Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy kiloya bak keşkeee benim olsa
inşallah darısı senin başına olsunn bakalım ama artık herkes artık bırak diyor çevremdekiler yüzün gözün çöktü diyorlar hafataya hazırlıkta mı kalsam bilemedim yarın pardon perşembe bi diyetisyenime uğrayacağım bakalım o ne diycek bilmiyorum artık :)

Günaydın herkese
Cuma günü kapanışı çiğ köfteyle yapıp cumartesi 72.6 çıkmıştım.
Çiğ köfteden sonra saldım açıkçası. Ne abur cubura ne ekmeğe hiç dikkat etmedim.
Bugün sabah tartilmak istedim. 75 olmusumdur diye düşünürken 72.2 ve 71.8 çıktım tartıda. Hangisi doğru bilmiyorum. Çok sevindim ama bu rahat beslenme bana 1-2 hafta boyunca eksileri gostermez di mi? Bir yerden tekrar tutunmam lazım sanırım sağlıklı beslenmeye

Mthn83 LenaG

Tartıldımln mı ne kadar geldin hadi söyle bakalım rakip
Saaneee kaptanima soyleyecem
Maşallah buyumusler
Tesekkur ederim daha rahatim artik
Gözün almasa bile çıkmak onemli olan bu zaten.
Sitare55 huu huu neredesinn bugün görsel tartı yoktu yazılı atmak yeterliydii ama ben herzamanki sağlık ocağına geldimm vee görselli atıyorum kiii
daha da bu kizi gazlamam 52 dediysek 52 çıkmak zorunda mısın
Her zamanki tartı olduğunu LenaG kaptanımıza özelden mesaj olarak atmıştım kaptanken benn ordan söyler kaptanicem sana hu huu Sitare55 nerdessiiin
Bi uyutmadin hee geldim geldim tebrik bile edemiyorum

Ya ne güzel darısı bize inşallah
Hoşbuldum canim insaallah verelim artik ya olmuyor böyle mental fiziksel her yönden yordu vallahi
Kesinlikle canım, başlamak çok önemli hele hele motivasyon o bambaşka birşey insan motive olunca çok dhaa kolay görünüyor
Inşallah binlerce amiinnbende 5 ayda 20 kilo vermek istiyorum ayda 4 kilo haftada 1 kilo seklinde Inşallah olur çok ütopik bir hedef degil aslinda insaallah Allahim çok amin
Olmayacak şey değil canım, bir hafta 1.5 kilo verirsin başka hafta 400 Gr ama sonuç değişmez

Geçmiş olsun canım benim inşallah bir şey yoktur Allah tekrarını yaşatmasın
Yok canım öyle çok şiddetli değildi yıkılacak kadar şükür. Amin

Geçmiş olsun canm ben uyumuşum hissetmesim komşular yzmais Allah'ım korusun
Sagol canım amin

Çok geçmiş olsun disardamisiniz simdi
Çıkanlar oldu. Çıkmadık biz canım. Ama uyuyamadık da. Ben yüksek katta oturuyorum ondan çok sallandık. Herkesin psikolojisi bozulmuş. Öyle çok şiddetli değildi

Cok gecmis olsun canim
Sagol canım
Cokk geçmiş olsun canım
Sagol canım
Çok geçmiş olsun
Suriye merkezi galiba
Evet Suriye merkezli.
Gecmis olsun canim
Sagol canım

Öyle yoooohhh rahat bırakmak 52yi görmezsem dilimden düşmezsin diyordun şimdi sıra bende madem huu huuu cuartesiye de artı olmam umarım ahahahaha ama sen miydin beni sıkıştıran al sanaa ahahahah

Öyle yoooohhh rahat bırakmak 52yi görmezsem dilimden düşmezsin diyordun şimdi sıra bende madem huu huuu cuartesiye de artı olmam umarım ahahahaha ama sen miydin beni sıkıştıran al sanaa ahahahah
Gecen hafta niye asılmadin benimle sadece 350 gr verdin

Bu arada tibrik idirim

Gecen hafta niye asılmadin benimle sadece 350 gr verdin

Bu arada tibrik idirim
Canım ektra bişey yapmadım ki bu aralar leslie de yapmıyorum hatta sadece yürüyüş ama daha artık haftaya hazırlığa geçerim sanırım artık bu kadar kafii gibi sadece nasıl korumam gerektiğini bilmiyorum canım isteyince bir şeyden nekadar yemeliyim aralıklı orucu bırakacaktım yavaş yavaş tekrar artı olup çok aşırı yükselirim diye çekiniyorum tüm soruşarı soracağım perşembe doktoruma bakalım hayırsı teşekkür ederim tebriğin içinde canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…