Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güno
Fena nazara geldim kaç gündür kızlar yaa
LenaG patimsilizm
8 Ağustos Menüm
9.30 Kahvaltı
2 dilim peynir
5 zeytin
Domates
Salatalık
1 haşlanmış yumurta

11.30-12.00 Ara öğün
Meyve 2 ceviz
Bitki çayı

13.30_14.00 öğle
Kabak patlıcan türlüsü
Cacık

15.30-16.00 ara öğün
Bitki çayı çiğ badem

18.30-19.00 akşam
Türlü cacık
3lt su
Bugün böyle hedef bakalim

Günü planlamak gibisi var mi

Biraz daha iyi misin

Canım hapsurmalarim ateş falan geçti halsizlik düne göre azaldı şükür Elhamdülillah daha iyiyim dün namazımı kilabildim gece
Yeni salgın var herhalde iki gündür babamda aynı şekilde rahatsız. Dün artık ilaç getirttik. Onu içince bayağı rahatladı. Bununla geçmiş olsun inşallah

veremıyorum kaptanım ben veremıyorum sabah gene 73.8 ım aynıyım. guya dıyet yapıyorym. 18 bın adım. 12 bın adım. bol su. nerede hata yapıyorum

Hoşgeldin canım ilk defa benden küçük birisi geldi

7 agustıs menu
sabah bı gunonce aldıgım 2 pogacadan kalan dıgerı. mısır unlu
oglen adıle sultan ev yemeklerınden bır parca tavuk gogus ızgara.yanına zor yedıgım :)) haslanmıs sebzeler. ve erıste sade
ara ogun yesıl caylı soda kuruyemıs
aksam sucuk kasarlı tost
gece yatmadan cubuk pastaneden alınan susamlı

15000 adım. 2 lt su Sitare55

Ellerine sağlık canım
Günaydın
Bugün birçok kez kendimi yataktan kazıdım ve tekrar yattım. Soğuğa yakın su ile açıldım inşallah
Hafif bir gün olsun inşallah
Günaydınn çok iyi yapmışsın hafif kalorisi az bir gün olsun inşallah amin
hoş bulduuk
Bayrak devir teslimi
Hosgeldin canim inşallah istedigin hedeflere ulasirsin.

Geçmiş olsun. Bu ara çoğu kişi hasta

Hoşgeldiniz

Merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla sonuca ulaşırsın Tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen başlangıç alalım ve hazırlıktan devam edersin 1 hafta sonra istersen takımlara girebilirsin tabi düzenli menü paylaşımı rica ediyorum menülerine beni etiketleyerek at lütfen
Günaydın ne iyi yapmışsın benim için de at kulaçları öyle özledim kiii
Afiyet olsun biraz tok bir menü olmuş wc sorunu yapabilir bir tek akşam salata var o da geç olmuş
Adımlar
Günaydın
Bugün birçok kez kendimi yataktan kazıdım ve tekrar yattım. Soğuğa yakın su ile açıldım inşallah
Hafif bir gün olsun inşallah
Günaydın canım
Kolaylıklar diliyorum
Günaydınlar hanımlar
Günaydıııınnn
Herkese günaydın hanımlar. Güzel menülü bol sporlu bir gün olsun herkesin.
Günaydın öğretmenim
Hayırlı sabahlar kızlar cumartesiye son iki herkes için hayırlısiyla güzel eksiler olsun inşallah
Günaydın canım inşallah
Canım bir dr a görünsen iyi olur önce iyi hisset ondan sonra yaparsın sporunu
Günaydın kızlar
Günaydın
Günaydın canım menü direk wc sorunu yapacak bir menü yeşillik yok,yoğurt yok
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar ablacım
Günaydın canım
Yarın benim tayfa geliyor akşama buraalar kısmetse,fırsat bulursam gelmeye çalışırım gene,minnoş çok rahatlık vermez gibi sürekli yayında ister bide oyun faslı var tabi.
Gözün aydın keyfini çıkart
Günaydın canım güzel plan daha iyisin inşallah
Çok güzel fikir tebdili mekanda ferahlık var demişler
veremıyorum kaptanım ben veremıyorum sabah gene 73.8 ım aynıyım. guya dıyet yapıyorym. 18 bın adım. 12 bın adım. bol su. nerede hata yapıyorum
Canım sen listene uymuyorsun ki
Tatlım her durumda çözüm sunan bir diyetisyenin var ne güzel başlamıştın neden böyle oldu söylemiyor musun bu kaçamakları ona
Günaydın

Günaydınlar ,çok sağol teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…