Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın 😍
Her yerim şiş biraz rahatlarsa tartıya çıkarım ♥️
Günaydın canim zaten hep tartı günü şişlik oluyor
🤩😍🥰🥰

Dün mesajı alintilamisim cevap wermek için kalmış öyle cnm bnm kusura bakma geç oldu. Bende tekrar buraya döndüğüm için çok mutlu oldum vallahi kendi kendime dur diyemiyorum çünkü 🫠 . Oglusum da çok çok şükür iyi teyzesi zor bi ameliyat geçirdik 25 gün falan olacak bunuda atlattık rabbim sağlık versin hepimize ve evlatlarımıza 🥰
Çok geçmiş olsun canım Şimdi nasıl İyidir inşallah
Gunaydinlar yürüdüm geldim :cool:
Maşallah maşallah ben bugün hiç yürüyesim yoktu yürüyecek yerlerim ağrıyor ama çıktım yine kardır
Bende börek yaptım geldim 🤪🤪
Kız Sabah sabah rüyanda mı gördün Ne böreği
Kızlaaaarrrrr 😘🥰🥰

Günaydın 🤩😍

Çok ama çok özlemişim sizleri, nasılsınız, nasıl gidiyor hayat, herşey yolundadır inşallah?

Bugün yola çıkıyoruz Allahın izniyle evimize dönüyoruz artık 🤲🏻

1 hafta elime hiç telefon almadım desem yeridir sadece mesajlarıma baktım onlardan da işime gelenleri yanıtladım 😅

Dinlendim, çocuklarımla vakit geçirdim, sakinleştim ve Allahın izniyle geri dönüyorum 🙏

Yarın itibariyle artık daha fazla sizlerleyim, perşembe günü de bi tartılırım bakalım ne durumdayım, çok abur cubur yiyemedik zaten genelde pilav artı et artı sebze yemek durumunda kaldık ama çok fazla kola içtim 🙈

Yaptıysa o biraz kilo aldırmıştır bakalım göreceğiz

Ayyyy cidden özlemişim sizleri yazarken bi yandan da düşünüyorum başka neler yazsam diye 😄😅
🥰🥰🥰

Sitare55 Sitare55 huu huu neredesinn bugün görsel tartı yoktu yazılı atmak yeterliydii ama ben herzamanki sağlık ocağına geldimm vee görselli atıyorum kiii🥳😜😜😜

Eklentiler

• IMG_20240813_084229.jpg
    IMG_20240813_084229.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 15
Sitare55 Sitare55 huu huu neredesinn bugün görsel tartı yoktu yazılı atmak yeterliydii ama ben herzamanki sağlık ocağına geldimm vee görselli atıyorum kiii🥳😜😜😜
Her zamanki tartı olduğunu LenaG LenaG kaptanımıza özelden mesaj olarak atmıştım kaptanken benn ordan söyler kaptanicem sana hu huu Sitare55 Sitare55 nerdessiiin🤣

Günaydın canlar
Gunaydinnn🌸🌸🌸
Günaydın canim zaten hep tartı günü şişlik oluyor

Çok geçmiş olsun canım Şimdi nasıl İyidir inşallah

Maşallah maşallah ben bugün hiç yürüyesim yoktu yürüyecek yerlerim ağrıyor ama çıktım yine kardır

Kız Sabah sabah rüyanda mı gördün Ne böreği

🥰🥰🥰
Çok daha iyi abla saolasin geldi geçti buda 🤲
Isteeee buuuu geliiyyyooorrrr geliiyyyoorrr efsaneeeeee geliyorrrr 😍😍😍😍😍
Yakaladım elccomm bırakmam bu motivasyonuumuu hele böyle güzel destekcilerim de varken 💕💕

🤩😍🥰🥰

Dün mesajı alintilamisim cevap wermek için kalmış öyle cnm bnm kusura bakma geç oldu. Bende tekrar buraya döndüğüm için çok mutlu oldum vallahi kendi kendime dur diyemiyorum çünkü 🫠 . Oglusum da çok çok şükür iyi teyzesi zor bi ameliyat geçirdik 25 gün falan olacak bunuda atlattık rabbim sağlık versin hepimize ve evlatlarımıza 🥰
geçmiş olsun canım Allahım çocuklarımızın sağlığını daim etsin inşallah

iyi diyelim iyi olsun Jou Jou cumm birazcık tartı motive ediyor bu aralar zor olsada bişiler buradaki arkadaşlarımızın neşesi enerjisi güldürüyor gerçektenn aramıza katılmana da sevindim ben yeniyim daha çok ama sen bilirsin zaten buranın enerjisinii iyiki varız bee güçlü kadınlar istesek herşeyi yaparız biz :KK200: :KK15:

iyi diyelim iyi olsun Jou Jou cumm birazcık tartı motive ediyor bu aralar zor olsada bişiler buradaki arkadaşlarımızın neşesi enerjisi güldürüyor gerçektenn aramıza katılmana da sevindim ben yeniyim daha çok ama sen bilirsin zaten buranın enerjisinii iyiki varız bee güçlü kadınlar istesek herşeyi yaparız biz :KK200: :KK15:
Öylee tabiii tartı motive edince dahada gaza geliyorsun bizlerde destek oluruz birbirimize ozaman daha yi oluyor burası olmasa ben bile zorlanmıştım asla kendimce veremezdim veremiyordum burayı bilmesem oturur ağlardımşimdi okadar iyi geliyor ve mutlu oluyorumkii yalnız mücadele etmiyorsun bide herşey harika 🥰🥰

Merhaba herkese 🤗bir süredir topiğinizi inceliyorum.Tahmin ederseniz ki benim de maalesef beni çok üzen ve yoran bir kilo sorunum var.Daha önce 9.takimda yarisip 74 kilodan 57 kiloya inip mezun olmustum .Hatta su an burda takimdan arkadaslarim @Goklerce ve Jasminium84 Jasminium84 de var.Tekrar kilo aldiktan sonra kürkcü dukkanina döndüm ama zayiflama yarismslarinin da kapandigini gördüm bir kac topikte sansimi denedim ama olmadi grubun dinamigi azaldi bazen de ben cok yogun oldugum icin katilamadim.Yani sözün özü bugun 84.6 ile burdayim ve araniza katilmak istiyorum yaklasik 2 haftadir diyet yapiyorum daha dogrusu dikkat ediyorum cok katı yapmadim 1.5 kilo verdim.Eger sizin icin uygunsa sonrasini sizinle devam etmek isterim
Canımmm hoşgeldin, iyiki geldin ❤️🥰

Çok şahane bir gruptasın buna İnan, burada çok kere tökezledim ama hiç düşmedim buradaki canlarım sayesinde 🥰😍

Hosgeldin bizde dün geldik buraya bizlerde çok Özlemişiz burasi ayri bir motivasyon yeri huzur veriyor insana
Sen de hoşgeldin canımm, evet burası bambaşka benim için de 🥰

Öylee tabiii tartı motive edince dahada gaza geliyorsun bizlerde destek oluruz birbirimize ozaman daha yi oluyor burası olmasa ben bile zorlanmıştım asla kendimce veremezdim veremiyordum burayı bilmesem oturur ağlardımşimdi okadar iyi geliyor ve mutlu oluyorumkii yalnız mücadele etmiyorsun bide herşey harika 🥰🥰
sanada ne kupalar kazandıracağız burada yeterki biz isteyelim kii :sampiyon:

X