Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ana diyeceksin yaaaavvvvv heee heeee sen hep iyisini bilirsin yaparsın hiç hazetmedigim tip ayyyy

Geçmiş olsun canım havalar da dengemizi bozdu

Canım yıllardır sekmeyen bir degerlendirmem var kendimce, bir insan hangi konuda kendini ovuyorsa o konuda eksik, gerçekten kim kendini ovuyorsa eksiktir,kendini kanıtlamaya çalışıyordur, normalde ihtiyacı olmamalı kendini övmeye, ben tahammül edemiyorum böylelerine
Ah çok şükür bir seti bari aldılar. İşte bu beee diye bağırdım oğlum da bağırıyor yess beee diye kendisi üç yaşında ama şimdiden yetişiyor sıpa
Ya iş yerinde kaçırıyorum maçları, çok heyecanlı oluyor

Afiyet olsun akşam 2 tabak yemek fazla olmuş canım keşke biraz da salata olsaydı
Günaydın canlar
Günaydın çiçek güzeli
Afiyet olsun tarhana çok mu seviyorsun kız cips gibi olanlar var ondan mı ? Akşam yok umarım acıkmamışsındır
Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydın canım
Herkese günaydınlar
Günaydııınnn
Günaydın
Pazar günü gezmeye gittik gece yarısı döndük okuyamadım sizleri
Günaydın canım
Günaydııınnn
Afiyet olsun ara öğün olmasa güzel aslında spor ve su çok iyi
Evet, yeğenim evleniyor
Allah mesut etsin
Gunaydın hanımlar
Günaydın canım
İşte buuu
-1.100 ile günaydın sevgili çıtır kızlar
Maşallah
Günaydın arkadaşlar
Günaydın canım
Nasıl oynuyor bunlar bugün bir tuhaflar ya
Yenilmişiz
İlgi çekme pohpohlanma isteği…
eksikse demek görmemişse oluyor genelde
Günaydın geçmiş olsun canım tamamen reglden kaynaklanıyordur geçer 1-2 güne

Günaydın kızlar kıpırdamadan yattığım yatağımdan bildiriyorum sabah kalkarken belim tutuldu gece tavan vantilatörü son hız dönüyordu çarptı sanırım.
Mutfakta bişi yapma imkanım yok yok eşim kahvemi yanıma bırakıp işe gitmek durumunda kaldı

Aaa col gecmis olsun canim benim alsinda esin veya hir tanidigin acile götürse bi igne iyi gelebilir

Tesekkurler canim yogurt her gjn yiyodum dun bitti yogurdu kendim yaptigim icin sut bulamadim dun bugun esime dedim koyden getrsinler yapayim
Afiyet olsun canım menü güzel akşamları yanına bir kase yoğurt da yesen güzel olur hem bebise süt hem de sana direnç verir

Geçmiş olsun canım benim bi kas gevşetici alsaydın krem filan sür rahatlarsın

Aaa col gecmis olsun canim benim alsinda esin veya hir tanidigin acile götürse bi igne iyi gelebilir
Sağol canım şu an ayak parmaklarımı bile oynatırken acı çekiyorum mümkün değil inip bir arabaya falan bin dr a git kas gevşetici ilaç aldım ve krem sürdük bakalım sıcak tutmaya çalışıyorum

Evet canım dün akşam çok isim vardı, dışarı da çıkacaktım salata yapamadım
Geçmiş olsun, birşeyler atistirip kas gevşetici falan ic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…