Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Asyam Sendemiiiii
Bende çok güzel doydum ama aklım fikrim mutfakta acayip tatlı istiyor elma eşimde illa gideyim sana bir şey alayım ye diyor bende hayırr yarın tartı var olmaaz diyorum bende çok kötüyüm
Canım inan açlık zerre yok ama tatlı tuzlu fark etmez yemek istiyorum.

İçten içe canımı sıkan olaylar var çözülmediği içinde böyle oldu

LenaG Mthn83

16 Ağustos 2024

sabah 09.30
11 siyah zeytin, 1/2 domates, 3 mısır-pirinç patlağı

öğlen 12.30
1+1/3 asrın tandırı çavdar lavaşı arası 2 köfte ve 5 yk fırında sebze

ara 15.30-17.00
3 ceviz, 1 activia yoğurt, tarçın

akşam 19.45
9 yk ıspanak kavurma, 1 küçük etli biber dolması, 150 mlt kefir, domates biber

ara 21.40
1/2 çb ayçekirdeği

şimdi sıcak birşeyler içeceğim.

2 lt su

15.000 adım

Canım tam aklımdan geçiyordun sen de İzmir desin değil mi iyi misiniz ?

Canısı nasılsın

Merhaba kaptanim evde yumurta olmadigi icin menemen yaptim yani yumurtasizdi kaç kasik oldugunu hatirlamiyorum büyük bi tavada yapip tabagima aldim 2 dilim ekmek bitene kadar yedim az yağlı sadece sebze oldugu icin miktardan çok kismadim.

Ay ben Leslie bacımı hic sewmiyorum beni terletmiyor da walk walk diyor sini oluyorum ama jillian mıcheals war oyy o cok beter daha ona cesaretim yok. Bir gün yap da deneyimini bana anlat. Birincisini yapacaksın unutma
Lesliye vücut alisti mi biraz hafif kaliyor ama alisana kadar ben çok zorlannistim insanlar 45 dakika bunu nasil yapiyor diye hayret etmistim ama sonra hergun hergun yspinca gerçekten normal yuruyus gibi oldu.Gecenlerde bu aralar çok meshur olan growwithjo'yu deneyeyim dedim.Aman Allahim yok boyle birsey Lesli bunun yaninda şezlongda uzanmak kalir 40 dakikslik videosunun sadece 20 dakikasini yapabildim oyle tam hakkiyla da degil. Gerçekten kadin cayir cayir kalori yaktoriyor bence ama spor gecmisi olmadan çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…