Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben böyle.kendimi.iyi hissetmedigim zamanlarda saçma sapan besleniyorum
Kendimi.ihmal.ediyorum
Dışarıya yemeye yineliyorum hem.maddi kayba hem sağlık.kaybina uğrayıp böyle kilo alıyorum bu beni tembellestiriyor elimi eteğimi çekip bırakınca bana zararı oluyor.Herseyi birakiyorum
Bu döngüyü nasıl.kiracagim?
Buna duygusal yeme bozukluğu deniyor canım bu konuyu bir araştır bende de var. Bu tip durumları farkında olarak yenmemiz gerekiyor yani durumun farkına varıp başka bir yere yönelme belki bir yürüyüş ile stresten uzaklaşmaya çalışma. Son zamanlarda bana en çok yürüyüş iyi geliyor hem duygusal açlık ataklarıni çok rahat geciriyorum

Selam kızlar 24 temmuz menüm
Sabah kahvaltısı 8 de
Kk peynir
Haşlanmış yumurta 1
İki patates kızartması
3 yeşil biber
Tahinlipekmez üç lokma
Bir dilim ekmek

Öğleden sonra 3 civarı
7 sıkım çiğ köfte
Küçük kâse salata
Bol yeşil biber
Bolca turşu
Tadımlık kek
Küçük çörek
3 erik

Akşam 8 gibi komşuma gittik tabiki çay atıştırmalık zorlandirildim cidden yemek istemiyorum zorladılar ki bende tadımlık yedim ayıp olmasın diye bı parca tarhana,yarım ceviz,tadımlık kabak çekirdeği
LenaG LenaG A Asya89

maşallah sen benden çok vermişsin baya azimlisin ama ben ne kadar yakın olsamda hedefime az dikkat etmesek hoop 65 oluruz yağlar gidiyor ama yerleri boş kalıyor diye izlemiştim bi yerde bi doktordan yani yerleri kolayca dolabilir Allah koruusn :KK70:
O yağların yerleri ömür boyu dolmasın inşallah 🤲amin 😊

Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız🥰🤗
Bu gün çok önemli bir haber bekliyorum. Gece 1 de yattım
Sabah saat 4 te kalktım uyku tutmadı
Günaydın canım hayırlı haberler inşallah 🙏
Herkese günaydın hanımlar
Günaydınlar öğretmenim ❤️
Günaydın kizlar🥰💖🫶🏻
Günaydın canım ❤️
Maşallah Ay ne güzel sabahları yürümek çok güzel😊🌺
Bende1.5 kilo kurabiye yaptım
2.5 kiloda poğaça hamuru mayaladım şimdi ona başlayacağım
Buzluğa atıyorum misafir geldiği zaman yada parka çıkacağımız zaman pratik olur
Eline sağlık ❤️
Günaydın Canım Kızlaarr :KK200:
Günaydın canım ❤️
Tuvalet bahane olmuş vardır öncesi

Bugünlerde herkes de var bi sorun benimde 1 haftadır belim kötü kalcama vuruyor ağrı bende mr çektirdim bakalım ne cikacak

Aminnnn canım

Geçmiş olsun canım

Sevinçli haber alın insalahh

Masalahhh 👏

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰

Günaydın 🥰
Günaydın inşallah mr iyi çıkar 🙏
Günaydın kızlar ailecek hastalandık bu hafta salgın var galiba yeni yeni kendimize geliyoruz
Dünkü menüm
Sabah omlet, beyaz peynir, 3 zeytin, domates
Öğle ayran aşı
Akşam köfte patates
2 Lt su
@yosunlupapatya
Günaydın canım geçmiş olsun 💐🙏 akşam fırındaysa köfte pazartesi süper 👍
Selam kızlar
Daha yeni fırsat buldum
Antep’ten misafirlerim var, nasılsınız
Hepinize bol kilo vermeler 😘😘😘
Merhaba ablacım kolaylıklar diliyorum 🙏
Hayırlı sabahlar al.bendende o kadar neye uğradım bilmiyorjm
Ama akşam üstü sürekli ağladım gecede sabah ezaniydi yattığımda 2 saat sizmisim berbatim.
Uykusuzluk mutsuzluk
Hayırlı sabahlar canım bugün yeni bir gün ❤️
Ben böyle.kendimi.iyi hissetmedigim zamanlarda saçma sapan besleniyorum
Kendimi.ihmal.ediyorum
Dışarıya yemeye yineliyorum hem.maddi kayba hem sağlık.kaybina uğrayıp böyle kilo alıyorum bu beni tembellestiriyor elimi eteğimi çekip bırakınca bana zararı oluyor.Herseyi birakiyorum
Bu döngüyü nasıl.kiracagim?
Sağlıklı atıştırmalık hazırlayabilirsin mesela hurma topları yapabilirsin elini oyalar ölçüsü yuvarlaması derken hem kafan dağılır hem de sağlıksız bir seçim olmaz ❤️
Günaydın hanımlar 🌸
Bu gün misafirim var ikramlar yaptım umarım dengeli yiyebilirim 😍 bolca salata yicem
Günaydın canım ölçülü azar azar tadına bak bence akşama dengelersin ❤️
dün benim de bu geldi aklıma biliyor musun hani diyorum ya tatlı falan canımız çekiyor onaları ödül günü gibi yapıp yiyoruz da kimsenin canı pişi çekmiyor mu ya da ne bilim şöyle fırından sıcacık bir açma kokusu ayy mesela özledim diyorum ama yinede tutuyorum kendimi gerek yok diyorum yerine değişik tatlar arıyorum ama işte ne bileyim ya genede sağlığımz için çabalıyoruz hedefe ulaşınca zaten kararında yeriz diye düşünüyorum :)
Canım haftada 1 kere istediğin bir yiyecek yenebilir bir porsiyon ❤️
Günaydın arkadaşlar ❤️ umarım herkes için bol ekşili bir gün olur ☺️😘
Günaydın canım ❤️
Slm dün giremedim hiç LenaG LenaG
İyiysen mesele yok 😘
Selam kizlarr hepinize benden kalpp❤️❤️❤️ hepimiz sağlıklı istediğimiz kilolara kavuşalım pes etmeyelim safları sık tutalım 🤣🤣
Selam canım inşallah 🙏
24 TEMMUZ MENÜ
1 fincan karahindiba kahve
1 fincan bitki çayı
2 haşlanmış yumurta
Yarım salatalık domates
3 zeytin az peynir
ARA
4-5 badem
Kahve
ÖĞLE
3 yk bulgur pilavı
Bol salata
2 yemek kaşığı et sote
2,5 lt su
LenaG LenaG

25TEMMUZ MENÜ
SABAH
1 fincan bitki çayı
1 kase kuru meyveli bademli sütlü yulaf
1 fincan karahindiba kahve(kahvaltıdan sonra)
ARA
1 kase yoğurt (biberli limonlu)
ÖĞLE
1 kase mercimek çorbası
2 yk et sote 2 yk bulgur pilavı
AKŞAM
yok
2.5 -3 lt su
LenaG LenaG
Menülerin güzel olmuş afiyet olsun canım ❤️
Selam kızlar 24 temmuz menüm
Sabah kahvaltısı 8 de
Kk peynir
Haşlanmış yumurta 1
İki patates kızartması
3 yeşil biber
Tahinlipekmez üç lokma
Bir dilim ekmek

Öğleden sonra 3 civarı
7 sıkım çiğ köfte
Küçük kâse salata
Bol yeşil biber
Bolca turşu
Tadımlık kek
Küçük çörek
3 erik

Akşam 8 gibi komşuma gittik tabiki çay atıştırmalık zorlandirildim cidden yemek istemiyorum zorladılar ki bende tadımlık yedim ayıp olmasın diye bı parca tarhana,yarım ceviz,tadımlık kabak çekirdeği
LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun bunca komşu gezmesi ve misafir vs ile kilonu yine iyi koruyorsun 🧿

Günaydın canım hayırlı haberler inşallah 🙏

Günaydınlar öğretmenim ❤️

Günaydın canım ❤️

Eline sağlık ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın inşallah mr iyi çıkar 🙏

Günaydın canım geçmiş olsun 💐🙏 akşam fırındaysa köfte pazartesi süper 👍

Merhaba ablacım kolaylıklar diliyorum 🙏

Hayırlı sabahlar canım bugün yeni bir gün ❤️

Sağlıklı atıştırmalık hazırlayabilirsin mesela hurma topları yapabilirsin elini oyalar ölçüsü yuvarlaması derken hem kafan dağılır hem de sağlıksız bir seçim olmaz ❤️

Günaydın canım ölçülü azar azar tadına bak bence akşama dengelersin ❤️

Canım haftada 1 kere istediğin bir yiyecek yenebilir bir porsiyon ❤️

Günaydın canım ❤️

İyiysen mesele yok 😘

Selam canım inşallah 🙏

Menülerin güzel olmuş afiyet olsun canım ❤️

Afiyet olsun bunca komşu gezmesi ve misafir ba ile kilonu yine iyi koruyorsun 🧿
Günaydın canım kaptanım 🫶

Buna duygusal yeme bozukluğu deniyor canım bu konuyu bir araştır bende de var. Bu tip durumları farkında olarak yenmemiz gerekiyor yani durumun farkına varıp başka bir yere yönelme belki bir yürüyüş ile stresten uzaklaşmaya çalışma. Son zamanlarda bana en çok yürüyüş iyi geliyor hem duygusal açlık ataklarıni çok rahat geciriyorum
Evet haklısın çok tşk ederim
farkındalık ve adım atmam lazım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sabah kahvaltisini zorladım dışardan birşeyler söyleme isteği geldi onu reddettim
Kalktım internetten biraz araştırdım uyku sorun uyku apsesi vs yasayanlar ne yemeli diye
Ceviz bitter çikolata kiraz vs öneriliyor düzene sokmak için birşeyler hazırladım inşallah bunuda asacağım 🙏🏻♥️🫶🏻🌸evet.cok.zorlaniyorum

Evet beni çok üzen şeyler.oluyor bazen herşeye yetemeyecegini bilmek ozsefkatini bilmek gerekiyor.

hayr olsun canım canını sıkan bişey mi var
Evet canım var. iş hayatı özel hayat aile çevre birer birer kaleler döküldü yeniden inşa etmek gerek.
İş hayatı tat vermedi değiştirdim
Özel hayatta 2 Aydar berbat bir iletişim içinde.manipule ediliyormusum acı gerçekle yüzleşince kapattım o sayfayi yakın zamanda oldu hepsi
Ailemle hep.sorunlar vardı ama mesafe koyamiyordum kendimde o gücü bulamazken herkese herşeye yetişmeye çalışıyor ordan oraya tukeniyordum
Şuan bir durdum, yoruldum çünkü biliyorum.
Arkadaşlarım desen bir bir dökülüyor çok vericiyim kendi zor animda kimse yanımda bulamıyorum ama herkesin sırdaşı dostu dert arkadasi olmak bunun da içimi acitmasi hatta artık bunlardan bıktım.

Son düzenleme:
Evet haklısın çok tşk ederim
farkındalık ve adım atmam lazım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sabah kahvaltisini zorladım dışardan birşeyler söyleme isteği geldi onu reddettim
Kalktım internetten biraz araştırdım uyku sorun uyku apsesi vs yasayanlar ne yemeli diye
Ceviz bitter çikolata kiraz vs öneriliyor düzene sokmak için birşeyler hazırladım inşallah bunuda asacağım 🙏🏻♥️🫶🏻🌸evet.cok.zorlaniyorum

Evet beni çok üzen şeyler.oluyor bazen herşeye yetemeyecegini bilmek ozsefkatini bilmek gerekiyor.
Sana karahindiba kahvesi önerebilirmiyim ben çok faydasını gördüm

Tabiki o nasıl.oluyor ne işe yarıyor tşk ederim 🌸🙏🏻
Aktardan teymin edebilirsin bi araştır o zamansız gelen yeme isteğine engel oluyor ve iştah kapatıyo daha birçok faydası var insülin direncini düzenliyo ben 1 haftadır kullanıyorum çılgınca gelen yeme isteğinden kurtuldum yemek öncesi iştah kesiyo yemek sonrası metabolizmayı hızlandırıp hazmı kolaylaştırıyo 😊

Sindirime yardımcı olur​

Hindiba kahvesinde bulunan inülin, kabızlık, şişkinlik ve hazımsızlık gibi sindirim sorunlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. İyi bağırsak bakterilerinin büyümesini teşvik ederek, hassas bağırsak sendromu (IBS) ve inflamatuar bağırsak hastalığı (IBD) gibi diğer gastrointestinal rahatsızlıklara da yardımcı olabilir.

Karaciğer sağlığını destekler​

Hindiba kahvesi geleneksel olarak karaciğeri detoksifiye etmek ve düzgün çalışmasını desteklemek için kullanılmıştır. Bazı çalışmalar, hindiba kökü ekstresinin karaciğeri toksinlerin ve oksidatif stresin neden olduğu hasarlardan koruyabildiğini bulmuştur. Ayrıca, yağ sindirimine ve yağda çözünen vitaminlerin emilimine yardımcı olan safra üretimini uyardığına inanılmaktadır.

Kilo Yönetimine Yardımcı Olur​

Yüksek lif içeriği nedeniyle, hindiba kahvesi iştahı kontrol etmeye ve tokluk hissini teşvik etmeye yardımcı olabilir, bu da kalori alımının azalmasına ve potansiyel kilo kaybına yol açar. Ek olarak, inülinin iştahı düzenleyen hormonların üretimini arttırdığı ve kilo yönetimine daha fazla katkıda bulunduğu gösterilmiştir.

Aktardan teymin edebilirsin bi araştır o zamansız gelen yeme isteğine engel oluyor ve iştah kapatıyo daha birçok faydası var insülin direncini düzenliyo ben 1 haftadır kullanıyorum çılgınca gelen yeme isteğinden kurtuldum yemek öncesi iştah kesiyo yemek sonrası metabolizmayı hızlandırıp hazmı kolaylaştırıyo 😊
Çok iyiymiş cnm araştıracağım inşallah ben çok sever bitki çayları evde bir dünya bitki var ama bunu kullanmamıştım.

X