Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Niyetim hurma diyeti idi. Ama regl sarsacaga benzedi. O yüzden iki öğün hurma yapayım dedim.

İş yerinde misafirlerim vardı baktım ben yemeden başlamıyorlar öyle yedim valla yoksa ellerim ayaklarım anında şeker ve unlu şeyler yediğimde şişiyor komple evden paketli gıdaları çıkarmaya çalışıyorum.

Günaydııınn
günaydın kızlar
Günaydın çiçek
Günaydınnnnlarr kütüphaneye gidiyorum. Bugün dönüşte yürüyeceğim. + Enerjim kalırsa lessie yapmayı düşünüyorum
Günaydın canım her gün mü gidiyorsun kütüphaneye? Çok zorlama kendini 1 gün gidip 1 gün gitmesen daha akılda kalıcı olmaz mı

Dün yazamadım arkadaşlar hemen menümü yazıyorum dün yediğim aralıklı oruç diyetini yapıyorum saat 12 gibi bir kase yağ yatağın Çorbam ve bir dilim kepekli ekmek yanına 2 yumurta haşlaması ve bir domates bir salatalıktan salata yaptım onu yedim saat 2.30-3 civarda Komşumun doğum günü vardı Bir dilim pastadan Bir çatal sardı tadına baktım dışarıya çocuklara çıkarmıştık parka akşam bir avuç çekirdek bir tane nektari birkaç tane üzüm yedim şeker kahve ve çay gün içerisinde içtim 2,5 litre su tükettim Bir tane de soda içtim@elhan

Jou

LenaG

Mthn83

Sabah 8 gibi tarçın'a Türk kahvesini içtim bir buçuk litre suyumu bitirdim Şu an hala bir şey yemedim saat 12'de tekrardan dünkü menüm'ün aynısı 2 haşlanmış yumurta 1 kase yağ yakan Çorbam Bir dilim kepekli kıtır ekmek bir domates sesi salatalıktan oluşan salata yiyeceğim
Elhan

Jou

LenaG

Mthn83

Günaydııınn

Günaydın çiçek

Günaydın canım her gün mü gidiyorsun kütüphaneye? Çok zorlama kendini 1 gün gidip 1 gün gitmesen daha akılda kalıcı olmaz mı
Hergun gidiyorum her gün çalışmam lazım 1 ay kaldı neredeyse gitmeme çok korkuyorum dilden. Evde de çalışamıyorum sürekli başka şeylerle ilgileniyorum uyuyorum

Afiyet olsun canım çok detaylı bir menü olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…