Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam🌸💖 Cunartesi Pazar cekimlerim cok yoğundu açıkçası cok cok yoruldum🥴
Pazar günü oglum dayisiyla denize gitmisti büyük numarali gozluk kullaniyor gözlüğü düşmüş denizde bulamamislar pazarteside onun icin kosturdum once doktor sonra gozlukcu yapariz hallederiz diye dusunurken 18 yaş doldurduğu icin ogrenci oldugu sistemde onaylanmamis sgk dan düşmüş onun icin babasinin gelmesini bekle (gelmeyesice), kostur hallet sonra yine doktor randevusu al sonra gozlukcu🥴🥴🥴 pertim yani... Bugun yorgun ve bas agrisiyla uyandim.. kac gundur is yogunlugundan sporda yok.. koşsam bu kadar yorulmuyorum🥲

Haftada bir iki dondurma yenebilir ama ikindide yemek daha makbul🌸 listene şöyle bir baktimda karbonhidrat açığın varmis bence oradan dengelemissindir🥰
Geçmiş olsun güzel bir dinlenme ve sonrası sağlıkla rutin olsun 🙏🏻🌸

Evet erken ama bu kiloyla hem mutlu degilim hemde sagligimi etkiliuo bende ekmek ve tatliyi kestim normal yemegimi yiyorum bide bol bol su iciyorum sutu en guzel artran sudur bence benim bebegim yavastan ek qidaya gecti diye birazcik rahay davrandim
Aslında bizim için henüz erken ama çok sıkı bi diyet yapmıcam suyumu düzenli içip spor yapıp sağlıklı beslenmeye özen göstericem. Akşam yemekten sonra hurma hariç hiçbirşey yemeyeceğim inşaAllah. Bunlara dikkat edersem yavaş yavaş gider diye umuyorum 🤲🏻

Aslında bizim için henüz erken ama çok sıkı bi diyet yapmıcam suyumu düzenli içip spor yapıp sağlıklı beslenmeye özen göstericem. Akşam yemekten sonra hurma hariç hiçbirşey yemeyeceğim inşaAllah. Bunlara dikkat edersem yavaş yavaş gider diye umuyorum 🤲🏻
Hos geldin canim emzirme doneminde emzirmek bir spor kadar kaloti yaktirdigi için avantajlisn 🤗
Gunaydin 🌸
Başım cok cok agriyor,reglime 4 gün kaldigi icin agri kesici icmemeye direniyorum😐

Cumartesi kilom 57.4
Salı 56.8
Fark -600

LenaG LenaG 🌸🫶🏻
Ben de iciyorum cok hoslanmasam da ama reglin bir iki gun oncesi regl migreni tarzi bir agtim oluyor icmememin imkani yok 🙄
Selam canım kizlarr 💞💞💞
Ben de aranıza katılmak istiyorum. Daha önce buraya katilmistim çok da güzeldi fakat bazi ust uste gelen sıkıntılar devam edemedim. Bu defa en önemlisi kendimim diyerek yola ciktim bunu masterfitle hep beraber yapacagimiza eminim. 🥰🥰🥰 hepinize benden kalp❤️❤️
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) bilgen
YAŞINIZ: 37
BOYUNUZ: 1.76
KİLONUZ: 90
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: boğa burcu iştahlı 😁
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olmak sağlıklı olmak

Kaptanım LenaG LenaG
Hos geldin canim 65 kiloda baya baya zayif durursun sporla verilen bir 70 kilo bile seni incecik gösterir umarim hedefine ulasirsin 🫠
Hos geldin canim 🌸
Evet erken ama bu kiloyla hem mutlu degilim hemde sagligimi etkiliuo bende ekmek ve tatliyi kestim normal yemegimi yiyorum bide bol bol su iciyorum sutu en guzel artran sudur bence benim bebegim yavastan ek qidaya gecti diye birazcik rahay davrandim
Hos geldin canim 🤗🥰

Hos geldin canim emzirme doneminde emzirmek bir spor kadar kaloti yaktirdigi için avantajlisn 🤗

Ben de iciyorum cok hoslanmasam da ama reglin bir iki gun oncesi regl migreni tarzi bir agtim oluyor icmememin imkani yok 🙄

Hos geldin canim 65 kiloda baya baya zayif durursun sporla verilen bir 70 kilo bile seni incecik gösterir umarim hedefine ulasirsin 🫠

Hos geldin canim 🌸

Hos geldin canim 🤗🥰
Benimde migren galiba cunku mide bulantim basladi icmek zorunda kalacagim gibi🥴

Gunaydın hanımlar❤️
Ctesi: 65.6
Salı:65.7
Fark+100
LenaG LenaG
Günaydın canım az bir artı ama sıkı tutmak lazım cumartesi eksi inşallah :dua:
tünaydın kızlar :KK60:

sanıyorum ki geçtiğimiz haftaki sağlıksız beslenmemden dolayı yine wc sıkıntısı çekiyorum, ki ilaç almama rağmen çıkamadım :KK43:

geçen biriniz bi tarif vermiştiniz, dutlu kayısılı onu tekrar yazar mısınız, bir de onu deneyeyim
Tünaydın canım magnezyum sülfat(epsom tuzu) dene gece yatarken iç sabah ağrısız sancısız çıkarsın faydalı bir mineral baya acı ama etkisi güzel. :KK200:
geçtiğimiz hafta: 62,75
bugün: 62,95
fark: +200

LenaG LenaG Y yosunlupapatya
çok bir artı değil canım gider cumartesiye eksi görürüz inşallah :dua:

Afiyet şifa olsun begenmene sevindim🥰 değişik tatmin edici tatlar ariyoruz o yuzden kurtarici💖
Yaa ama her nekadar bugün işte tartı günümüzde olsa mazaretliyim ve ilk gün aşırııı tatlı isteği oluşunca nesfitin bitter proteinli bar gibi bişey yedim ama hem akşama bırakmayayım hem de isteğimi bastırsın diye ne çikolatydı ne değildi yani anlamadım ama biraz içimddeki isteği bastırdı şükür :) birde şişim fena şekilde hissediyorum yani ödem mağduruyum bende şuvaann :olamaz:

Yaa ama her nekadar bugün işte tartı günümüzde olsa mazaretliyim ve ilk gün aşırııı tatlı isteği oluşunca nesfitin bitter proteinli bar gibi bişey yedim ama hem akşama bırakmayayım hem de isteğimi bastırsın diye ne çikolatydı ne değildi yani anlamadım ama biraz içimddeki isteği bastırdı şükür :) birde şişim fena şekilde hissediyorum yani ödem mağduruyum bende şuvaann :olamaz:
Onu yiceene eti karam gurme falan yiyeydin🥲😂 istegi bastirmak yok,kendini kandirmak olmaz... Hormonlarimizin canı sagolsun 🌸💖

Onu yiceene eti karam gurme falan yiyeydin🥲😂 istegi bastirmak yok,kendini kandirmak olmaz... Hormonlarimizin canı sagolsun 🌸💖
Ayy karam yersem o beni kalori manyağı ederiduu buna baktım 90kcal yazıyordu daha masum geldi hormonlara yüz verirsek bukadar gelir göbeğimize otururlar :KK70: ne güzel anlaşıyoruz değil mi :KK48::KK48:

X