Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptan kim bilmiyorum işleyiş nasıl ilerliyor
Merhaba canım hoşgeldin tekrar 🤗 yarın sabah tartı fotosu atabilir misin ❤️ tarihli ve nickli olarak. Bir de tekrar geldiğin için hatırlatma amacıyla ilk sayfadaki formu doldurabilirsen seviniriz❤️ Salı kontrol tartısı ve cumartesi tartılarımız var. Tabi günlük düzenli menü paylaşımını zaten biliyorsundur 😉

B
Ben zayıflıyorum diye mutlu mutlu takılıyordum. Alışverişe çıkana kadar. Tüm moralim bozuldu kıyafetleri denerken. Yok tadına baktım ettim yapmıcam artık. Sadece özel günlerde bir şey varsa anca öyle. Tartıda vermişim ama yok bacaklar basen yerli yerinde duruyor. Bir insanda vücut orantısızlığı derken de ben yani. Bel ince basen dünya kadar
Benim basen de yerli yerinde duruyor yüzüm alt bacağım göbeğim zaten çok yoktu olan da gitti. Basen yerini tutuyor

İyi Geceler Kızlar
11.08.2024 Pazar
10:40 2haşlanmış yumurta, 1çatal tava yumurta, 6zeytin, 45gr.lor peyniri, 1tk.büyüklüğünde yağlı peynir, yarım kase kadar köz biber,domates 2tk.şekersiz kiraz marmelatı, 2dilim karpuz

Ara, 300ml.filtre kahve sade şekersiz

18:30 Akşam yemeği
Yarım kase taze fasülye, yarım kase gelecek şekilde fırında patates tavuk, 1kase domates azda köz biber

Spor yok işim şimdi bitti uzandım anca yazıyorum sırtım koptu bütün gün ayakta yarın kardeşim gelicek onada yatacak yer hazırladım çook yorgunum 1güncük kalıcak.

Su 3.5 litre
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83

LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83 @Leyl35
🙈🙈🙈
11.30
Kahvaltı
Yeşil biber
Salatalık
2 dilim peynir
5 zeytin
2 ceviz

14.30 4 sarma yoğurt

17.00
Sadece çocuk menüsü hamburger patates içecek yok
sadece minnacık hamburger eti
6 tane çeri domates
1 magnum +1 eti Karam gurme 😫😩
1 tahıl cips

19.30 maden suyu+ayran

21.30
1 yumurta
1 dilim peynir

2.5 lt su
Spor yok.dunku spordan kas agrilarim vardı.
Afiyet olsun canım magnum çok yağlı oluyor ya 1 defa yedim ondan sonra hiç yiyemedim çok ağır gelmişti bana.

Selam kızlar bugun ne yaptım bilmiyorum ama acayip yoruldum, kafam Bir milyon oldu neyse menü yazayım
10.30
4 YK menemen, salatalık,peynir, 1 çk bal ve labne, 2 dilim ekmek

15.00 sade kahve, fındık
17.00 sade kahve fındık, yarım nektarı

19.30
4 köfte, salata, cacık, 1 küçük kurabiye

Şu:3 lt oldu belkide
2 büyük bardak Dukan birası.
A Asya89 LenaG LenaG
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun iddialı menü akşam acıkmadın mı ❤️

Regl dönemi normal canım ❤️ hindiba kesti için mi

Afiyet olsun güzel olmuş ❤️

Afiyet olsun ❤️ su ve spor yok muuuu sen çok spor yapıyordun ❤️

Afiyet oksun olabildiğince güzel idare etmişsin ❤️

Afiyet olsun magnum ve karam işi bozmuş ama yarın dengelenebilir ❤️

Afiyet olsun canım çok az yemişsin sömelek bulgur bazlı köfte diye okudum umarım ödem yapmaz 🙏❤️

Afiyet olsun sabah ve öğle yetersiz kalmış canım akşam da erken kapatmışsın inşallah acıkmazsın 🙏❤️

Afiyet olsun su ve spor çok iyi ama menü dengeli değil canım ❤️

Afiyet olsun akşam ve öğle yer değiştirse daha iyi olurmuş ❤️

Çok iyi canım afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun çok güzel ❤️

Afiyet olsun az geldi sanki bana ❤️

Afiyet olsun aşırı abartma yok bence ❤️

Afiyet olsun Altınbaşak tahıl cipsi bulundur yanında hem lezzetli hem az kalorili ❤️
Sağol canım. Hiç zamanım yoktu. Şimdi biraz açlık var ama su içiyorum geçiyor.

İyi akşamlar kızlar

Sabah sütlü çay 2 kupa

Kahvaltı 10:30 1 minik tam buğday sandviç ekmeğine (50 gr dı) 1 domates,30 gr peynir,1 yaprak marul koyup sandviç yedim,çay

Ara 15:00 2 karabuğday topu,çay sütlü,1 yk süt reçeli

Ara 2 17:00 2 karabuğday topu 2 kupa kahve sütlü (ilk ara öğünü yaptığımı tamamen unuttum 🙈)

18:45 sanırım 3 yk yoğurt,3 karabuğday patlağı bol pul biber,nane

Listem böyle değildi ara öğünü çift tapınca az yemek istedim 🤷‍♀️

Su 2 lt
8500 adım

A Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım. Bazen ne yediğimi unutuyorum olmuş🫣🤗

İyi Geceler Kızlar
11.08.2024 Pazar
10:40 2haşlanmış yumurta, 1çatal tava yumurta, 6zeytin, 45gr.lor peyniri, 1tk.büyüklüğünde yağlı peynir, yarım kase kadar köz biber,domates 2tk.şekersiz kiraz marmelatı, 2dilim karpuz

Ara, 300ml.filtre kahve sade şekersiz

18:30 Akşam yemeği
Yarım kase taze fasülye, yarım kase gelecek şekilde fırında patates tavuk, 1kase domates azda köz biber

Spor yok işim şimdi bitti uzandım anca yazıyorum sırtım koptu bütün gün ayakta yarın kardeşim gelicek onada yatacak yer hazırladım çook yorgunum 1güncük kalıcak.

Su 3.5 litre
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım🥰
Benimde haftaya yatılı misafirlerim olabilir🫣

Bugün sabah sekizde İzmirden Balıkesire geldim baba evime. Ailemle vakit geçirirken buraya uğrama fırsatım olmadı.
Menümü yazayım biraz karışık ama yarın düzene sokacağım.
Kahvaltı 08.20
Yarım simit
Öğle yemeği 12.00
Dört parça börek (Sarıyer böreği diye geçiyor,iki santimetreye iki santimetre boyutunda küçük küçük kesilmiş börekler. Ben seviyorum diye babam sabahın köründe gitmiş almış biraz yedim. )
Kibrit kutusundan bir tık fazla peynir.
Ara Öğün 15.00
2 adet küçük tuzlu kurabiye (ev yapımı)
Akşam yemeği 19.00
3 köfte (işaret parmağı boyutunda) +2 kaşık pilav + 3 yk Taze fasulye +1 yk yoğurt
2,5 lt su + 20 dk düz yol +10 dk dik yokuş yürüyüş yaptım halam Toki evlerinde oturuyor. (100er metreden dört tane yokuş vardı) Oraya gidene kadar dışında 4000 adım attım. Daha sonra 10 dk parktaki eliptik bisiklet+ 25 mekik (80 saniyede çekmeye çalıştım) +20 dk da kalan spor aletleri yaptım. Hareketsiz kalmamak için bir şeyler yaptım ama adımsayar kol saati olmadığı için düzgün hesaplanmadı.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89

Bugün sabah sekizde İzmirden Balıkesire geldim baba evime. Ailemle vakit geçirirken buraya uğrama fırsatım olmadı.
Menümü yazayım biraz karışık ama yarın düzene sokacağım.
Kahvaltı 08.20
Yarım simit
Öğle yemeği 12.00
Dört parça börek (Sarıyer böreği diye geçiyor,iki santimetreye iki santimetre boyutunda küçük küçük kesilmiş börekler. Ben seviyorum diye babam sabahın köründe gitmiş almış biraz yedim. )
Kibrit kutusundan bir tık fazla peynir.
Ara Öğün 15.00
2 adet küçük tuzlu kurabiye (ev yapımı)
Akşam yemeği 19.00
3 köfte (işaret parmağı boyutunda) +2 kaşık pilav + 3 yk Taze fasulye +1 yk yoğurt
2,5 lt su + 20 dk düz yol +10 dk dik yokuş yürüyüş yaptım halam Toki evlerinde oturuyor. (100er metreden dört tane yokuş vardı) Oraya gidene kadar dışında 4000 adım attım. Daha sonra 10 dk parktaki eliptik bisiklet+ 25 mekik (80 saniyede çekmeye çalıştım) +20 dk da kalan spor aletleri yaptım. Hareketsiz kalmamak için bir şeyler yaptım ama adımsayar kol saati olmadığı için düzgün hesaplanmadı.
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89
Düzene sokacağım demişsiniz zaten ama simit börek kurabiye hepsi peşpeşe direkt ödem yapar beni çok şişiriyor :KK43:

Hala dışarıdayım eve daha geçemedim. Dışarıdayken de yemek bulamadım düzgün bi de zamanım yoktu. Hiç oturmadan mağaza mağaza gezdim. Akşam yemeği yok o yüzden. Eve gidince yiyeyim mi yemeyeyim mi diye düşünüyorum. Yesem de ne yemeliyim bu saatte?

Sabah 12:00
2.5 yemek kaşığı kaşarlı menemen
2 tutam yağsız çeçil peynir hatta kuru oluyor
3 zeytin
3/4 domates
3/4 salatalık

Ara 13:00
7 küçük parça karpuz

Ara 14:20
1 avuç ay çekirdeği

2 lt suya tamamlıcam
10000 adım

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Canım bende disaridaydim tüm gün üçgen peynir ve karabuğday patlağına abandım 🤭 öneri olabilir hanı

Günah kızlar 🥰
LenaG LenaG kaptanım dün akşam geç geldik cuma tartı resmini atamamistim IMG_20240812_063938.jpg

X