Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaaaa geçmiş olsun kaç gündür ben de yaşıyorum aynısını geçmek bilmiyor da bel ağrısı Allah yardımcın olsun

Eyy çok geçmiş olsun kaptaniçem tüh üzüldüm

Çok geçmiş ycanim ağrı kesici veya kas gevşetici içmem lazım inşallah düzelir peşine yoksa iğneler ilaçlar Allah korusun

Düğününüz hayırlı olsun
Katmeri sevmiyorum, çok yağlı, çörek bile daha yemedim, ketesini de seveceğimi zannetmiyorum

İlgi, takdiri görüyor zaman zaman
Hatta bazen biraz abartıyorlar, sanki kişinin egosu daha yükseliyor, çare olmadı sanki

Yok tersine kendini pek değerli buluyor, tabi ailede daha baskın karakterler var, bazen diğerlerinin egosu çok daha yüksek oluyor, gücünün yettiğine yükleniyor.
Ailesi için dediğin çok doğru ama şey eşi ben oluyorum, yeteri kadar onore ediyorum, ben üstüne düştükçe o daha yükseldi, az önce dediğim gibi beni küçük görüp ezmeye çalıştı, el, ar demedi küçük düşürdü.
Artık yapamıyor çünkü ben biraz kendi haline bıraktım, o üstüme düşmeye başladı
Oğullarıma yapıyor, birgün kıyameti koparacağım, sabrediyorum, bu duruma gelmemesi için çare arıyorum

Çok geçmiş Allah şifa versin krem iğne ağrı kesici kas gevşetici ilaç varsa iyi gelir birde hava akıma maruz bırakma

Ben o kısmı. Kaçırmışım yani esinizden bahsettiğinizi anlamadım bir tanıdık kadın olarak düşünmüştüm

Benim ayrıldıgim.erkek.arkadasim aslan burcu yürüyen ego kendisi kendini kaf dağında falan görür hatta benide ezmeye çalıştığına denk geldim burda çok az bahsettim kişilik yapısı böyle diye düşünüyorum yakın çevresi ailesi buna alışmış belli ki ama dışardaki insanlarla iş yerindeki altında çalışanlarada böyle olduğunu söylüyor çok kötü bir huy aslında benim canımı çok sıktı bu konu hani aşağılayıcı davranmasına bir patladım bir patladım
Kıyameti koparmıştim çünkü sen bana bunu bana nasıl şöyler yaparsın diye onu. Elli alti etmiştim
Bir kere dinsizin hakkından imansız geliyor net!!!
zor insanlar vesselam çocukluğunda çok ezilmiş bunu şöylemistj lafın arasında babasıylada ilişkileri çok iyi değil bir öfke vardı babaya karşı.

Çözüm üstüne düştükçe simariyor mesafe koyup kendini saydirinca muhatap olmayınca değerli oluyorsun bende ki böyle bir modeldi

Aaaa esin degilde yabancıdan bahsediyorsun zannetmiştim Yeni evlendiğimde eşim de aynıydı annesi demez yabancı demez beni hep aşağılardi kimseye belli etmez gizli gizli ağlardım yaş 40 lara gelince aaaaa dedim ve bende aynı hareketleri kendisine uyguladım sen beni asagalidigin sürece ben sana fazlasını yapacağım dedim ve yaptimda adam oldu süt dökmüş kedi şimdi susmayacaksin sustukça eziliyorsun

Çok geçmiş olsun kaptaniçem şifalar diliyorum. Ben de bugün rüyamda seni gördüm. Senin evindeymişim seni arıyorum her yere bakıyorum bulamıyorum ama en son yatak odasında iki büklüm yatarken buluyorum lena iyi misin falan diye soruyorum böyle belini tutuyosn kalkmaya çalışıyosun falan. İçime doğmuş demekki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…