Popüler Konu LenaG ile MasterFit

harikasın canım adımların süper 👏👏
cekirdek tuzağından uzak duralım aman bos kalori bize canım 🤗❤️

afiyet şifa olsun müsmükemmel menu 👏👏👏bugun sporun var mı canım 🤗🩵

🩵

🥹🥹💐

👏👏👏👏👏 bravoo canım harikasınn 👏👏👏 zeytin gözüme bir tık fazla geldi ama insa tuzlu degildir 👏👏👏👏 spor var mı🤗

oyy kuzummm 🥹Allahım sifalar versininsa dikkat et kendine 🥺

Afiyet olsun canım
herkesler semizotu yemiş ben dahill 😂🤣😂
sütlü çay ne canım

menün mükemmel göze batan hicbirsey yok 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥
bide yüzülmüs ki ohhhh
masallah 👏👏👏

afiyet olsun canım 🤗👏👏

canım paketli gıdalardan az uzaklaşmaya calısalım bende cok seviyorum ama inan bugun elimi atmamak icin masa ustune marul salatalık koydum goz onunde olsun aklım baska yere gitmesin diye 🩵

spor var mı 😎

bu menuye bayıldım şifa olsun canımm 🤗

Afiyet olsun özenli bir menu 👏👏👏 insa guzel eksiler getirecek

bi cok kisi ben dahil semiz otu yemisiz 🤣😂

Sabah ekmek yedin mi canım
aksam yemegın cok guzel 👏
çekirdek basa bela hem çok yediriyor hem yaglı hem tuzlu tartida + demek bize canım bosver yememeye calıs yerine leblebi veya agzı oyalayacak baska bir meyve olabilir canım 🤗
bende bugun marulla oyalandım 🥺🥹
yarın daha guzel bir gün olsun insa 🤗🤗eksi getirecek menu ve spor 🩵🩵🩵
Kaptanım, 15 dk hiit kardiyo, 20 dk hiit koşu, 10 dakika da titreşimli egzersiz aletiyle spor yaptım ya

Nasıl? Denin dizinde de sıvı mı birikiyor?
Ne yaptın? Fayda gördün mü?
Ben şimdi 3. kez akupunktur yaptıracağım
Benim dizim birden bire bükülemez hale gelmişti. İçinde sanki oyun hamuru var gibiydi, dizimi bükünce yukarı doğru çıkıyordu. Sonra diz kapağımın önünde ve arkasında iyi huylu kistler farkettiler mr da. Bu da ödem ve sıvı birikmesine neden olmuş travma geçirince. Bir ilaç verdiler ödem için, bende bromelain kullandım, ödem geçti. Sonrasında çektirdiğim mr da kemik tümörü tanısı kondu bu kez. İki dizimde de sıvı artışı var ama bana bir zararı çok şimdilik çok şükür

Son düzenleme:
Sevgili mavi takımmm 🩵
Listemizde menu ve sporlari eksik olanlar rica etsem en uygun anında yazabilir mi ?:KK53: Benim gözümden kaçan olmuşsa şimdiden özür dilerim bana yazın olur mu🥹
Burada birbirimizi motive etmeliyiz sahip cıkmalıyız :KK68: :KK5: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73:

Salı günü eksileri gördügümüzde çok mutlu olacağız :rolleyes::halay:
Eki Görüntüle 3471111
Ellerine sağlık canım. ❤️
Dün oğlumda kızımda hastaydı, hastanede geçti günüm, karışık ne bulduysam yedim.
Bugunden yazıcam inşallah

Benim dizim birden bire bükülemez hale gelmişti. İçinde sanki oyun hamuru var gibiydi, dizimi bükünce yukarı doğru çıkıyordu. Sonra diz kapağımın önünde ve arkasında iyi huylu kistler farkettiler mr da. Bu da ödem ve sıvı birikmesine neden olmuş travma geçirince. Bir ilaç verdiler ödem için, bende bromelain kullandım, ödem geçti. Sonrasında çektirdiğim mr da kemik tümörü tanısı kondu bu kez. İki dizimde de sıvı artışı var ama bana bir zararı çok şimdilik çok şükür
Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorum 🤲🏼
Bende sadece sıvı birikmesi var, yürürken bazen dizim öne deyil, arkaya bükülecek gibi oluyor, doktorun biri sıvıyı çekeceğiz dedi, diğeri kalıcı çözüm değil dedi, şimdilik akupunktur yapılıyor ve fizik tedaviye yönlendirdi. 1,5 senedir zaten gidiyorum, inşaAllah faydası olur 🤲🏼🤲🏼

Sağol canım.❤️Daha iyiler şimdi

Sagol canım❤️ Allah razı olsun
geçmiş olsun canım
çok geçmiş olsun
Maşallah benimkiler 4.5-1.5 huni takmak üzereyim😂
hay maşallah bebişlerine

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
26 Ağustos menüm

Kahvaltı yok
1 kahve

12:00
3/4 yemek kaşığı et kavurma
Salata
4/5 peynir

Akşam 14:50 bitti
3 yk etli kuru fasülye
2 dilim ananas

Aralarda ödem atıcı detoks
Su 2.5 litre olur
Spor şimdilik 9.600 adım belki sonra yine çıkarım.
Çok acıkırsam ananas ile ceviz ara öğün yapabilirim. Yaparsam yazarım

Erken bitirdim çünkü bu gün tartıldım artıya geçmişim🫣

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
26 Ağustos menüm

Kahvaltı yok
1 kahve

12:00
3/4 yemek kaşığı et kavurma
Salata
4/5 peynir

Akşam 14:50 bitti
3 yk etli kuru fasülye
2 dilim ananas

Aralarda ödem atıcı detoks
Su 2.5 litre olur
Spor şimdilik 9.600 adım belki sonra yine çıkarım.
Çok acıkırsam ananas ile ceviz ara öğün yapabilirim. Yaparsam yazarım

Erken bitirdim çünkü bu gün tartıldım artıya geçmişim🫣
Bende onu diyecektim canım ya ciddi erken kapatıyorsun günü iyi acıkmadan durabiliyorsun helal vallahi sana :KK35:

X