Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar bu hafta bende iş yok sağlık sorunlarımla uğraşmaktan diyete odaklanamadım. Hiç kilo veremedim. Çünkü 9/5 olan tansiyonumu yükseltmek için habire 1 tane çubuk kraker atıyorum ağzıma veya bol tuzlu ayran içiyorum vs
ama yine de yükselmiyor.
Geçen hafta 91.50
Bügün 91.45
Fark yok
canım benim önce sağlık 🌷 iyi degilsek kilo verme hiç önemli değil boşver hiç düsünme bile 🌸
insa bir an once saglına kavusursun vucudunun ritmi yerine gelir 🩵

Günaydın canım tebrik ederim canım çok güzel eksi :KK200:

Günaydın öğretmenim kolay gele :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim antibiyotik fena ödem yapıyor. :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim. :KK200:

Günaydın canım çok geçmiş olsun :KK200::dua:

Canım hiç önemli değil sağlık herşeyden önce geliyor. :KK60:

ooo süper gitmiş tebrik ederim. :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Canım güle güle oturun inşallah tabiki 72.10 i alacağım :KK66:

Günaydın canım :KK200:

alakası yok canım yağdan kaybetmiş olabilirsin ama regl isen illa artı çıkıyor :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Günaydın çiçeeekkk :KK60:

Anaaa mezun mu oluyorsuunnn artık gelmeyecek misin sevinsem mi üzülsem mi bilemedim:cry: şaka şaka çok sevindim canım :KK73::KK73::KK73:

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: ne diyeceğimi bilemedim

Tebrik ederim canım çok gozel eksiii

Başlangıcın hayırlı olsun canım sağlıkla hep beraber hedefe varacağız inşallah :dua:

Tamam canım eklerim listeye tekrar hoşgeldin. İyi misin ? Nasıl geçti operasyon ?:dua:

Vuhuu süper eksi tebrik ederim canım :KK200:

Haaarika bir eksi çok tebrik ederim canım :KK200:

Canım sorun değil bak yine de eksi gelmiş üzülme hallolur :KK60:

Kız kalmadın artık bittin yeter daaa :KK200:

Gayet de güzel eksi tebrik edeirm canım :KK200:

Afiyet olsun canım gayet güzel sporlar süper :KK200:

Kıız şaka mııı harika bir eksi tebrik ederim canım :KK200:

Çok tebrik eerim canım çok harika bir eksi :KK200:

Canım üzülme çok az birşey ama toparlanmak lazım:KK200:
Teşekkür ediyorum cnm 🥰🥰🤭

Kahvaltım ekmekler küçük ve glutensiz hafta sonu ödül olarak 3 tane ekledim 1 dilim eksi maya ekmeğine bedel çünkü etimekten bile küçük dilimleri bol sebzeli menemen eslikci olarak avokado ve domates 2 litre suyumu bitti bile .
LenaG LenaG
Jou Jou
Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• 1000148013.jpg
    1000148013.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 10
Hoşbulduk canım. İnşallah çabuk toparlariz. Yoksa robot gibi hareket etmekten sıkıldım.😂
Cok geçmiş olsun canım
Kahvaltım ekmekler küçük ve glutensiz hafta sonu ödül olarak 3 tane ekledim 1 dilim eksi maya ekmeğine bedel çünkü etimekten bile küçük dilimleri bol sebzeli menemen eslikci olarak avokado ve domates 2 litre suyumu bitti bile .
LenaG LenaG
Jou Jou
Mthn83 Mthn83
Ohh afiyet olsun ne de güzel görünüyor ama🤤

Sağol canım benim

Çok değil ki fazla artı değil en azından

Gel gel canımı toparlarsin hemen gurupda olmak iyidir

Tebrikler

Tebrikler canım
Aynen canım. Geçen hafta üzüntüden 2 gün doğru düzgün birşey yememiştim o zaman 79.10 görmüştüm ama biraz yemek yediğim zaman artıya geçmiştim bu hafta güç bela anca salıdan itibaren 400 gram verdim

İyiyim canım çok şükür olduk ameliyatı. Daha tam toparlanamadim ama eskiye göre iyiyim. Total alındı tümden. Kasılmalarım var. O da yavas yavaş azaliyor sanki.
Hadii geçmiş olsun canım benim kurtuldun şükür
Selam kızlar bu hafta bende iş yok sağlık sorunlarımla uğraşmaktan diyete odaklanamadım. Hiç kilo veremedim. Çünkü 9/5 olan tansiyonumu yükseltmek için habire 1 tane çubuk kraker atıyorum ağzıma veya bol tuzlu ayran içiyorum vs
ama yine de yükselmiyor.
Geçen hafta 91.50
Bügün 91.45
Fark yok
Yine halledersin sen canım benim yeterki sağlığın bir an önce düzelsin takma onu hiç kafaya önce sağlık

Hadii geçmiş olsun canım benim kurtuldun şükür

Yine halledersin sen canım benim yeterki sağlığın bir an önce düzelsin takma onu hiç kafaya önce sağlık
Çok sağol canim.
Öyle canım çok şükür kurtulduk. Sıkıntılı süreçti çünkü. Oldu almadi nefes alamıyorum. Çıkan parça az değil nasıl nefes almışım ben bile hayret ettim.

X