Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Her yerim şiş biraz rahatlarsa tartıya çıkarım
Günaydın canim zaten hep tartı günü şişlik oluyor
Çok geçmiş olsun canım Şimdi nasıl İyidir inşallah
Gunaydinlar yürüdüm geldim
Maşallah maşallah ben bugün hiç yürüyesim yoktu yürüyecek yerlerim ağrıyor ama çıktım yine kardır
Bende börek yaptım geldim
Kız Sabah sabah rüyanda mı gördün Ne böreği

Sitare55 huu huu neredesinn bugün görsel tartı yoktu yazılı atmak yeterliydii ama ben herzamanki sağlık ocağına geldimm vee görselli atıyorum kiii
Her zamanki tartı olduğunu LenaG kaptanımıza özelden mesaj olarak atmıştım kaptanken benn ordan söyler kaptanicem sana hu huu Sitare55 nerdessiiin

Günaydın canlar
Gunaydinnn
Çok daha iyi abla saolasin geldi geçti buda
Isteeee buuuu geliiyyyooorrrr geliiyyyoorrr efsaneeeeee geliyorrrr
Yakaladım elccomm bırakmam bu motivasyonuumuu hele böyle güzel destekcilerim de varken

geçmiş olsun canım Allahım çocuklarımızın sağlığını daim etsin inşallah

iyi diyelim iyi olsun Jou cumm birazcık tartı motive ediyor bu aralar zor olsada bişiler buradaki arkadaşlarımızın neşesi enerjisi güldürüyor gerçektenn aramıza katılmana da sevindim ben yeniyim daha çok ama sen bilirsin zaten buranın enerjisinii iyiki varız bee güçlü kadınlar istesek herşeyi yaparız biz

Öylee tabiii tartı motive edince dahada gaza geliyorsun bizlerde destek oluruz birbirimize ozaman daha yi oluyor burası olmasa ben bile zorlanmıştım asla kendimce veremezdim veremiyordum burayı bilmesem oturur ağlardımşimdi okadar iyi geliyor ve mutlu oluyorumkii yalnız mücadele etmiyorsun bide herşey harika

Canımmm hoşgeldin, iyiki geldin

Çok şahane bir gruptasın buna İnan, burada çok kere tökezledim ama hiç düşmedim buradaki canlarım sayesinde

Hosgeldin bizde dün geldik buraya bizlerde çok Özlemişiz burasi ayri bir motivasyon yeri huzur veriyor insana
Sen de hoşgeldin canımm, evet burası bambaşka benim için de

sanada ne kupalar kazandıracağız burada yeterki biz isteyelim kii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…