Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok da minik değildi. Tam ifade edemedim. Şöyle bir şey biz içine pirinç koymuyoruz. Azıcık yarma atıyoruz

Ahahaha kızce sen ben kaptanken harikaydı menülerin bayiliyordum hatta kız aç geziyor diyordum bu hafta tatlılar sucuklar maşallah
Sormayın yaa bu hafta tek hedefim artıya geçmemek olacak gibi
Bugün de sabah ve akşam misafir ağırladık durum öyle olunca siz onu yiyin ben bunu diyemediğim için battım

İyi akşamlar
LenaG Mthn83 Tutku44
11.00 de kahvaltı
Yumurta
Domates
Kapya biber
Peynir
3 yeşil zeytin
13.15 ara öğün
Menengic kahvesi+1 mor erik 2 b su
14.30 öğle
1 kase detoks çorbası
15.30 et sote4_5 yk 1 dilim tbe
18.30 aktivia + Mor erik yeşil çay
20.30 bir kase detoks çorbası 1 dilim ekmek peynir 40gr
2.5lt su
Spor yok

Kızlar merak ettim. Buraya başladığınızda kaç kiloydunuz,şimdi kaç kilosunuz? Kaç ayda kaç kilo verdinizyarışmacı arkadaşlara başarılar
Ben 12 temmuzda 85.5 la basladim canım bir bucuk ay oldu nerdeyse 9 kilo verdim

Kızlar merak ettim. Buraya başladığınızda kaç kiloydunuz,şimdi kaç kilosunuz? Kaç ayda kaç kilo verdinizyarışmacı arkadaşlara başarılar
Bir buçuk ay da benim oldu 76.35 le başladım şimdi 70.70 Di en son 6 kilo kadar verdim iki kilo aldım anama gidince geri verdim. 6 kilo yani Totalde

Yoğun ve yorucu dengesiz menümü yazayım dün öğleden sonra acil olarak il dışına çıkmam gerekti biraz denge şaştı gece eve döndük bu gün planlı ve güzel geçecek umarım
28 Ağustos menü
07.00 bir bardak sirkeli ve chiali su
08.15 2 dilim peynir ile yeşil salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 2 dilim tb ekmek ile kaşarlı tost,1 fincan ikisi bir arada
17.30 1 tane kıymalı pide ince hamurlu,bol salata 1 ayran
20.30 1 incir 2 galeta 1 avuç karışık kuruyemiş
2 litre su spor yok
LenaG Tutku44 Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…