Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Telefonda olmayınca kendımı yollara wurdum :KK70: yurumeyı sewıyotum ya hareketi daha dogrusu 🥰

Herkes bana cok konusuyorsun diyor 🙄
Bu arada buğun de 12 000 adım oldu hadi bakim sen kac yapacaksın beni de etıketleyıwer ❤️
Gün boyu 18 bini bulursun sen diyecektim ki ablanlar geliyormus bakalim benim ne olur etiketlerim
Bugun iki ablam bana gelecek bende kalacaklar kız gecesi gibi. Onlara kahvaltı hazırlayacam yogun bir gun olacak gelemezsem telden degil yani :KK48: en kötü ihtimal ğece gelirim 😍
İyi vakitler hoş sohbetler size

Bugun iki ablam bana gelecek bende kalacaklar kız gecesi gibi. Onlara kahvaltı hazırlayacam yogun bir gun olacak gelemezsem telden degil yani :KK48: en kötü ihtimal ğece gelirim 😍
Kız Sitare kuşum madem bukadar yürüyüş filan seviyordun daha öncelerden niye gelmedin buralara zayıflamaya sayfandan da baktım yeni üye olup gelmişsin buranın varlığından haberin mi yoğdu yoksam🤣

Kız Sitare kuşum madem bukadar yürüyüş filan seviyordun daha öncelerden niye gelmedin buralara zayıflamaya sayfandan da baktım yeni üye olup gelmişsin buranın varlığından haberin mi yoğdu yoksam🤣
Wardı canım eski üyeliğimi kapatmıştım uzun suredir ğelmemiştim baktım kafada kafada bazı seyler bitirdim motie olmuşken geleyim dedim sahane bir gruba rast geldim LenaG LenaG ❤️ motiwe olmadan ğelmek de cok doğru değil çünkü baskalatını da dusurebiliyorsun
Sen beni bir de spor salonuna salonuna baslayınca gör yah oranım duşsun baslayacam 🥳

Wardı canım eski üyeliğimi kapatmıştım uzun suredir ğelmemiştim baktım kafada kafada bazı seyler bitirdim motie olmuşken geleyim dedim sahane bir gruba rast geldim LenaG LenaG ❤️ motiwe olmadan ğelmek de cok doğru değil çünkü baskalatını da dusurebiliyorsun
Sen beni bir de spor salonuna salonuna baslayınca gör yah oranım duşsun baslayacam 🥳
vaayy spor salonu diyorsunn göbek baklavaları filan yapacaksıın yanii muhteşemm :KK19: :KK76:

teşekkür ederim canımm tek ben değil burdaki bütün arkadaşlarımızın azmi çabası harihaa patimsilizm patimsilizm de çok yüksek rakamlardan buralara geldiğini okumuştum bi mesajında birde koruyabilmek önemli olan tabii :KK200:
patimsilizm patimsilizm tabi biliyorum aynı zmanlardı hemen hemen cok güzel menu ve sporlarla emin adımlarla kilo verdi

İdolum 🤭👏😍

Çok geçmiş olsun Troid degerleri bozulunca sanirim ozellikle yuksel8nce sinir de yapiyor degil mi ?babam troid ilaclari kullandi antidepresan etkisi yapti ilaclar😅ilacini du!enli almayinca anliyoruz ota çöpe esip gürlüyor🤷‍♀️
Ay ben de kendimden biliyorum çok sinir yapıyor 😁🙈 eşim de kızım da çok şikayetçi bu durumdan
İyi Akşamlar Kızlar
15.08.2024 Perşembe

Kahvaltı öncesi 1litre su, 300ml.dukan birası

10:30 2haşlanmış yumurta, 8zeytin, 45gr.lor peyniri,
1dolu yk.biberli tava yumurta, acı biber, salatalık, domates, 4tk. pudingli bisküvi çok canım çekti 🥺
Şekersiz çay

Akşam yemeğinden önce, 500ml. nane saplı zencefilli kiraz sapı çayı

17:40 1kase çorba, 1kase patatesli taze fasulye, sonunda bitti :KK73:
2dolu yk.biber yemeği, 4yk.yarım yağlı yoğurt, 4dilim kavun, acı biber, 1salatalık

Su toplamda 3 litre
Spor yok. (Dün akşam yemeğinde 1şeftali yemiştim yazmayı unutmuşum☺)
Akşamda 300/400 ml.kadar Dukan birası içicem
LenaG LenaG @Asya89 @Mthn83
Afiyet olsun canım, kahvaltı mi gözüme battı akşam mi bilemedim ama iki öğün de kalabalık olmus gerçi ekmek yememissin hiç ❤️
Bugünkü menüyü yazayım
Kahvaltı 12.00
Bir çay bardağı kadar süt + 1 çay bardağı kadar granola +1 yarım şeftali +1 muz
Ara Öğün 15.00
Yarım tüylü yarım tüysüz şeftali
Ara Öğün 17.00
2 kepekli galeta
Akşam yemeği 19.00 (yiyeceğim)
2kepçe ayran aşı çorbası + bolca salata🥗
2,5 lt su(şimdilik) +1 lt dukan
Spor akşam park sakinleşince gideceğiz voleybol oynayacağım ve birkaç spor aleti yaparım büyük ihtimalle. Yine bildirim yaparım kaptanlarım🤭🕖💪
LenaG LenaG @Mthn83 @Asya89 @Elhan ❤️
Afiyet olsun çok güzel ❤️
15 ağustos menüsü
Sabah 10
Çeyrek simit Domates Salatalık Lor peyniri 1 haşlanmış yumurta
Ogle
1 elma
2 incir
Akşam 18.30 kalanları bitirmece
3 kaşık kıymalı patates
3 kaşık taze fasulye
Bol salata
3 kaşık yogurt
Spor yok
Şu 2.5 litre
@Asya89 LenaG LenaG @Mthn83
Afiyet olsun canım çok güzel ❤️
15 agustos perşembe

Açkarna ; 1 bardak ananas şurubu suyu ve 1litre su

Kahvaltı : 12.00
.2 yumurtalı yulaflı semizotlu omlet
4 zeytin
1 salatalık
Kimyonlu rezene çayı

15.00
Tarçınlı türk kahvesi

Akşam
19.00
1 tabak dolusu kabak yemeği
Kefir

3 litre su

Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Elhan @Mthn83 @Asya89 LenaG LenaG
Afiyet olsun canım,emzirme var mıydı sen de?
İyi akşamlar 🙋🏻‍♀️🌸 🦋

Bugün menü
Kahvaltı 9.45
1 haşlanmış yumurta
Roka maydanoz
Peynir
1 dilim tbe

12.00
2 lor peynirli sıkma +5 petibör bisküvi

14.00
5 çiğ badem türk kahvesi

18.00
3 YK yoğurt
Sebze yemeği 7 YK
Kızlar bugün mood ve moral düşüklüğü var malesef.
3 lt su
15 dk yüzme
3000 adım.
Afiyet olsun canım, 5 tane fazla göründü 🙈
LenaG LenaG @Mthn83

15 Ağustos 2024

sabah 09.30
11 siyah zeytin, 1/2 domates, 2 karabuğday ve 1 mısır-pirinç patlağı

öğlen 12.30
1+1/3 asrın tandırı çavdar lavaşı arası 2 köfte ve 5 yk zeytinyağlı patlıcan

ara 14.30
1 antep fıstığı, 2 ceviz, kahve

ara 16.40
1 activia yoğurt, tarçın, 1 ceviz

akşam 19.00
130 gr hindi tandır, 200 mlt kefir, salata

ara 21.15
1/2 çb ayçekirdeği yiyeceğim

şimdi oolong çayı içiyorum. yatmadan rezene çayı içeceğim.

10.000 adım
Afiyet olsun canım ❤️
Hiç sorma canım ya. Dünde başka bir arkadaş öyle yaptı kapıdan uğrar çıkarız demişlerdi. Bizde çocukları dışardan getirdik duş falan derken. Misafirler oturdular çay koydum hep kalkacağız dediler çerez falan derken yine saat gece 23:00 civarı oldu.

Gün içinde çocukların aktiviteleri gezmeleri yeme içmeler derken çok yoruluyorum. Üstüne böyle son anda misafir oldu mu çok zor oluyor
Aaa sen beni mi kinadin yoksa 😁😁🤣🤣 neyse bizimkiler dün gitti ama geri gelecekler büyük ihtimal 🙄😁
15 Agustos Perşembe Menum
12 :00 Kahvalti
1 tabak menemen
2 Dilim ekmek

Ara 16:30
1 kupa filtre kahve
10 badem 3 hurma

19:30
4 kasik bulgur pilavi
4 kasik et sote
1 bardak ayran
Su 2 litre
Spor yok🙈🙈🙈
LenaG LenaG @Mthn83
Afiyet olsun canım ❤️ biraz alışınca spor da yaparsın ❤️😍
Masallah herkesin menusunde sular nerdeyse 3 litre ben zorlauarak 2 yspiyorum havalar sicak herhalde orda😊
Ay evet canım, aşırı sıcak gerçekten, köyde kalıyorum ama evin içi hamam gibi, hele iş yerim sırtımdan su akıyor 😱😱

teşekkür ederim canımm tek ben değil burdaki bütün arkadaşlarımızın azmi çabası harihaa patimsilizm patimsilizm de çok yüksek rakamlardan buralara geldiğini okumuştum bi mesajında birde koruyabilmek önemli olan tabii :KK200:
Evet xanim 90-95 lerden geldim, 🥰
Arada yoldan cikip tekrar yoluna donebilen basariyor😘
Siz de basaricaksiniz💖🫶🏻

@Mthn83 LenaG LenaG
İyi akşamlar.. bu hafta giremedim pek kaptanım.
Sabah mantarlı yumurta, 2 dilim ekmek yedim
İkindin 15.00 gibi dünden kalan tavuk sote ve közlenmiş sebzeler vardı. 1 dilim ekmekle onu yedim. Yanında acı biberle birlikte. 2 bardak ayran vardı.
Akşam 20.00bgibi bir kase etli kuru fasulye ve 1 dilim ekmek yedim. 1 bardak ayran içtim.
Bu hafta hem toparlanmaya hem temizlemeye çalıştım. İki gündür kollarıma kramp giriyor. Yarın sonuç açıklanacak. Bu kadar emek heba olmaz inşallah 🥺
Afiyet olsun öğlenki ekmeği kaldırabiliriz sanki 🤔 inşallah istediğiniz gibi olur herşey 🙏
Eki Görüntüle 3466191 Biraz gec paylasabildim kusura bakmayın akşam yemeğim saat 18.00 da yedim 3 litre su tukettim 20.20 de Türk kahvesi ictim kapanış yapıldı. İyi geceler sizleri seviyorum ✨✨✨🌸🌸
@Elhan

@Jou

LenaG LenaG

@Mthn83
Afiyet olsun çok güzel ❤️
İyi akşamlar kızlar,yine anca gelebildim
15.08.24
11.00 sütlü kahve,1 avuç leblebi
12.30
4 YK menemen, salatalık domates,1 dilim peynir, 1 dilim ekmek

17.00
Az birşey kabak çekirdeği, 1 top dondurma( hatta daha az)
19.30
Avuç içi kadar güveç eti, 3 YK pilav, salata

Şu:3 lt yakın
Adım :6400. LenaG LenaG @Asya89 @Mthn83
Afiyet olsun canım gayet iyi ❤️
Gunaydınlaaarr :KK36:
Ben yuyumeye :emir_bebek:
Günayyddııın ay sen yüyüyoymusun afeyin sana 🤪
Günaydın kızlar 🌼
Günaydın canım ❤️
Günaydın ❤️
Gunaydınnn😵‍💫