Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar herkese selam
Sağlık sorunları sebebiyle bakamıyorum hastanede refakat etmem gerekiyor internete de giremiyorum. Bu sebeple beni mazur görün listeden çıkarın diye eve gelince hemen yazayım dedim. Tekrar hastaneye dönücem. Her şey yoluna girince geri dönerim inşallah. Herkese kolaylıklar diliyorum

Sabah kalkar kalkmaz tartılınca yine aynı rakam çıktı. Halbuki dün akşam üzeri eve geldiğimde 84.8'di ama mecbur tartılıp pazara gitmek zorundaydım
Kalkar kalkmaz tartılinca öyle oluyo 2 saat bekliceksin aslinda kuzum şişlik kalkıyosun uykudan

Allah acil şifalar diliyorum canım.noldu bilmiyorum ama anlatirsın işler yoluna girince

Tamam canım geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım. önemli olan en başta sağlık. sağlığın düzelsin de kilo verilir.

evet öyle oluyor ama sabah kahvaltı yapmadan direk pazara gidip gelelim dedik. yoksa kahvaltı 12.00 den sonra oldu.
Heee tamam iste pazardan gelince tartsaydın yaa az vermiş olurdun hahaha hattaa terledinmi bi dus al üstünden ödeminde gitsin acayip farkediyo

Ben de yazam artık, bir bardak su içtim unuttum da tartılacağımı etki eder mi bilmiyorum ama yapacak bir şey yok içmiş bulundum.
24 Ağustos Cumartesi : 71.10
31 Ağustos Cumartesi : 70.10
Fark tam - 1 kilo
Kilo veren herkesi booolca tebrik ediyorum. Artıya geçen ablalarım da üzülmesinler, inşallah istediğimiz kiloya istediğimiz görüntüye ulaşırız hepimiz Ben de aylık hedefime ulaşamadım yine
LenaG Tutku44

Eklentiler

• IMG20240831133221.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 10
bravo canımm
tebrik ederim ne güzel 6 lara gelecek

canım nasılsın yakının kim hasta insa ciddi birsey değildir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…