Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Slm benide eklermisin listeye
Boy ;1,56
Güncel kg;65,60
Evliyim
3 çocuk annesiyim
Daha önce 67 kilodan 7-8 ayda 57 kiloya kadar düştüm ama yine kilo aldım dikkatsizliğimden
Tabii ki canım hoşgeldin tarihli ve nickli bir fotosu atabilir misin lütfen hemen hazırlık listesine alalım :KK200: Tekrar sağlıkla düşersin istediğin kiloya inşallah beraberce göndeririz kiloları giderlerrr :rapci:

Günaydıın her seferinde eski mesajlarımdan kilomu bulup galeriye girip fotodan teyit eden kaç kişiyiz ya ben tartıdan çok bunla uğraşıyorm 😄 artık notlara yazıyım diyorm unutuyorm😄 cumartesi de bu mesajı arayacak olan kedime selam🙋‍♀️😂
Cumartesi 63.4
Salı 63.5
Fark +100gr
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Günaydın venüscüm at son mesajını favoriye kolayca bulursun :KK66:

Güno☀️♥️
19 Temmuz Cumartesi 97.9
23Temmuz Salı 97.7
-200gr

Eklentiler

• IMG_20240723_095036.jpg
    IMG_20240723_095036.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 10
23 TEMMUZ MENÜ
1 subardağı sirkeli su
1 fincan hindiba kahve
1 su bardağı aktardan karışım bitki çayı
KAHVALTI
2 haşlanmış yumurt
Biraz peynir
(Ekmek tüketmiyorum)
ARA
2-3 çiğ kaju
1 kuru kayısı
ÖĞLE
Tavuksuyu çorbası yarım kase
2 kaşık nohutlu pilav
ARA
1 fincan hindiba kahve
AKŞAM
1 kase biberli yoğurt
Akşam yemeklerini 5 te kesiyorum çok açıkırsam yine hindiba kahve içip kabak çekirdeği yiyorum LenaG LenaG gün içindede yaklaşık 2-2,5 litre su tüketiyorum tek sorunum hareketsizlik spora vakit ayırmıyorum :KK43: yürüyüşe sıcak sebebiyle çıkamıyorum :KK43:

Siyah
öğünler güzel canım ama yeşilçaya dikkat et fazlası zararlıynı Allah korusun sonra sağlığından olma dün bende burdan bazı arkadaşlar ile konuştum günde bir fincana bile dikkat et dediler.
Yeşil çayın siyah çaya göre daha faydalı olduğunu okumustum halbuki. Araştırayım tekrar.

X