamamen hayatımdan çıkardım. Bol lifli sebzeler tercih ettim, baklagil ve nişastalı sebzeler tüketmedim. 2 öğün beslendim. Sonuç bu oldu. He bir de 40-45 dk spor yapıyorum. Daha da iyi olurdu ama bir anda 2 kilo verince sarkma olmasın diye akşam yemeklerimi geç saatte yedim, bir de uyku düzenim biraz bozuldu…
Teşekkür ediyorum bebegimm🥰🥰

YAtak 60 sm civarinda yuksekligi var bebegimde 8 aylik cok korkuyorum icim icimi yiyor
Canım onlar bizden saha dayanıklı ama gözlem altında tutmak lazım. Neresini vurdu acaba? Gözle görünür bir şişliği var mı? Benzer bir durumda Gözlerde kayma, kusma olursa hemen getir demişti doktor. Bir de uyutma demişti ama kaç saat uyutmadım hatırlamıyorum

Canim 24 saari gecti uyuma halsizlik olmadi bir tek bir defa kusma oldu o kadar nolursunuz dua edin bisey olmasin bilmiyorum ben baktigimda sirt ustu yatyodu
Canım onlar bizden saha dayanıklı ama gözlem altında tutmak lazım. Neresini vurdu acaba? Gözle görünür bir şişliği var mı? Benzer bir durumda Gözlerde kayma, kusma olursa hemen getir demişti doktor. Bir de uyutma demişti ama kaç saat uyutmadım hatırlamıyorum

3 litre suyumu tükettim gün boyu neredeyse bir şey yemedim Akşam 18.00'da Bir Dilim Karpuz biraz peynir bir tane domates ve 3 bardak çay içtim birazdan Türk kahvesi içeceğim bu kadar günü kapatıyorum:süslü::KK15:
Jou Jou
LenaG LenaG
Açlıkta bana hiç iyi gelmiyor mesela. 5 gün tamam, 5 kilo veririm. 6. gün 100 gr veremem. (Canım sıkkın olduğunda yada çok heyecanlandığımda bir şey yiyemem de) vücudun bir şekilde kıtlık moduna gidip kendini korumaya aldığına inanıyorum, kilo verilse bile yağları saklıyor ve suları salıyor bence.

X