Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler herkese
25.08.2024 menüm
Sabah 12:00
3 yemek kaşığı kaşarlı menemen
7 dilim domates
3 zeytin
1 tutam kuru çeçil peynir

Ara 13:30
6 küçük dilim karpuz
1 avuç çekirdek

Akşam 17:00
3.5 yemek kaşığı taze fasulye
3 yemek kaşığı yoğurt
20 tane üzüm

Ara 19:00 bunu yapmama gerek yoktu evdeyim bugün diye biraz rahat takıldım
1 nektarin
Yarım avuç çekirdek

2.5 lt su
Spor yok bol bol uyuyup dinlendim

Tutku44
LenaG
Mthn83

harikasın canım adımların süper
cekirdek tuzağından uzak duralım aman bos kalori bize canım

afiyet şifa olsun müsmükemmel menu bugun sporun var mı canım
Evet evet canım akşamlari seni etiketlerim sabahki LenaG Kaptaniçem menüyle ilgili sagolsun fikir veriyor ben rica etmiştim o yüzden

Afiyet olsun canım

Güzel menü afiyet olsun

Teşekkür ederim canım

Helalll

bravoo canım harikasınn zeytin gözüme bir tık fazla geldi ama insa tuzlu degildir spor var mı
oyy kuzummm Allahım sifalar versininsa dikkat et kendine

Afiyet olsun canım
herkesler semizotu yemiş ben dahill
sütlü çay ne canım
menün mükemmel göze batan hicbirsey yok
bide yüzülmüs ki ohhhh
masallah

afiyet olsun canım

canım paketli gıdalardan az uzaklaşmaya calısalım bende cok seviyorum ama inan bugun elimi atmamak icin masa ustune marul salatalık koydum goz onunde olsun aklım baska yere gitmesin diye

spor var mı
bu menuye bayıldım şifa olsun canımm
Afiyet olsun özenli bir menu insa guzel eksiler getirecek

bi cok kisi ben dahil semiz otu yemisiz
Sabah ekmek yedin mi canım
aksam yemegın cok guzel
çekirdek basa bela hem çok yediriyor hem yaglı hem tuzlu tartida + demek bize canım bosver yememeye calıs yerine leblebi veya agzı oyalayacak baska bir meyve olabilir canım
bende bugun marulla oyalandım
yarın daha guzel bir gün olsun insa eksi getirecek menu ve spor

Sevgili mavi takımmm
Listemizde menu ve sporlari eksik olanlar rica etsem en uygun anında yazabilir mi ? Benim gözümden kaçan olmuşsa şimdiden özür dilerim bana yazın olur mu
Burada birbirimizi motive etmeliyiz sahip cıkmalıyız

Salı günü eksileri gördügümüzde çok mutlu olacağız

Amaa kaptanım onun için yemek yemedim sayılmaz mııı

Çok kolay bir yolunu buldumtavsiye ederim bilgisayarda lesli acip televizyonda dizi izliyorum ikisini ayni yere koyuyorum televizyonun kenarina bilgisayari ilistiriyorum leslinin sesini koyuyorum (o kadar çok ysptim ki hareketlerin sirasini ezberledim artik) bazen de bilgisayarda dizi acip telefonda lesli aciyorum onda biraz zorlaniyorum çünkü telefondan görmek biraz zor oluyor ama gercekten kadinin sesini duymak istemiyorum artik biktim gecnisten dolayı

Bugun bir muzeye gittik tarihi eserleri ve dinazor fosillerini gezdik oyle bir yoruldum ki ayaklarimin agrisindan duramiyorum herhalde 15 bin yapmisimdir dedim bir de ne goreyim 4800 dedim bu telefon delirdi mi ölüyorum benaslinda ayakta çok dikilmek yurumekten daha çok yoruyor çünkü ben 1 saat yuruyup 10 bin adim attigimda dahi bu kadar yorulmadim bari 7 bine tamamlayim diye bir tur da parkta attim 7156 yaptim şükür ben de Sitare55 gibi yuruyusten foto cektim bugun tombis ellerimle de islem tamam isareti yaptim LenaG

25 Agustos Pazar Menum
11:00 Kahvslti
2 dilim ketojenik ekmek ile tost (arasinda kaşar peynir,domates biber var)
Domates, salatalık,
4 zeytin
Kapya biber tursusu 1 adet

17:00 Aksam yemegi
Tabak döner 150 gr .
Ceyrek pide
Salata
Ayran

20:0]
Çay + kabak cekirdegi 1 çorba kasigi ,kuru uzum 1 çay kabağı kadar

Şu 2 litre
Spor : 7156 adim
LenaG Mthn83

Evet kaptanım dışardaydım yazamadım

Kahvaltı yulaflı yarım muzlu kase
Akşam 4 kaşık et yemeği bol salata 2 tavuk kanat
Ara 3 hurma 2 erik 1 parça bisküvi

60 ip atladım

Ayakkabının arkasını parçalamışım zaten eee 90 üstü olunca o kadar ağırlıkla 12-13 bin adımlar yapıyor bünye alışık değil

Afiyet olsun canım bu sütlü çay nasıl bir şey merak ettim
Uyumadan bir tur daha spor Eki Görüntüle 3471093
12 dk yapmıstık ustune bi 8 daha ekledim

bide zumba videosu yapıp alintılarımi cevaplayacagım insa

Helallll sana kaptanım masalahh
harikasın canım adımların süper
cekirdek tuzağından uzak duralım aman bos kalori bize canım
Evet haklısın en büyük zaafım işte eve hiç sokmamak gerek de eşim yerken mis gibi koktu ama tuzsuz du
Çok haklısın bende fark ettim yavaş yürüdüğüm zaman daha çok yoruluyorum ayakta dikelmek de öyle ana hızlı tempo o kadar yormuyor

Yok yemiyorum ekmek. Dün evdeydim azıcık yiyeyim dedim azıcık olmadı tabi Bugün daha güzel menü gelir

Canım spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…