Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaaa Nergis 35 yok canımm ne ispiriğii azıcık bilgi aktarımı diyelim biz ona tatlı talı çekişiyoruz şurda benim gecen cumartesi 53.70 di benden 1.70 kg vermemi bekliyorr bir haftadaa ama daha geçen 350 gr ancak vermişim dediğimde de normal canımm yağ yokki sende ne gitsin diyordu o uğraşıyor benimle severim senii Sitare55 ciğiimm benimm nerelerdesin özledim kız senii gel azcık çekişelimm ballı lokma tatlımm

Acıktım tabi ama yemedim. Daha ilk haftam bide, şu vücudumdaki ödemler bir an önce gitsin de asıl kilo vermem o zaman belli olacak bakalım
Çok kısma canım. Önce vücuduna rutini alıştır. Duraksama yerlerinde kısman gerekecek. Kıtlık metabolizmasi oluşturma. Budu bu süreci devam ettirecegin şekle sok. Arada böyle olabilir ama süreğen hale getirme

ye yee patile ne bilmiyorum ama sabah saati nolcak sankim eritirsin akşamacaa ahahahah hem bikerem 52 olamasam da 49u görene kadar bırakmak yoohh dermişim buhar olup uçacamm ahaha
ayy netten baktım tepleme deriz buna biz hele de ıspanaklısı mmmm allahım üsütne tereyağ sür bide kaymak gibi akar gider vallahi sen bence annene uğrama sabahlar ahahahaa
Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim
Tekrar hos geldin canim yakin kilodayiz
Hos geldin gerci eskilerdensiniz ama benim icin yeni
sen bakma ona kaptanım biz kazaniciğizz dimi bu hafta bikerem hıhh
Hı hı siz kazanacaksiniz
Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim

O benim takimimdaykendi
1.7 degil ya 52 yi gör dedim 52.90 da olur
Ya da sen verme verme senin kilon az yuzden cok oluyor 100 gr ver
Canım benim şansıma kaptanlığımın ilk günü adetli başladıminanılmaz bir ödemim var. Karnım davul gibi olmuş
Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…