Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Süper, keyifli vakitleriniz olsun 🤲🏼
Bacaklarım hep ağrıyordu ya, azalsa da devam ediyor. Birde sol dizimde sıvı birikmesi var, o çok zorluyor. 2 sefer akupunktur yapıldı, 4 seans daha gideceğim, inşaAllah faydası olur, çünkü artık sağ dizime yüklendiğim için orada da başlamış.
çok geçmiş olsun fezam 😔😔 Allahım acil sifalar versin insa anneminde dizler cok kotu cok agrisi olur bilirim 😔
Tebrik ederim canım😍 1 gün öncesinde çok dikkat etmek gerekiyor bence de

Tebriklerr canım 🥰

Maşallah regle rağmen 600 gr 🧿🥰

Kaptanımmm maşallah ne güzel eksi ❤️🥰

Tebriklerrr canım. ❤️🥰Bende de var galiba o tarz bir şey inş çözülür

Tebriklerr canımm 🥰❤️

Tebriklerr canım ❤️🥰Olabilir direnç kilondur

Maşallah canım çok iyi ❤️🥰

Tebriklerr canım maşallah çok iyi vermişsin 😇❤️🥰

Oyy süper bi sonuç bu kilodayken bi de 😇❤️🥰

Reglin etkisi çok büyük oluyor ya

İnşallah haftaya dökülürüz 😇😇

Maşallah canım gayet iyi vermişsin 🥰😍

1 gecede başına gelmeyen kalmamış uykusuzluk etkiliyor tabi ki kabızlık da :KK43:
❤️
Tutku44 Tutku44 kaptanım bu hafta kilolar gidecek 💪
tabiki gidecek Allahın izniyleee 🤗🤗🤗🤗
LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Jasminium8462@Diyet Salata70.70
@tomrs64.40 Boncuk2307 Boncuk2307 71.10
M Makaron23 66.10 Ellssa Ellssa 71.20
Nergis 35 Nergis 35 66.30 Mthn83 Mthn83 73.60
D Deltavealfa 67.50@Jou75
@trueliving_67.60 bluegreeneyes bluegreeneyes 76
@Bravequeen69.10 Sitare55 Sitare55 77.30
@irmaknehirgol69.60 gezegenfeza gezegenfeza 79.10
@Asya8979.10

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
B Beyaz leylak 83.60 LenaG LenaG 91.50
Tutku44 Tutku44 84.40 Lotus1234 Lotus1234 95.80
60kiloyum 60kiloyum 84.70@Mina4596.80
bilgeyogii bilgeyogii 87
@Cakinin Gelini87.70
Hallederiz Hallederiz 88

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
Y yosunlupapatya 51.50
@nurovic57.20
malahit malahit 59.20

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (24.08.2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
eline saglik kaptanım ❤️
Ayy ilk kez takımlara girdim çok heyecanlandım. Çıtırlar ligin de olmak da çok mutlu etti. İyi ki varsınız kızlarr 😘😘😘Güzel bi hafta olsun bizim için kaptanım Tutku44 Tutku44 ve takım arkadaşlarımm 😘😘😘
Evet canım takımlarda olmak heyecanlandırır dinamik kılar insanı insa sıper hafta olacak 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
İyi akşamlar
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Tutku44 Tutku44
Kaptanım hayırlı olsun, yeni hafta bol eksiler görmek temennisiyle.🙏🏻🌈🌸

8.00 açılış
Sade quark yarım kutu
1 incir
2 ceviz

Kahvaltı 11.45
Gözleme+ salatalık

13.00 ara öğün
Nane çayi +1 TK bal

15.00-16.00 ara öğün
8-10 üzüm tanesi + 8 badem

17.00
2 dilim elmalı kek

18.00 akşam
Fırın Sebze yemeği 3 YK
2 YK sek quark
35dk yüzme+ 3500 adım
2.5 lt su
@patimsilizm 🌸🌈♥️♥️♥️çok özlettin kendini nerelerdesin?
Afiyet olsun canım 🩵🩵gözleme yenmiş cumartesiden itibaren onun artısını atmaya calısalım olur mu bugun biraz bol sebzeli yersen atarsım zaten aksamın harika görünüyor
Son seçilmişim sanırım, bu bile motive etmeye yeter 💪
canım benimmm listeye herkesin ismini yazdım LenaG LenaG sectikce ben ustünü karaladım aldıklarının sırayla herhangi bir kilo durumuna bakmadan sectim inan oncesi sonrası yok yani hakkını helal et bir baskasıda olabilirdi kim daha birbirimizi tanımıyoruz. Umarım kalbin kırılmamıştır çok üzülürüm. Akşam yemegine misafirim vardı ve kaptan bulunamayınca sıra zaten bama geliyormus o ayrı ama hızlıca sectık. Tekrardan hakkıni helal et🩵

24 Ağustos
Kahvaltı - Öğle Yemeği bir arada 14.00
2 yk granola +2 yk Yulaf + 1 muz +1 çay bardağı süt
Ara Öğün 16.00
1 tüysüz şeftali
Akşam yemeği 19.00
3 parça etli ekmek +bol Roka + 1 bardak ayran + bir yk kadar kırmızı biber közlemesi -(görümcem sivasın etli ekmeğinden yaptırmış, davet etti)
2,5 lt su + 1 lt dukan
Bugün spor yok başım çok ağrıyor dün geceden beri, tansiyonum çıkmış. Eve gidince yaparım belki.
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Afiyet olsun canım 🩵🤗 menun güzel sadece etli ekmek goze batıyor oda cumartesi bol sporla halledilir 🩵🤗
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

24 Ağustos 2024

aç karnına 1 çk bal ve su

sabah 11.00
kumru ekmeği arasında tulum peyniriyle tost, domates ve az acur

öğlen 14.30
dürüm döner, biraz patates ve az kola

ara 18.00
85 mlt maraş dondurması

akşam 19.40
kıymalı kabak yemeği, kuru soğan, 2 yk activia yoğurt,1 dilim ekmek

ara 21.30 gibi yerim
1/2 çb kabak çekirdeği

1,5 lt su

9000 adım
afiyet olsun canımmm 🩵ödül günü olmuş biraz pazar günü buraz fazla spor yaparak biraz dengelebilirsin :anne::anne:
Tutku44 Tutku44 LenaG LenaG
sabah
2 haşlanmış yumurta
lor peynir salatalık
4 zeytin 1 dilim ekmek
ogle
Ev pogacasi 1 adet
Soda Kahve 1 elma
Akşam 18.00

3 çatal fırında makarna
1 kase piyaz
Ayran
Su 2.5 litre
Spor yok
Afiyet olsun canım 🩵🤗
hersey cok güzel sadece o ev pogacası sana artı getirebilir canım bunun icin pazar bolca spor yapalım insa :anne::KK19:
Hayırlı olsun kaptanim❣️
sagol canım benimmm 🤗🩵

Günaydın kızlar :KK24::KK24:,

Cumartesi ne yediysek o dünde kaldı artık ama artısı bizimle olabilir :KK53::KK53::KK53::KK53:bugun bolca spor yapmaya gayret edelim:KK69::KK68::KK6:

🩵Leslie , disarda yürüyüs ,disardaki park aletleri , pilates veya dans ,zumba ne yapabilirsak bugun spor günü insa:spor::spor::rolleyes::KK6:

🩵Bilekliklerimizi takmayı unutmayalım adımlarda guzel puan :KK75:

🩵pazartesi daha hafif spor yapicaz salı tartı var kaslarımız dinlenicek :confused:

Sali çarsamba persembe yine gaza basıcaz:KK55::KK55: boollca spor yapicaz 🩵cuma kaslarımız dinlenicek bu sekilde hem sıkılmadan hemde güzel bir sekilde haftayi kapaticaz.:super:

🔊📢📣🔉Spor puanlarını hesaplayarak menunuze eklemenizi rica ediyorum çünkü bu güzel mavi takımımizda spor gun birincisini sececeğiz🎊🎊🎊:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK9::KK9::KK9::KK9::KK75:

Benimle beraber 13 kişiyiz mavi takımımızda birbirimize sarılalım :KK5:menulerimizi yorumlayalım:KK4: bu hafta bu maçı biz alacağız :KK71::KK5::rolleyes:

Sitare55 Sitare55
Nergis 35 Nergis 35
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
bilgeyogii bilgeyogii
D Deltavealfa
Lotus1234 Lotus1234
Ellssa Ellssa
M Makaron23
60kiloyum 60kiloyum
malahit malahit
Hallederiz Hallederiz
Boncuk2307 Boncuk2307

çok geçmiş olsun fezam 😔😔 Allahım acil sifalar versin insa anneminde dizler cok kotu cok agrisi olur bilirim 😔

❤️

tabiki gidecek Allahın izniyleee 🤗🤗🤗🤗

eline saglik kaptanım ❤️

Evet canım takımlarda olmak heyecanlandırır dinamik kılar insanı insa sıper hafta olacak 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Afiyet olsun canım 🩵🩵gözleme yenmiş cumartesiden itibaren onun artısını atmaya calısalım olur mu bugun biraz bol sebzeli yersen atarsım zaten aksamın harika görünüyor

canım benimmm listeye herkesin ismini yazdım LenaG LenaG sectikce ben ustünü karaladım aldıklarının sırayla herhangi bir kilo durumuna bakmadan sectim inan oncesi sonrası yok yani hakkını helal et bir baskasıda olabilirdi kim daha birbirimizi tanımıyoruz. Umarım kalbin kırılmamıştır çok üzülürüm. Akşam yemegine misafirim vardı ve kaptan bulunamayınca sıra zaten bama geliyormus o ayrı ama hızlıca sectık. Tekrardan hakkıni helal et🩵

Afiyet olsun canım 🩵🤗 menun güzel sadece etli ekmek goze batıyor oda cumartesi bol sporla halledilir 🩵🤗

afiyet olsun canımmm 🩵ödül günü olmuş biraz pazar günü buraz fazla spor yaparak biraz dengelebilirsin :anne::anne:

Afiyet olsun canım 🩵🤗
hersey cok güzel sadece o ev pogacası sana artı getirebilir canım bunun icin pazar bolca spor yapalım insa :anne::KK19:

sagol canım benimmm 🤗🩵
Teşekkür ederim canım, annenin dizleri de iyi olur inşaAllah 🤲🏼🤲🏼

İyi akşamlar kızlar. Artık bir düzene girmemle beraber en iyi bildiğim ve en sevdiğim low carb/keto diyetlerine dönüyorum. Bugün bütün gün temizlik yaptığım için biraz eksik kaldım. Yarın regl olacağım, tatlı krizleri vurmadan yatacağım 😒

24 Ağustos C.tesi
Sabah 11.30
2 parça köy peyniri
15 siyah zeytin,
2 yk kıyma kavurma,
2 badem salatalık.

Akşam 15.30
3 tane (1,5 kabak, 3 yk kıyma kavurma, 3 dilim kaşar peyniri) kabak gondol,
1 yk süzme yoğurt.

Ara 20.00
1 avuç çekirdek

Su:2,5 lt.
Tutku44 Tutku44
LenaG LenaG
Afiyet olsun 😍
Hızlı bir dönüş olmuş ♥️

Afiyet olsun canım 🩵🤗
Evett poğaça olmasa iyiydi neyseki erken saatlerde yemiş dim teşekkürler

Cumartesi ne yediysek o dünde kaldı artık ama artısı bizimle olabilir :KK53::KK53::KK53::KK53:bugun bolca spor yapmaya gayret edelim:KK69::KK68::KK6:

🩵Leslie , disarda yürüyüs ,disardaki park aletleri , pilates veya dans ,zumba ne yapabilirsak bugun spor günü insa:spor::spor::rolleyes::KK6:

🩵pazartesi daha hafif spor yapicaz salı tartı var kaslarımız dinlenicek :confused:

Sali çarsamba persembe yine gaza basıcaz:KK55::KK55: boollca spor yapicaz 🩵cuma kaslarımız dinlenicek bu sekilde hem sıkılmadan hemde güzel bir sekilde haftayi kapaticaz.:super:

🔊📢📣🔉Spor puanlarını hesaplayarak menunuze eklemenizi rica ediyorum çünkü bu güzel mavi takımımizda spor gun birincisini sececeğiz🎊🎊🎊:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK9::KK9::KK9::KK9::KK75:

Benimle beraber 13 kişiyiz mavi takımımızda birbirimize sarılalım :KK5:menulerimizi yorumlayalım:KK4: bu hafta bu maçı biz alacağız :KK71::KK5::rolleyes:

Sitare55 Sitare55
Nergis 35 Nergis 35
bilgeyogii bilgeyogii
D Deltavealfa
Lotus1234 Lotus1234
Ellssa Ellssa
M Makaron23
60kiloyum 60kiloyum
malahit malahit
Hallederiz Hallederiz
Boncuk2307 Boncuk2307
İnşallah canım 👏👏

Y yosunlupapatya yokk yanii 51 kilosun daha ne kilo veresin tuttuuu acabaasssss ayar oldum şimdi sağaaaa
Beni deli ediyorrrrr 🙄
rakipler konuşmaya sataşmaya başlamış:KK70::KK11: kız hele bir daha bir gün olmadı 🤣benim canlarım cigerlerimin eksilere ihtiyacı var :KK36:kosacagız spor yapacağız siz yapmasanızda olur:kahve::lülülü:
Sitare55 Sitare55 canım benim devaammm :rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::rapci::spor::KK55::spor::ıslık::KK19::KK74::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK6::KK6::KK5:
12.000 adım attım geldim kaptanım :KK76:
💐🌿🍀🩵Mavi takıma 🩵🍀🌿💐

ehemm ehamm 🫢 gece gece balkonda pek sogukmus :KK70: :KK70: :KK70:

🔈🔉🔊🔈🔉🔊📣📢📢📣🔈🔉🔊📢📣📢📣
Sevgili ,kıymetli , değerli arkadaşlarım,:KK36::KK36::KK36:
kiminizle tanışıyoruz kiminizle tanışmıyoruz ben Simay , Belcıkada yasıyorum , 2 cocugum var 11 aylık ve 9 yaş 🩵 :KK36::KK36:Hayatımızda hepimizin farklı yogunlukları ve zorlukları var.:kahve: Amacımız bu dilim içinde en verimli sekilde sağlıklı kilo vermek..:spor::spor::spor:
Bu hafta Salı ve Cumartesi takımımdan 100 gr dahi olsa kilo veren oldugunda cok mutlu olacağım..:KK68::KK68: yuzdelik dilimlerin herkesin %1 i aşması icin dua edeceğim İste o zaman o ssonuclarla musmutlu olacağım:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: hep birlikte harika bir hafta için elimden geleni yapacağım:KK5::KK52::KK52::KK52::21: Menülerimiz bize sinyalleri verecktir guzel eksi icin tabiki guzel menu:KK72::KK72: en az 2 lt su 💦💦ve yapabiliryorsak spor:KK6::KK6::KK6::spor::spor: (hic olmadı 5 dk ciftetelli, 5 dk mezdeke ne isterseniz yeter olur ilk sayfada spor puanlari var ev temizligi bile puanlı a dostlar 🤗🤗)daha nolsun spor puanlarımız hesaplayalım canlarım cigerlerim:kahve::spor:
ilk hedefimiz Salı günune eksi ile gelmek :KK24::KK68: sali günune eksi gelmeyenler ne mi olacak hic birsey canım :KK62::KK62::KK62::KK62::ıslık::sinirli::sopa::sopa::sinirli::KK11:

neyse bu emojiler cok cirkin bunlara ihtiyacımizin olmayacağıni ümit ediyorum :dua::dua::dua::KK54::KK19:

🩵haydi bakalım yarış başladı bile kırmızı takımdan kargo gelir tatlı gelir aman ha diyim geri postayalın ücretinide onlar odesin :süslü:

🩵📢🔊yarın sabah bir kuru kayısı, bir ılk su, veya limonlu su
evimizde ne varsa şoyle kahvaltıdan once mideye bir mesaj gonderelim oda o mesaji bagirsaga iletir 🤗
yarından itibaren menulerinizi spor puanlarını ve icilen suları not edecegim beni etiketlemeyi lutfen unutmayın :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
Gayret dolu hafta bize guzel eksiler getirecek veee cumartesi karnımızda kelebekler ucusacak hafifleyecegiz :KK3::rolleyes::KK6:
haydi bakalımmm:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: toplaşım birbirmize sahip cıkalım :KK19:
🌿🍀💐Bismillah niyet ettik en az yuzde 1 kilo vermeye 🌿🍀🍀💐
Sitare55 Sitare55
Nergis 35 Nergis 35
bilgeyogii bilgeyogii
D Deltavealfa

Lotus1234 Lotus1234
Ellssa Ellssa
M Makaron23
60kiloyum 60kiloyum
malahit malahit
Hallederiz Hallederiz
Boncuk2307 Boncuk2307
💐🍀🌿🩵💐🍀🌿🩵💐🍀🌿🩵

@Elhan ablammm benim onur uyem olsun 😎🤗🩵
Ay ne guzei yazmışsın kaptanım bugun yıne pikniğe gidecem ama söz guzel menü ile dönecem 🥳

Sitare55 Sitare55
Nergis 35 Nergis 35
bilgeyogii bilgeyogii
D Deltavealfa
Lotus1234 Lotus1234
Ellssa Ellssa
M Makaron23
60kiloyum 60kiloyum
malahit malahit
Hallederiz Hallederiz
Boncuk2307 Boncuk2307
:KK6::KK6:

Gunaydınlaaarrrrr :KK36:

bluegreeneyes bluegreeneyes sana koltuktan foto atacaktım buyur canım 😅

20240825_064620.jpg
Aaaa karıstırmışım pardon bu yuruyus fotom muş :cool:

Gunaydınlaaarrrrr :KK36:

bluegreeneyes bluegreeneyes sana koltuktan foto atacaktım buyur canım 😅

Eki Görüntüle 3470768
Aaaa karıstırmışım pardon bu yuruyus fotom muş :cool:
Günaydın 💚 aman çok yorma kendini ayakların yorulmasin eve tez dön 🥰 yumuşacık koltuk seni bekler çok.bekletme 🤣🤣

Bebem uyursa ben de totoyu devirecem şimdi gece boyunca kucakta gezdirerek spor yaptırdı şimdi masumca uyuyor 🙂

25 Ağustos Pazar
Gün planım 🌸
LenaG LenaG Tutku44 Tutku44
Kahvaltı: 10 ,00
2 dilim yağlı beyaz peynir ( 60 gr),
5siyah zeytin,
Domates,
salatalık,

Ara: 12,00 1 fincan sade kahve + 2 bardak su

Öğle:14,00
120 gr tavuk/et/balık yanında yeşil salata, içerisine 1 adet taze limon suyu ve 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Ara: 16,00 10 çiğ badem

Akşam:18,00
5 kaşık tuzsuz lor peyniri
3 adet bütün ceviz,
sınırsız salata, içerisine 2 yemek kaşığı zeytinyağı + 1 limon
3lt su
Reglim ne kadar hareket olursa artık.
🌸🙏🏻🌸🙏🏻🌸

X