Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar hepinize simdi yaza bildim brn dun zehirlenmisim acillik oldum midemi filan yikadilar simdu kendime geldim biraz hic bisey paylasamadik cok ozur dilerim 3-4gun iyilesip araniza yenide katila bilirmiyim?😔
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
Merhaba canım çok geçmiş olsun 🙏 önemli olan sağlığın iyi hissedersen c.tesi sabahı tartı fotosu atarsın 😘

31 Temmuz beslenme listem

10:00
Yarım muz
1 tk fistik ezmesi
Kakao
Sütlü filtre kahve

12:30
Yesilsoganli peynirli omlet
Kapya salatalik domates
1 dilim Tb ekmek

Arada 1 kirmizi erik 2 salatalik

Akşam 18:00
Kozlenmis patlican
4 yk yogurt
2 salatalik

3.5 lt su ictim
Sabah 40 dk eliptik yaptim

🌸🫶🏻
Afiyet olsun çok güzel,spor da şahane ❤️ akşam acikmadin mi
Bende menümü yazayım kızlar
Öğlen 12//
Bir yemek tabağı fırında tavuklu patates beşamel soslu
Bir bardak ayran

Ara // 9 çiğ fındık

Aksam18.30// 120-150gr arası köfte
Bir kâse salata yedim

Saat9.30// çok açlık hissettim bir avuç ceviz
yedim
Spor// 3lt su bitti
Sabahlari fix bı bardak yeşil çay içiyorum da buraya yazmayı unutuyorum
Yürüyüş+1mile Leslie
11000adim olmuş bugün de toplamda

LenaG LenaG @Sitare55
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım çok güzel ❤️
31 Temmuz

Kahvaltı: mantarlı omlet, zeytin, peynir, salatalık, 1 dilim tahıllı ekmek

Ara: 1 kase fırın sütlaç

Akşam: 1 tabak suluk köfte, 3 dilim karpuz

Spor: 9500 adım+20 dk roman havası eşliğinde hoplama zıplama göbek atma dans çıldırmaca 💃

Su: 2 anca olmuştur çok az içtim bugün hemen kalkıp biraz içeyim
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Afiyet olsun tatlı oranı fazla olmuş sanki ☺️

İyi akşamlar
31.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle fltre kahve

Kahvaltı 10:30 -11:00 gibi 4 yk yoğurtla chia puding 4 kayısı,1 tk fıstık ezmes,1 tk bal

Ara 15:00 sanırım hep saatlere bakmayı unutuyorum yarım çay bardağı leblebi,2 küçük salatalık,1 bardak ayran

Akşam geçe kaldı biraz 19:45 3 köfte,4 yk karabuğday pilavı,1 küçük kase cacık

Su 2.5 lt
Spor belimden ötürü yok

Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya

Afiyet olsun canım madem mantı yiyeceğiz mercimek çorbasını içmesek daha iyi olurmuş
Spor güzel ayaklarına sağlık ❤️

İyi akşamlar canım gazoz nerden çıktı ne güzel menü diyordum yahuu
Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ara sayısı fazla geldi nedense akşam da azıcık geç olmuş yarım saat bile erkene çeksek çok güzel olur ❤️

Afiyet olsun ❤️ su spor 💪💪💪

Afiyet olsun geç saatte acıktığında yoğurt tercih edebilirsin canım
Ayaklarına sağlık 🤣

Selaaammm tekrar hoşgeldinnnn

Afiyet olsun canım bugün daha iyi bence menü spor da güzel olmuş ❤️
Ay kaptanım çorbayı eşime yapmıştım hasta diye çok güzel olmuş dayanamadım :kk77:

terledikten sonra suyunu tamamlıyor musun? maden suyu günde bir içelim... tuzumuzu dengeleyelim ne eksik ne fazla...mineral eksikliğimiz olursa vücut suyu tutuyor Nergisim..salatalık ye bol bol... ikindide bir şeftali ya da 2-3 dilim karpuz yersen c vit ve potasyum almış olursun.. Bu meyveler bu sıcakta boşuna yoklar şu an onlara çok ihtiyacımız var :KK200: :KK50:
Maden suyu çok içiyorum ben, yanısıra meyvalı olanlardan da çok içiyorum, çok seviyorum ❤️

Kız yokk dur devamm korumak da önemli dediii🤣 kendini kismadan sevdiğin herşeyden aslında belirli ölçüden yemem gerektiğini ahahah ayy daha çok şey dedi de buraya anlatsam uzun olur hani mesela iki dilim ekmek yerine o gün canın tatlı istiyorsa o iki dilim ekmeğe denk gelen pastayı ye mesela dedik ama şuan mükemmel bir kas kutlen harika neredeyse sınırda bir yağ oranın ve müthiş bir su miktarin var dedi ayy doktor öyle söyledikçe benim ağzım kulaklarda 🙈☺️
Çok sevindim canım 🥰

İyi akşamlar
31.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle fltre kahve

Kahvaltı 10:30 -11:00 gibi 4 yk yoğurtla chia puding 4 kayısı,1 tk fıstık ezmes,1 tk bal

Ara 15:00 sanırım hep saatlere bakmayı unutuyorum yarım çay bardağı leblebi,2 küçük salatalık,1 bardak ayran

Akşam geçe kaldı biraz 19:45 3 köfte,4 yk karabuğday pilavı,1 küçük kase cacık

Su 2.5 lt
Spor belimden ötürü yok

Mthn83 Mthn83 Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım menün güzel 🥰🫶🏼🌼

Afiyet olsun canım madem mantı yiyeceğiz mercimek çorbasını içmesek daha iyi olurmuş
Spor güzel ayaklarına sağlık ❤️

İyi akşamlar canım gazoz nerden çıktı ne güzel menü diyordum yahuu
Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ara sayısı fazla geldi nedense akşam da azıcık geç olmuş yarım saat bile erkene çeksek çok güzel olur ❤️

Afiyet olsun ❤️ su spor 💪💪💪

Afiyet olsun geç saatte acıktığında yoğurt tercih edebilirsin canım
Ayaklarına sağlık 🤣

Selaaammm tekrar hoşgeldinnnn

Afiyet olsun canım bugün daha iyi bence menü spor da güzel olmuş ❤️
Haklısin canım ama evde yoğurt kalmamış akşam da yemeğin peşine Leslie yaptım işte bir mile olandan peşine ev işi çocuğu yikat uyut dün pertim çıkınca aşırı acıktım ne yapsam ne etsem ağzıma iki üç ceviz atam dedim en masum olanından 🤭

Afiyet olsun yapacak bir şey yok yarın dengelenir 🙏❤️

Afiyet olsun canım akşam hem tavuk hem patlıcan kebap fazla kaçmış birini tercih etsek daha iyi olur ❤️

Basmati nişastası oldukça az bir pirinç o yüzden sağlıklı beslenenler tercih ediyor ve hep tane tane ❤️

Afiyet olsun o saatte miden ağrımadı mı çiğköfteyle akşam da bulgur var biraz dengesiz olmuş ❤️

Afiyet olsun çok bakliyat olmuş yeşillik eksik kalmış canım ❤️
Midem agrimadi sabah saatlerinde yoğurdum kizm camiye gidiyor kermese yapmistim yedik çocuklarla

İyi eğlenceler canım torununla küçükken bol bol değerlendirin benim torun 4 e geçti küçükken gece bende kalırdı sarılıp sarılıp koklasirdik şimdi yalvarıyorum gece kal bak tatil asla kalmıyor artık
Çok sağol canım,bakalım duracakmı biletide alındı,durmazsa annesi gelip alırım dedi.

İki gün yine açlık grevi yapmam gerek yeğenimden ötürü biraz kaçırıyorum gibi teyzenizi de yinede ihmal etmeyin 🥺 spor aletlerime gelince de şöyle kaptanım yani sıfır paketinde değil açıldı kuruldu uzun yıllar fitness e gittim koşu bandına bayılıyorum salonda en çok kullandığım oydu ve bana inanılmaz fayda sağlıyor bende bi hevesle evede aldım veee evde kullanmaya korktum ve korkuyorumda ama hiç kullanmadı değilim kullandım birde eliptik aldım ama küçük değil büyük boy olanından oturup kollarını tutup pedal çevirirken belimi zorladım baya çektim belimin ağrısına birdaha kullanamadım onu başkasına sattık ama şuan pişmanım keşke kalaydı ama hepsinde yerde kalmadı son olarak ta bacak çalıştırmak için bişeyim var ama adını unuttum 🤭 oda bacakta hemen kas yapıyor sevmem öyle oda kaldı üstüne onu bunu asıyorum 🤭 koşu bandımada çarşaf gerdim tozlanmasın diye 🙄
Birde ısıtıcı ve titrerişim bel kemerinden var ama diğerini evde bulamıyorum nolduysa bilmiyorum
Spor odam olmasini çok isterdim malesef ara katta oturuyoz ses olur diye düşünüyorum, o titreşimli kemerden bende de var ama zarali diye duydum kankimden yoksa evimde var atmayı da düşündüm yer kaplıyor eşyaların fazlaligida beni yoruyor sanki az öz olacak konu onu girdim bir an ikigundur spora niyetleniyorum olmuyor 😔

X