Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sende beni bekledinnn
Anca beraber kanca berabeerrr

Gün planım yok biraz kafama göre olacak
LenaG patimsilizm
7.10 uyanış
8.45 elma sirkeli su
1 meyveli sek quark yoğurt

Öğle yeşil biber
2 yumurta beyazı
Ceviz

Akşam köfte salata

Ara öğün çiğ badem meyve

Bol su bol hareket
Bugün elim.kolum dökülüyor ağrıyor o yüzden yüzmeye gidemedim havada çok sıcak nemli ve bunaltıcı.

Sitare55 mm canımm benim harikasın ama çok az yemşssin vücudu kısma bu kadar yemeye spor her zamanki gibi maşallah sana ve azmine

aifyet olsun canım dün bakamadım kusuruma bakmayın menü güzel ve spor da ekle lütfen olur mu suyuda arttıralım
Dün yoğunluktan anca okadar içebildim kaptoş
Sporu edemiyorum gecen hafta hergün ettim heryerim agrıdı zaten gun içerisinde hep hareketliyim bide regl olcam

menü su spor hepsi şahane diyecek söz bulamadım harikasın güzel eksiler göreceğinden eminim

canımm hep sordun ettin beni Allah razı olsun dün menülere bakamadım bugün atlamayayım dedim herkese tek tek bakıyorum senin menünde güzel canım afiyet şifa olsun adım sayında harika

menü su ve spor herşey olması gerektiği gibi takımımdaki arkadaşlarımla iftihar ediyorum resmen harikasınız bu güzel emeklerinizin karşılığını alacağınızdan hiiç şüphem yok

akşam da çorba içmişsin hepsini toplu yazabilirsin canım istersen menülerini de çok beğendim afiyet şifa olsun spor ve su miktarını göremedim belki de gözden kaçırmış olabilirim canım

canım beni sormuşsun saolasın daha iyiyim çok şükür. birazcık karbonhidratlı bir menü olmuş sanki bugün daha hafif geçirirsin olur mu canım benim

akşam da çorba içmişsin hepsini toplu yazabilirsin canım istersen menülerini de çok beğendim afiyet şifa olsun spor ve su miktarını göremedim belki de gözden kaçırmış olabilirim canım
Bir haftadan beri Aslında çok düzenli menü paylaşıyorum Normalde Elhan abla bilir unuturum genellikle benim bir günümü paylaşmayı ya da bir gününde ne yedim ne içtim onu paylaşmayı şimdi hem motive olayim diye hem de bilgilendirmek amaçlı o an bir şey yerken ya da içerken hemen fotoğraflayıp bildirim yapmak istiyorum yoksa arkadaşlar gibi buraya Yazmaya üşeniyorum

kaptanım dün bakamadım kimseye ama bugün tek tek okuyup cevaplıyorum inşallah senin menünde çok güzel kaptanım belin nasıl oldu daha iyisindir sende inşallah spor olsa iyi olur muş

peki canım nasıl rahat ediyorsan ben eskiyi pek bilemiyorum ama görseller şahane zaten

menü spor su hepsi çok güzel canım maşallah sana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…