Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel masallah darisi basimakac kilo verdiniz?

Ne güzel masallah darisi basimakac kilo verdiniz?
Hiç veremedim desem yeridir malesef 2.5 aydır çabalıyorum başlangıç kilom buraya yazmadan önce 84.7 idi geçen cumartesi 81.50 idim
Adet dönemindeyim yarın kaç çıkacak bilmiyorum

Hiç veremedim desem yeridir malesef 2.5 aydır çabalıyorum başlangıç kilom buraya yazmadan önce 84.7 idi geçen cumartesi 81.50 idim
Adet dönemindeyim yarın kaç çıkacak bilmiyorum
Oyle dusunmeyin basladiginiz yerden uzaktasiniz onemli olan o .Inşallah hedefinize ulasirsiniz.Sordum cunku kilo verme hikayeleri acayip gaza getiriyor beni ilham oluyor. Insanlar nelere nelere hayir diyolar leylak ne zorlukla yuruyus spor yapiyolar diyorum kendi kendime

Afiyet olsun canım çok güzel
Afiyet olsun
Afiyet olsun bir tek poğaça sırıtmış menüde
Afiyet olsun baya doyurucu bir çorba anladığım kadarıyla 1 kase yeter canım
A Asya89 LenaG

Sabah Türk kahvesi

öğlen 1 porsiyonluk gronola süt ile

Ara 1 maden suyu filtre kahve

Akşam 17:00 3 yk et kavurma 6,7 yk nohutlu bol yeşillikli salata 1 küçük ayran

Su 3 litre
Afiyet olsun güzel olmuş

Zamanında 35 kilo vermişligim oldu tabi o zamanlar daha 30 a gelmemiştim
Şimdi de inşallah başaracağım inşallah 7 8 ayda 15 20 kilo vermek istiyorum

Zamanında 35 kilo vermişligim oldu tabi o zamanlar daha 30 a gelmemiştim
Şimdi de inşallah başaracağım inşallah 7 8 ayda 15 20 kilo vermek istiyorum
Inşallah binlerce amiinnbende 5 ayda 20 kilo vermek istiyorum ayda 4 kilo haftada 1 kilo seklinde Inşallah olur çok ütopik bir hedef degil aslinda insaallah Allahim çok amin

Kaç gündür bakamadım hazırlığa kalmışım sanırım
Ctsı tartılıp çıktım 3 gün şehır dışında tatıl yaptık bu akşam eve geldım o kadar yoğun gectıkı telı elime alamadım bile çocuk olunca tatılde bıle popon yer görmüyor

Inşallah binlerce amiinnbende 5 ayda 20 kilo vermek istiyorum ayda 4 kilo haftada 1 kilo seklinde Inşallah olur çok ütopik bir hedef degil aslinda insaallah Allahim çok amin
Olur olur olmayacak birşey değil sağlık sorunları yoksa ilaç kullanımı vs verirsiniz eminim

LenaG Mthn83 canım bu ayki bütün ödülleri bana ver
Bu gün saat 16:30 gibi dışarı çıktım halletmem gereken işlerim vardı. İkiz bebek arabasını aldım büyük bisikletini aldı. Hem yürüyüş yaparız hemde çocuklara temiz hava aktivite olur geze geze gideriz diye plan yapmıştım.
Benim 3 küçük sıpa ikiz bebek arabasına bindiler burdan giderken yokuş aşağı iyi gittik anam birde eve dönmesi vardıALLAH ım sana geliyorum dedim. Hem alış veriş hem 3 çocuk hem yokuş eve varana kadar terden sırılsıklam oldum. Eve geldim çocuklara duş aldırdım. Tost yaptım onlar yediler. Banyoyu topladım. Alışverişi yerleştirdim şimdi artık yatırmak için çocukları toplamaya çalışıyorum daha işçilerim bitmedi mutfağı toplamam lazım

Benim bu kadar koşturmaya bu kilolar direniyor ya

İyi akşamlar kızlar, yine düzenim şaştı öğlenleyin şehirdışına geldim. İnşallah yolculuk esnasında ödem toplamamışımdır.Tüm akşam sahadaydım. Yakında benzin istasyonundan bir şeyler aldım. Biliyorum kötü bi menü. Akşam geç saatte yemeyeyim elimde de sadece bu vardı alternatif. Akşam tekrar kuruyemiş yiyebilirdim ama canım istemedi
Sabah 9:30
6 kaju, 8 fındık,6 badem, 4 antep fıstığı
2 kuru incir

Öğle 12:00
1 kase domates çorbası

Akşam 19:00
2 tane esmer karışık pirinç patlağı (rice up)içinde karabuğday esmer pirinç falan var
3-4 tane de bu tahıllı cipsin alternatifi vardı . Sağlıklı diye geçiyordu. Maretti diye bi marka.
Yarım şişe maden suyu

2 lt su
12000 adım

LenaG
Mthn83

Düzene sokacağım demişsiniz zaten ama simit börek kurabiye hepsi peşpeşe direkt ödem yapar beni çok şişiriyor
Maalesef dün böyle oldu çok istemezdim ben de böyle yemek ama çok çabuk şekerim düşüyor olan şeylerden yemek zorunda kaldım. Bir de benim ödem problemim yok şükür yapmıyor yani hemen. Yaşım küçük diye olabilir belki.
çok gayret var burda birseyler yensede col gayret var
Çoook teşekkür ederim, baba evime geldim diye yedirdiler zorla ben de kıramadım bir de adetim zaten. Sonra da imkanlar el verdiği şekilde bir şeyler yapmaya çalıştım. Birinin bunu fark etmesi iyi hissettirdi teşekkür ederim
oh ne güzel yazmışsın
benim komşumda devlet hastanesi diyetisyeni ile zayıfladı hem de 3 ay sonra tekrar gel demişti... bir irtibat yok sadece liste
Devlet hastanesine gittim ben de ama diyet listesi aşırı fazla benim de, yani ben alıyorum gün içinde en fazla bin kalori yazıyor listede 1300-1400 kendime göre davranıyorum ben de listem yok o gün evimde ne varsa, canım ne istiyorsa eşim çocuğum ne istiyorsa ona göre davranıyorum. Kafada bitiyor hep dediğimiz gibi.
Ya ben şu şekilde yapıyorum yoğurt üzerine pul biber yedim yani acı olarak ama tarçın denemedim hiç deneyebilirim ve zencefilli zerdeçalı bir bilemedim açıkçası
Zerdeçal tat vermiyor zaten yoğurda sadece rengini sarı yapıyor, zencefil herkes sevmeyebilir tabi orası ayrı.
Hibiskus çayımla geleyim dedim baş ağrısı çok fena adetten dolayı Eki Görüntüle 3464864
Bugün ben de aynıyım ablacım, sabahtan beri baş ağrısı çekiyorum ilaç içtim bir iki saat geçti geri başladı. Gözüm çıkacak gibi.

Geçmiş olsun Rabbim şafi ismiyle şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…