Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kayseri yağlaması amaaa eridim şu diyetim bitsin 1 kilo onlar için vericem alırsam o verdiğim fazla bir kiloyu kullanacağım.

Kız Sivas ı gömdün ya
Bir Sivaslı olarak diyorum ki erkeği zordur(eskiden, yeniler pek öyle değil)
Şöyle sana Sivas tan bir el sallıyorum

Afiyet olsun canım menün çok güzelmiş maşallah akşam ki menü de harika ama çok geç yememissindir diye tahmin ediyorum adım da harika
Teşekkür ederim kaptanım Kahvaltı hep 11de akşam hep 4-5 te olur benim genelde. Yazarım bundan sonra
Ben diyetteyken bi porsiyon İskender yemiştim mide fesadı geçirmiştim akşamına fenalaştım midem kıvrandırdı sürekli en son çıkardım bayıldım falan bi sürü şeyler olmuştu. Mideyi hafif ve sağlıklı şeylere alıştırdıktan sonra bi anda bol yağlı bol karbonhidrat direk oturuyo mideye hazmedemiyor dediğin gibi.

haklsın en son bende bir ay önce yediğimde ekmekleri heep kalmıştı sadece etlerini yemiştim az da yoğurdundan baya şişmişti ama midem :)

Kız Sivas ı gömdün ya
Bir Sivaslı olarak diyorum ki erkeği zordur(eskiden, yeniler pek öyle değil)
Şöyle sana Sivas tan bir el sallıyorum
Yok bacım Sivaslı lara lafım yok dediğim gibi görümcelerim iyi eltiler Allah için pek fena. Yoksa kocam da sivaslı yani seviyoruz Sivas ı

Yok bacım Sivaslı lara lafım yok dediğim gibi görümcelerim iyi eltiler Allah için pek fena. Yoksa kocam da sivaslı yani seviyoruz Sivas ı
Benim elti de sivas lı, işin tuhafı bende
O kadar zıt karaktere sahibiz ki
Sivasımız gerçekten çok güzeldir, sen nerde yaşıyorsun?

Kızlar haydi gelin bir karakter analizi yapın
Bir tanıdığım
Her iyi durumda benim sayemde, benden kaynaklı diyor, şu işi ben şöyle yaptım, böyle yaptım diyerek kendini öne atıyor.
Çok efendi çocukları var, ben onlara sıkıyı vermesem bunlar böyle olmazdı diyor, oysa çocukları biliyoruz, karakter olarak ağır, efendi çocuklar, ama hiç ağzından başkasını övdüğünü duymadık, hep kendi.
Kibirli, bencil diyeceğim, o kadar da deyil, fedakardırda
Ben anlayamadım nasıl bir çeşit

Oyy dün sivastaydim düğün yaptık geldik.
Gelirken katmer çörek ve içli kete getirdim. İş yerindekilere diyorum sizin için Sivas'a gittim taa diye
İlgi ve taktir görmek istiyor bence sadece ablam. Ellerine sağlık deyip geçilmek değilde sagolsun hep böyle yardımcı olur tarzı

Kendini ispatlamaya gerek duyuyor çünkü kendini yeterince işe yarar değerli bulmuyor bulmak kendine mal etmek ona tatmin veriyor emin ol bir eksiklik vardır ya ailesi vermemiştir gerek ilgiyi yada eşi onu yeterince onore etmemiştir velhasıl kelam onu daha ilgiye muhtaç gördüm ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…