Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sitare55 Sitare55 mm canımm benim harikasın ama çok az yemşssin vücudu kısma bu kadar yemeye spor her zamanki gibi maşallah sana ve azmine :KK60: :KK200:
Kaptanim iki gundur rahatsiz gibiydim hic enerjim istahim yoktu o yuzden oyle oldu. Yoksa menukerimi bilirsin bende kismayi pek sevmem ❤️🥰

Canim çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun insallah çabucak iyilesirsin.Kazanin şoku bile insani yorar dinlen iyice.
çok saol canım Allah razı olsun senden çok şimdi elimden geldiğince arkadaşarımın menülerine bakıyorum kaptanımda bakmadı bize demesinler dimi :KK68: dün menü listeni göremedim yazabilir misin:KK60:

Anca yazabiliyorum menümü.
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği + 2 salatalık + 1 kk kadar peynir + bir yemek kaşığı kadar ev salçası
Ara Öğün 15.00
1 armut
Ara Öğün 17.00
Taç kraker üç adet
Akşam yemeği 19.00
Bir kepçe patlıcan yemeği + 3 yk şehriyeli pilav +2 yk yoğurt + 2 küçük parça kavun(olmamıştı o da boşuna yedim)
2,5 lt su + 30 dk spor aleti eliptik bisiklet
LenaG LenaG Y yosunlupapatya D Deltavealfa
maşallah sana da canım menü su spor çok iyi karşılığını alıcaksın inşallah :nazar: :KK200:

çok saol canım Allah razı olsun senden çok şimdi elimden geldiğince arkadaşarımın menülerine bakıyorum kaptanımda bakmadı bize demesinler dimi :KK68: dün menü listeni göremedim yazabilir misin:KK60:
Ya insnamiyorum bu sorumluluk duyguna kaza yapmissin yaralisin belki acin agrin var ve benim menümün yoklugunu farkettin helal olsun utandim valla 🤦🏻‍♀️ozellikle yazmadim dun evlilik yildonumuzdu ve yemege gittik uzun suredir belki 6 aydir yemege cikmamistik ve özel bir gün oldugu icin o an kendimi kisitlamak istemedim buraya da yazmak istemedim ama illa yaz derseniz yazarim❤️

Eklentiler

• 344BBFAA-C54D-4F17-BC6E-A905287533ED.jpeg
    344BBFAA-C54D-4F17-BC6E-A905287533ED.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 8
İyi akşamlar hanımlar
Dışardaydım yoğun bir gündü aktif spor yapamadım ama hareketliydim dışarda

Sabah
Kahve

Öğle
1/2 kase paça çorbası

Akşam
1 kaşık pilav
2 kaşık fasülye
1 haşlanmış tavuk but
Domates salatalık

2,5 litre su aralarda yeşil çay

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
afiyet olsun kaptanım çok iyi maşallah sana tartını attın mı özel den lena kaptanıma :KK60:

D Deltavealfa LenaG LenaG
Cumartesi 80.40
Bu gün 80.70
Fark +300🤕
300 gram artıya geçmişim niye ya niye.
2 gecedir hiç uyuyamıyorum çocuklar sağolsunlar. Ödem mi oldu acaba, dün gece çocukların odasında sabaha kadar halının üzerinde yattım☹️

Ben bu 70 lere inmeye olan inancımı kaybettim☹️
İnancını kaybetme lütfen uykusuzluk çok etkiliyor benim çocuklar yeni uyumaya başladı ben yeni adapte olmaya başladım diyete 🙏

Daha hafif şeyler yemeye çalış mutlaka kilo gidecektir

Cumartesi :84.4
Sali :84.5
Fark : +100
Bekledigim sonuçtu henüz midemi kucultme asamasindayim Menulerim biraz daha kuculmeli spor yapmadim onun da etkisi var bir de bu tartidan once unuttugum icin su icmistim 2 bardak ne kadar etkisi olur bilemem.Alisacagim ksptanim bana biraz zaman taniyin lütfen❤️

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Cumartesi :84.4
Sali :84.5
Fark : +100
Bekledigim sonuçtu henüz midemi kucultme asamasindayim Menulerim biraz daha kuculmeli spor yapmadim onun da etkisi var bir de bu tartidan once unuttugum icin su icmistim 2 bardak ne kadar etkisi olur bilemem.Alisacagim ksptanim bana biraz zaman taniyin lütfen❤️

Y yosunlupapatya LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
olsun canım fark çok az cumartesi halledersin sen :KK200:

X