Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın 😭 valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim :kusmuk:

Tekrar hos geldin canim yakin kilodayiz 💙

Hos geldin gerci eskilerdensiniz ama benim icin yeni :KK37:

Hı hı siz kazanacaksiniz :63:

Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim :KK19:

:ruh::ruh::ruh:

O benim takimimdaykendi 😂
1.7 degil ya 52 yi gör dedim 52.90 da olur :KK53:
Ya da sen verme verme senin kilon az yuzden cok oluyor 100 gr ver :KK70:

Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic ❤️
Vallahi ne yalan diyim öğlene ciğer vardı sadece patateslerini yedim ama kızartma genede işte napiyim işt,yerinde imkanlar kısıtlı oluyor birde haftasonu olunca ablanı neyapacağını bilemedim az yiyip yanına salata yedim bende marketten domat salatalık alıp en hafifinden kurtarmaya çalıştım amma bakalım işte sende bi yarım yiyeydin nolmuş yanii hıhh :63:

Kizzz hem ispanakli hem çökelekli yapmis uzeri tereyagli zalım kadın 😭 valla yemedim kendimle gurur duydum herkese cay servisini ben yaptım sonra da mutfaga gittim kendime kabakli krep yaptim :kusmuk:

Defneefe bu hafta kaptan degilim ama ayni takimdayiz hemen eksiye gecihoruz kendine dukan birası yap canim hadi kalk bakim :KK19:

Canim cumartesi tartiainda reglimin ikinci günüydü sen de bizma moralini bol su ic ❤️
Canım aşırı dikkat ediyorum bakalım🥰

Teşekkür ederiim canım hayırlısıyla bi verebilsek🥰

Vallahi ne yalan diyim öğlene ciğer vardı sadece patateslerini yedim ama kızartma genede işte napiyim işt,yerinde imkanlar kısıtlı oluyor birde haftasonu olunca ablanı neyapacağını bilemedim az yiyip yanına salata yedim bende marketten domat salatalık alıp en hafifinden kurtarmaya çalıştım amma bakalım işte sende bi yarım yiyeydin nolmuş yanii hıhh :63:
Ciger niye yemedin sevmedgn icin mi ciger diyette yenilebilir 😋

O bu degil de annemin bahçesinin kabaklarini ben kuruttum resmen 😂 Y yosunlupapatya
yaa varya tatildeesin fırsatını kolla kuzumm kabak salat domat sebzeye dair ne varsa yap şu bir ayda okullar açılınca iş çocuk feleğin şaşar şu son bir ayda iyi değerlendirip en az 3 4 kilo verip işe başla yani Sitare55 Sitare55 canımm benimm :rapci:

yaa varya tatildeesin fırsatını kolla kuzumm kabak salat domat sebzeye dair ne varsa yap şu bir ayda okullar açılınca iş çocuk feleğin şaşar şu son bir ayda iyi değerlendirip en az 3 4 kilo verip işe başla yani Sitare55 Sitare55 canımm benimm :rapci:
Insanlar beni taniyemicek:KK59:
Gerci gecen bir arkadas bacaklarim incelmis diye benim olduguma ihtimal vermemis 😂

bende airfyrda yağsız mücver yapmıştım geçenhafta :) pekde bi lezzetli oluyor ama yaaa :KK200:

tiksindim aşkım yaa geçen ay bi tiksinti geldi yiyordum aslında sonra yememeye başladım aman sakatat ne de olsa olmayıversin :)
Kız senin yemen lazım hiç birşeyden tiksinmemen gerekiyor 😂tatlı tuzlu fark etmez zaten ideal kilodasın😃1 kilo al haftaya tekrar verirsin sana heyecan olur😃😂

Kız senin yemen lazım hiç birşeyden tiksinmemen gerekiyor 😂tatlı tuzlu fark etmez zaten ideal kilodasın😃1 kilo al haftaya tekrar verirsin sana heyecan olur😃😂
ilahii asya yaa güldürdün benii patateslerini yedim ya işte kızartmaydı ama neydem aç kalmamak adına yedim yanınaa boll salaata ile akşama da güzel bir tabak yemek ile günü kapatıp üstüne güzeelce suyumu içip sporumuda yaparsam bugün tamamdırr ahahah :rapci: ama sana şokk oldumm kıııaazz bir haftada 3 kilo maşallah sana bu hafat bakalım kapışma güzel oacağa benziyorr :KK45:

Aksama ev ahalisine patile den biraz getirdim corba bir de makarna yaparim burazi yogurtlu birazi salcali .
Ben ne yiyecem 😭 corba olur tamam yanina :işsiz:
Buldummm :KK58:
2 kasik kiymayi domatesle soteleyip bir dilim tam bugdayin ustune döşerim yanina corba 😋

X