Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gezo olurdu hep geceleri yat uyu kızım be işin var gece gece 😍

Günaydın canım yine benden önce davrandın maşallah sana :KK60::KK60:bende gruba çay koyayım kalkan demlesin dağıtsın yarım saate çıkarım bende
Günaydın kankişim :KK60: :KK200: çayi nereye koydun eski yerinde yok :63:neyse kaynamış suyla kendime kahve yapayım. :KK53:kahve nerede abi :işsiz:

Çok teşekkür ederim evet sizden ve gruptaki bircok kisiden büyügümdür 41 yasindayim ama ruhum 25 diyerek teselli ediyorum kendimi😆öncelikle azminizi tebrik ederim.Aylar önce heveslenip bir eliptik bisiklet aldim üstelik buranin şartlarinda bile pahaliydi bence ve alirken de esime ne sözler verdim kullanacagim diye çünkü daha önce bir yurume bandi tecrubemiz olmustu kendisini önce bașörtüsü askılığina döndürüp sonra da sattim🤣🤦🏻‍♀️ oyuzden aldigim eliptigi kullanacagjmdan emin olarak sözler verecek aldirdim ama oyle yoruyor ki beni hic tahmin ettigim gibi çıkmadı kondisyonum da düşük tabiki ama 20 dakikaya zor tamamliyorum .Oylece odada bekliyor .Şimdi hedefim onu bi islevsel hale getirmek ufak ufak alistirmam lazim kendimi.Anladigim kadariyla spor hep olmus hayatinizda ve büyük kacamaklariniz olmamis bu yuzden de cok guzel vermissiniz Tesekkur ederim tecrubelerinizi paylastiginiz icin🥰
Beyazım leylagim boy yaş kilo bunlar rakamlardan ibaret kim takar onları :KK5: senden daha büyük ablalar var :süslü:takiyor muyum tabi ki hayır :KK76:ruhunu genç hissetmen işte bu cok güzel :halay:

Diyebilirsin tabi ki ablacım, evet o sayede daha kolay kilo verebiliyorum bunları değerlendirmem gerekiyor yaş ilerledikçe daha zor oluyor diyor buradaki ablalarım da o yüzden şimdiden ne yaparsam kardır diyorum. Burada senin yaşıtların da var çoğu hatta senin akranın, neredeyse herkes yürüyüş yapıyor birkaç kişi var benim gibi eliptik yapan mesela patimsilizm patimsilizm o mezun oldu istediği kiloya ulaştı çok şükür darısı başımıza 🌸❤️💪
Şu an eliptikteyiiimmm😅🙈😻😘

Maşallah ama baya kg vermişsin darısı bana inşallah 🫠🫡🔥

Ablacım döndüm geri insallah tekrar devam edeceğim güzel başladık bakalim😍😍 ayrıca senide özlemişim topigimizide cokkçaaa ❣️❣️❣️

Harikasın elcom emzirirken bile güzel bekleniyorsun bi maşallah benden sana❣️❣️
Yaaa bebeğimmm🥲🥲 evlat herşeyden önde geliyorr oğlum yeterki kilo alsın 🥰😍 boylede zayiflarız bi ip atlama işini edemiyorum oda 4 5 aya artık😄

Günaydın kankişim :KK60: :KK200: çayi nereye koydun eski yerinde yok :63:neyse kaynamış suyla kendime kahve yapayım. :KK53:kahve nerede abi :işsiz:
Kankisim sen içindeyken temizlik yaptik kahvenin cayin yeri değişti neyse alisirsin artık
Günaydın 😍
Spor yapıldı kahve içildi 😍
Yeni güne hazır mıyız 😍
Bomba gibiyiz haziriz

X