Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de yazayım menümü spor işi anca bitti duşa girdim çıktım dukanımı yaptım şimdi içiyorum.
5 ağustos
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına bir yumurtadan omlet ve az peynir + 2 salatalık +1 domates
Ara Öğün 15.00
3 ince dilim karpuz
Ara Öğün 17.00
2 küçük yeşil şeftali (nektarin)
Akşam yemeği 19.00
4 yyemek kaşığı yoğurt +2 avuç kadar nohut (2 kaşık zeytinyağında kırmızı toz biberle kavurdum) + marul +maydanoz +1 salatalık +yarım havuç . Karıştırıp üzerine nohut döktüm.
2, 5 lt su +1 lt dukan
1 saat eliptik bisiklet(yarım saat öğlen 15.00 da, yarım saatte akşam 20.30 da) : 18-30 km /h arası çoğunlukla 25 km h. 20 km yol yaptım.
LenaG Sitare55 Mthn83

Eklentiler

• IMG20240805212525.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG20240805212514.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG20240805212506.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 7
Çok teşekkür ederim canım
Bacaklarımdan rahatsızım, oynayamadım

5 Ağustos menüm .
Kahvaltı 8 buçuk
Bir dilim ekmek
Kk peynir
3yk melemen
Bir avuç Antep fıstığı yeşil

Öğle 1 de
3 inicir,
Bir köy domatesi tuzlayıp yedim
Akşam 7 buçuk kahvaltı haİrladim
3 çiçek dolması, tadımlık börek, bir lokma peynir,iki zeytin,tadımlık salatalık domates

40 dk yakın yürüyüş
LenaG

Ellerine saglik canim tum hedeflere bakinca benim hedefim 74.9 baya komik durmus
Arada yedigin cevizle de beraber cok guzel menu spor su afiyet olsun canim
Asya harika menu olmus spor da su da cok guzel afiyet olsun canim
Cok gecmis olsun canim
Canim gofret hangisi cikolatali gofret mi klasik bakkal gofreti mi? Gerci ikisi de su az olmus canim ins icmis ve qrttirmissindir
Cok gecmis olsun canim ben de diyete baslarken vermistim tahlilleirmi demir ve d vitamini kullaniyorum. Istahim artmadi her sey kafada bitiyor
Her seyiyle cok guzel menu canim afiyet olsun
Menüm

10:00
Tost
Zeytin
Biber salatalık
Minik kurabiye

14:00
1 yeşil elma
1 muz

15:00
1 kase çerez

15:45
1 porsiyon sarma dolma
1 kase yoğurt

Su 3 lt olmuştur kesin

Spor
Yoga
100 ip

LenaG Sitare55
Canim tost ne ekmegiydi boyutu falan. Bir de cerez kasesi tam olarak hangi buyuklukte. Bana diyetisyen demisti kuruyemis yerken badem fındık fistik ceviz falan kapali avucumuz kadar olacak parnaklairmiz kapanacak demiati
Afiyet olsun
Selam kızlar bugün biraz yoğunum geç saatte bakabileceğim ancak umuyorum hepiniz iyisinizdir
Pastani falan ye öyle gel
Harika menu canim afiyet olsun
Hos geldiniz
Az bir menu ama tarti oncesi icin süper
Afiyet olsun spor su her sey cok guzel

Kepekli ekmek kansızlık yapıyor, ben kansızlık yaşadığım ve demir eksikliğim olduğu için kepekli ekmek yasak
Bende de ferritin değeri alt sınıra yakın çıktı. O yüzden kepek ekmeği önermiyorum dedi. Bu paket bitince başka almayacağım.
Ya inan bilmiyorum. Sıkı bir diyet yapmadim ama yine de 5 kilodan daha fazla gitmesi gerekmez miydi diye sordum. Haklısınız dedi. Muhtemelen metabolizma yaşıyla alakalı kilo verme sorunum. Her gün 40 dakika yürüyüş veya evde leslie tarzı videolar yap dedi bir de. Haftanin 7 günü

Canım listenininceleyemedim ama emin ol psikolojik olarak bunu yersem zayiflayamam diye düşünüyorsun ama o ekmeğin başka vazifeleri de var. Verilen ekmeği ye bı dene. Kısma kendini ama liste disinada çıkma. Yapmadan olmuyor deme. Bı bak bakalım

60kiloyum İzmir'de canım

Neden ki
Ayy benim imkanım olsun denizin yakininda otururdum. Ayağımı cikarmazdim fırsat oldukça. Çocuklar uyurken güneşi dogururdum sahilde yürüdüm.
beybisi ev deniz manzaralı ama uzaktan tabi. işe git gel geçiyor günler sahil yürüyüşü yapma imkanım yok. ancak özellikle gidersen

Hoşgeldin burcu. Ay sonu için hedef belirliyoruz katılmak istermisin
Yarın bize tartı fotosu atıp LenaG yi etiketleyebilirsen seviniriz

Ama her öğünde üçer dilim ekmek normalde de fazla değil midir? Ben genelde 3-4 dilim kadar yiyordum, simdi 9 dilime cikarirsam ters etki yaratırsa diye de düşünüyorum.Bir de başlangıçta böyle fazla verdim dedi.haftaya kısacakmışız

Ben de bu cuma insallah diyetisyene gidecegim en son 3 hafta once gitmistim bana biraz kızmıştı eski diyetisyenim
Sen bana ayda yilda bir gelirsen bu yag orani böyle olur demisti
Simdi 3 hafta oncesine gore ne kadar yagdan ne kadar su dan falan merak ediyorum.
Amaaaa iste tam benim regl takvimime denk geliyor

Önemli olan ulaşılabilirlik umarım ulaşırız
Gofret bakkal gofreti gibi 1 parmak bisiydi. Almış bulundum
Şu 1 lt daha içtim

Benim diyetisyenim gün aşırı istiyordu 30-40 dk egzersiz. Günlük zorlama dedi. Ama mesela pilates i saymiyordu. O sıkılaşma için diyordu

Bir dilim 25 gr bunun olcumunu yapmaya calis canim. Tam bugday veya cavdar ekmegi saglikli olan. Küçük mutfak tartisi bu isi görüyor ben kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…