Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline sağlık canım
Herkesi çok tebrik ediyorum. Başarıların devamını diliyorum
Tebrikler kaptanım
Eline sağlık canım
Hayırlısı olsun inşallah herkese bol eksiler

Eline sağlık kaptanım oylama bitti ben de dışarıda olacağım inşallah akşam bakabilirim gruba anketi cevapladım

Ben Efe'nin annesi 27 Ağustos'ta 30'uma gireceğim 1.70 boyundayım başlangıç kilom 106.8 Hedef kilom 90

Tamam yosunlu Papatyam sen hiç merak etme istikrarlı bir şekilde Bu yolu yürüyeceğiz

ben de olsun diye oy verdim ama şu da bir gerçek ki kırmızı kaptan kendini ve takımını gaza getirmek için rahatlıkla atışabileceğini birini de seçmek isteyebilir.
arkadaşlar genel olarak takım kaptanlığını istemiyorlar. oysa ki zor birşey değil ve bu sistemin önemli bir parçası. kimse sizi çok motive edemedi diye eleştirmez, yargılamaz. çekinecek birşey yok. diyet insanın kendinde bitiyor.
o nedenle lütfen kimse takım kaptanlıklarını reddetmesin

Kaptan olmak istermisin mavi takım için
Aa görmedim canım offline idim

Selam kaptaaan

Hayırlı uğurlu olsun

Y yosunlupapatya hem senin hem takım için daha çok dikkat etmeye çalışacağım bu salı günü evime dönüyorum nasipse adetim de bitiyor ödemler de gidecek hareket düzenli hayat geri gelecek bu hafta benim için güzel geçecek gibi kaptanım, sana hep destek tam destek

Ellerine emeğine sağlık kaptanım

İyi akşamlar
17.08.2024 Cumartesi

Sabah 2 kupa sütlü çay

Kahvaltı 2 tane karabuğday+labneli sandviç,1 domates,çay

Ara 15:00 15 fındık 2 kupa sütlü filtre kahve

Akşam 18:00 1 yumurtadan mantarlı,peynirli omlet,2 karabuğday patlağı,2 yk iç pilav (bu yoktu eşime tabağa koyarken atıverdim ağzıma) çay sütlü

Su 2 lt
Spor yok

Y yosunlupapatya
Mthn83

afiyet olsun canım. akşam yemeğinin yanında biraz da salata olsaydı iyi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…