Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım nasıl yapayım bilemedim boya dün akşam bitti ve sanırım en kolayıydı 2 gün sürdü boyadan önce elektrik işleri oldu bugünde badana sonrası elektrik işleri yarından sonrada parke yapılcak sanırım en zoru çünkü ev tıklım tıklım hadi badana bir şekilde yapıldı hazırlığa geçmekte istemiyorum böyle idare edeyim diye ama hiç keyfim yok tüm ev ortada toplu duruyor ve küçük kızım var biliyorsunuz salıdan sonra 300 gr. almışım az öncede az tereyağlı dünkü saç böreğini yedim 89.9 göremicekmiyim çok yoruldum

Canım tabii ki göreceğiz arada böyle şeyler olabilir sıkma canını pes etmek yok 14:00 e kadar düşün ona göre listeye veya hazırlığa alayım

Canım tabii ki göreceğiz arada böyle şeyler olabilir sıkma canını pes etmek yok 14:00 e kadar düşün ona göre listeye veya hazırlığa alayım
Yok yok kaptanım hiç 14:00 ü beklemiyim kesinlikle hazırlıkta kalmıcam pes etmek yok yoksa başaramam tam gaz ileri devam kaptanım

Hadi bu hafta halledelim çiçeğim stres,moral bozukluğu böyle yapabiliyor

Günaydın canım sıcak zatenn fazlasıyla yetiyor birde regl tuzu biberi olmuş haftaya eksiler havada uçar senin

Günaydın canım sıcak zatenn fazlasıyla yetiyor birde regl tuzu biberi olmuş haftaya eksiler havada uçar senin
İnşallah yine yüklendim majezik e şu an soğuk soğuk terler döküyorum ve ellerim titriyor
ay aklıma geldi de ben bu regl ağrısı yüzünden çok çektim yaa bir keresinde işten çıkarılmıştım. 2 kere ilk gününde reglimin işe gidememiştim. 19 yaşlarında falanım kabul etmediler bahaneymiş ağlaya ağlaya eve gelmiştim benim elimde değil ki diye

Geçmiş olsun tansiyon ya da kan şekerin mi düşüyo kiBenim doğumdan sonra ağrım hiç olmuyodu, dün gece regli oldum benim de çok ağrılı oldu hiç özlememişim.. azcık şişim gitsin tartılcam

Sağol canım sana da geçmiş olsun bilmiyorum neden böyle ölçtüm tansiyonum normal şekerim normalden yüksek belki ondandır.

Hadi bu hafta halledelim çiçeğim stres,moral bozukluğu böyle yapabiliyor
halledeceğimm bitanemm çok değişik bir ruh halim var; bi yanım çok kırgın çok mutsuz çok üzgün, ama bir yanım da bir o kadar güçlü bir o kadar enerjik, dibe vurup çıkmaya çabalamak böyle birşey mi acaba :)

güçlüyüm ve başarabileceğime inanıyorum

pazartesi salı sıvı detoks yapacağım şu şişliğimi bi atayım üzerimden

çok çok geçmiş olsun canımm

19 yaşında yaşadığın şey de ne kadar üzücü, bazı insanlardaki bu derece anlayışsızlık beni çok üzüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…