Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaa öyle ispiyonlamaya benzemez 🤪

Bol eksiler canım

Afiyetler olsun

Sağlıkları yerinde olsunda ilerde bu günleri özlersin

Olur canım sıkma canını belki yarın eksiye doner

Ayy kimleri görüyorum kankisimmm🥰😘

Odemdir canın çabuk gider
🤩😍🥰🥰
İyiyim canısı seni gördüğüme sevindim. Oglus nasıl ♥️
Dün mesajı alintilamisim cevap wermek için kalmış öyle cnm bnm kusura bakma geç oldu. Bende tekrar buraya döndüğüm için çok mutlu oldum vallahi kendi kendime dur diyemiyorum çünkü 🫠 . Oglusum da çok çok şükür iyi teyzesi zor bi ameliyat geçirdik 25 gün falan olacak bunuda atlattık rabbim sağlık versin hepimize ve evlatlarımıza 🥰

🤩😍🥰🥰

Dün mesajı alintilamisim cevap wermek için kalmış öyle cnm bnm kusura bakma geç oldu. Bende tekrar buraya döndüğüm için çok mutlu oldum vallahi kendi kendime dur diyemiyorum çünkü 🫠 . Oglusum da çok çok şükür iyi teyzesi zor bi ameliyat geçirdik 25 gün falan olacak bunuda atlattık rabbim sağlık versin hepimize ve evlatlarımıza 🥰
Çok gecmis olsun amin insallah sagliktan daha önemli bir sey yok :dua:

Kızlaaaarrrrr 😘🥰🥰

Günaydın 🤩😍

Çok ama çok özlemişim sizleri, nasılsınız, nasıl gidiyor hayat, herşey yolundadır inşallah?

Bugün yola çıkıyoruz Allahın izniyle evimize dönüyoruz artık 🤲🏻

1 hafta elime hiç telefon almadım desem yeridir sadece mesajlarıma baktım onlardan da işime gelenleri yanıtladım 😅

Dinlendim, çocuklarımla vakit geçirdim, sakinleştim ve Allahın izniyle geri dönüyorum 🙏

Yarın itibariyle artık daha fazla sizlerleyim, perşembe günü de bi tartılırım bakalım ne durumdayım, çok abur cubur yiyemedik zaten genelde pilav artı et artı sebze yemek durumunda kaldık ama çok fazla kola içtim 🙈

Yaptıysa o biraz kilo aldırmıştır bakalım göreceğiz

Ayyyy cidden özlemişim sizleri yazarken bi yandan da düşünüyorum başka neler yazsam diye 😄😅

Kızlaaaarrrrr 😘🥰🥰

Günaydın 🤩😍

Çok ama çok özlemişim sizleri, nasılsınız, nasıl gidiyor hayat, herşey yolundadır inşallah?

Bugün yola çıkıyoruz Allahın izniyle evimize dönüyoruz artık 🤲🏻

1 hafta elime hiç telefon almadım desem yeridir sadece mesajlarıma baktım onlardan da işime gelenleri yanıtladım 😅

Dinlendim, çocuklarımla vakit geçirdim, sakinleştim ve Allahın izniyle geri dönüyorum 🙏

Yarın itibariyle artık daha fazla sizlerleyim, perşembe günü de bi tartılırım bakalım ne durumdayım, çok abur cubur yiyemedik zaten genelde pilav artı et artı sebze yemek durumunda kaldık ama çok fazla kola içtim 🙈

Yaptıysa o biraz kilo aldırmıştır bakalım göreceğiz

Ayyyy cidden özlemişim sizleri yazarken bi yandan da düşünüyorum başka neler yazsam diye 😄😅
Hosgeldin bizde dün geldik buraya bizlerde çok Özlemişiz burasi ayri bir motivasyon yeri huzur veriyor insana

1000138492.jpg
pazartesi 106.8 kg
Salı 105.6 kg
Fark -1.2 kg
Elhan Elhan
Jou Jou
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

X