Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vay insafsızlar iki sene önce ev tadilatimizda niye bu kadar okudum ki diye hayiflanmistim. Benim bir ayda kazandigimi üç günde cikariyorlardi. Dişlerin için üzüldüm. Çok geçmiş olsun. Şu an durum nasıl niye şişme yapmış ne dediler

Aynen canım kendin için yap.
Benim 2017 de kolestrol yüksek çıktı. O yıl dondurma paketli gıdaları azalttım. Şimdi düşündümde en son geçen hafta tatilde dondurma yemiştim.
Zamanla insan alışıyor.
Çocuklara dondurma alırım çok aşırı canım istese bile bir ısırık yeterli oluyor. Bilmiyorum herhalde sağlık konusunda kendimi çok korkutuğum içindir. Daha yaşımız genç çocuklarımız var,onları düşünüp hareket etmemiz gerekiyor. Sorumluluklarımız var canım. Elimizden geleni yapalım gerisi takdiri ilahi

@yosunlupapatya sen bu hafta 52 gorme dilimden kurtulamazsin
Yaaaa öyle ispiyonlamaya benzemez
Bol eksiler canım
Annemelre gidiyorum annem patile yapmış
Afiyetler olsun
Iyiyimm şükur kızım yoruyor beni çok yaramaz
Sağlıkları yerinde olsunda ilerde bu günleri özlersin
Günaydın kızlaarrr sabah tartıldım artı 1.7 geldim ve kocaman bir ağrılı sivilcem var herhalde yine regl olacağım ağrım yok ama
Olur canım sıkma canını belki yarın eksiye doner
Geliyor gelmekte olan selaaaaaaaam
Anlatacak çok şeyim var ama önce hasret gidereyim .
Ayy kimleri görüyorum kankisimmm
Gunaydın hanımlar

Tatilden dün döndük, tartıldım. +2.300
Gr fszlayım.
LenaG Mthn83
Odemdir canın çabuk gider

İnşallah gidicek bu kılolar oyle ya da boyle.. çocuklarımız ıcın.

Çok özür dilerim ama yerken yiyorsun da yazarken hiç mi çekinmiyorsun.
Şurada emzirdigi halde dikkat eden insanlar var. Kusura bakma ama olmuyor böyle. Sen kelime olarak istiyorsun ama zihnen bunu destklemiyorsun. Bizim zorla toparladiklarimizi sen darmadağın ediyorsun
Ben 1 dlm kek yazacağım diye kendimi yiyorum sen gece vakti pişi diyorsun yatarken susamlı pastane bilmem nesi diyorsun. Burada maksat motivasyon ama sen bunu sağlamıyorsun üzgünüm

Öyle tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…