Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın çıtırım :KK200:
Dert resmen bir anda oldu,seramik döşemesi kaldı sadece toplasan 1 metre yere 6 bin lira istedi fayanscı paraya baksana sanki sokaktan topluyoruz..

2 gündürde altdişimde şişme var yanak şişti.arayacam bugün gitmek için ..
Vay insafsızlar :KK14:iki sene önce ev tadilatimizda niye bu kadar okudum ki diye hayiflanmistim. Benim bir ayda kazandigimi üç günde cikariyorlardi. Dişlerin için üzüldüm. Çok geçmiş olsun. Şu an durum nasıl niye şişme yapmış ne dediler 🥺

tamam kaptanım söz. bu cumartesi çok abarttım, pazar iyiydi genelde kahve. ama sadece pişi fazla oldu. diyetisyen dedi ki oglan gofret bılmemne ısterse alma, etı gong fılan dahil. işte evımızde kuruyemıs var. dondurma ıstıyorsan cıkıp marketten alalım sıparıs veremmoıyoruz gibi. evde olmayınca yemezsın dedı. bu hafta her gun yuruyuse abanayım. kendım ıcın dıkkat edeyım...
Aynen canım kendin için yap.
Benim 2017 de kolestrol yüksek çıktı. O yıl dondurma paketli gıdaları azalttım. Şimdi düşündümde en son geçen hafta tatilde dondurma yemiştim.
Zamanla insan alışıyor.
Çocuklara dondurma alırım çok aşırı canım istese bile bir ısırık yeterli oluyor. Bilmiyorum herhalde sağlık konusunda kendimi çok korkutuğum içindir. Daha yaşımız genç çocuklarımız var,onları düşünüp hareket etmemiz gerekiyor. Sorumluluklarımız var canım. Elimizden geleni yapalım gerisi takdiri ilahi🥰

@yosunlupapatya sen bu hafta 52 gorme dilimden kurtulamazsin :KK45:
Yaaaa öyle ispiyonlamaya benzemez 🤪
Bol eksiler canım
Annemelre gidiyorum annem patile yapmış :eek:
Afiyetler olsun
Iyiyimm şükur kızım yoruyor beni çok yaramaz
Sağlıkları yerinde olsunda ilerde bu günleri özlersin
Günaydın kızlaarrr sabah tartıldım artı 1.7 geldim ve kocaman bir ağrılı sivilcem var herhalde yine regl olacağım ağrım yok ama 🤷‍♀️
Olur canım sıkma canını belki yarın eksiye doner
Geliyor gelmekte olan selaaaaaaaam :KK25::KK25::KK25:
Anlatacak çok şeyim var ama önce hasret gidereyim . :KK74:
Ayy kimleri görüyorum kankisimmm🥰😘
Gunaydın hanımlar❤️

Tatilden dün döndük, tartıldım. +2.300
Gr fszlayım.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Odemdir canın çabuk gider

Aynen canım kendin için yap.
Benim 2017 de kolestrol yüksek çıktı. O yıl dondurma paketli gıdaları azalttım. Şimdi düşündümde en son geçen hafta tatilde dondurma yemiştim.
Zamanla insan alışıyor.
Çocuklara dondurma alırım çok aşırı canım istese bile bir ısırık yeterli oluyor. Bilmiyorum herhalde sağlık konusunda kendimi çok korkutuğum içindir. Daha yaşımız genç çocuklarımız var,onları düşünüp hareket etmemiz gerekiyor. Sorumluluklarımız var canım. Elimizden geleni yapalım gerisi takdiri ilahi🥰
İnşallah gidicek bu kılolar oyle ya da boyle.. çocuklarımız ıcın.

gunaydın kızlar dun evden 2de cıktık oglanla gece 12 geldık. girecek zamanım olmadı.
11 agustos pazar sabah dıyetısyenın onerdıgı 2 dilim tahıllı ekmeğin arasına hindi fume kasar odmates kapya dılımlerı
öğlen çok acıktım aşırı. haftasonları oglen menum yok sadece ara öğün veriyor. soda içtim kuruyemiş yedim, bir tane dankek en mınık yanı topkek :KK43: açlıktan
saat 1700 gibi carls marul arasuna hamburger ayran
ara soguk latte ama bır cubuk seker koydum
2130 8-10 tane baklava miniğinde pişi yani hophop. kare kare kesiyoruz ya hamuru acıp. karpuz.
soguk kahve az sekerlı
8000 adım 2,5 lt su Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Çok özür dilerim ama yerken yiyorsun da yazarken hiç mi çekinmiyorsun.
Şurada emzirdigi halde dikkat eden insanlar var. Kusura bakma ama olmuyor böyle. Sen kelime olarak istiyorsun ama zihnen bunu destklemiyorsun. Bizim zorla toparladiklarimizi sen darmadağın ediyorsun😭
Ben 1 dlm kek yazacağım diye kendimi yiyorum sen gece vakti pişi diyorsun yatarken susamlı pastane bilmem nesi diyorsun. Burada maksat motivasyon ama sen bunu sağlamıyorsun üzgünüm

Yaaaa öyle ispiyonlamaya benzemez 🤪

Bol eksiler canım

Afiyetler olsun

Sağlıkları yerinde olsunda ilerde bu günleri özlersin

Olur canım sıkma canını belki yarın eksiye doner

Ayy kimleri görüyorum kankisimmm🥰😘

Odemdir canın çabuk gider
Öyle tabi🥰

X