Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Önceki kilom :81.60
Bu hafta ki kilom : 82.45
Fark : +850 gr
LenaG LenaG A Asya89
Adet dönemindeyim malesef
1000011886.jpg

İnşallah yine yüklendim majezik e şu an soğuk soğuk terler döküyorum ve ellerim titriyor :KK43:
ay aklıma geldi de ben bu regl ağrısı yüzünden çok çektim yaa bir keresinde işten çıkarılmıştım. 2 kere ilk gününde reglimin işe gidememiştim. 19 yaşlarında falanım kabul etmediler bahaneymiş ağlaya ağlaya eve gelmiştim benim elimde değil ki diye
Geçmiş olsun canım soğuk terler ağrıdan mi nede ki dikkat et kendine
19 yaşında böyle bir şey yaşamak çok kötü insanlar ne kadar duyarsiz kimse keyfinden ağrım var der mi

halledeceğimm bitanemm :KK60: çok değişik bir ruh halim var; bi yanım çok kırgın çok mutsuz çok üzgün, ama bir yanım da bir o kadar güçlü bir o kadar enerjik, dibe vurup çıkmaya çabalamak böyle birşey mi acaba :)

güçlüyüm ve başarabileceğime inanıyorum :halay:

pazartesi salı sıvı detoks yapacağım şu şişliğimi bi atayım üzerimden :KK76:

çok çok geçmiş olsun canımm :KK43:

19 yaşında yaşadığın şey de ne kadar üzücü, bazı insanlardaki bu derece anlayışsızlık beni çok üzüyor :KK43:
Aynen öyle hızla yükseleceksin gör bak harika bir işin olacak 🙏
Teşekkür ederim canım 😘 o zaman kadın olmaktan nefret etmiştim 😕 halbuki sorun bende değildi

Aynen öyle hızla yükseleceksin gör bak harika bir işin olacak 🙏
amiinnn bitanemm, Allah razı olsun ne güzel bir dua :KK60:

Teşekkür ederim canım 😘 o zaman kadın olmaktan nefret etmiştim 😕 halbuki sorun bende değildi
ahhhh işte gencecik kıza yaşattıkları duyguya bak :KK43: acımasızlık başka birşey değil ama evet haklısın sorun kesinlikle sende değilmiş onların zihniyeti çamurmuş :sinirli:

Sağol canım sana da geçmiş olsun bilmiyorum neden böyle ölçtüm tansiyonum normal şekerim normalden yüksek belki ondandır. 🤷‍♀️
Çok ağrılı oldugun içindir canım benim de öyle olur hep çok geçmiş olsun bir de aklında olsun regl için ağrı kesici içmek pek sağlıklı değil kas gevşetici içsen gamaflex falan hem daha sağlıklı olur hem de etkili olur mümkün olduğunca kendini öne eğerek otur benim öyle ağrım az da olsa hafifliyo ☹️

Geçmiş olsun canım soğuk terler ağrıdan mi nede ki dikkat et kendine
19 yaşında böyle bir şey yaşamak çok kötü insanlar ne kadar duyarsiz kimse keyfinden ağrım var der mi
Ağrıdan canım kahvaltı ettim ilaç içtim daha iyiyim çok şükür :dua:
Geçen hafta cumartesi:57.55
Bu cumartesi: 56.60
-950gr
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 benim de bu şekilde salı günü bı yulselmisti ama şuan cumartesiye göre gitmiş görünüyor
Ooo tebrik ederim canım hedefe az kaldıııı :super:
Selam kızlar bir süredir izindeydim artık dönebilirim hem sağlığıma kavuştum az çok hem de işlerimi hallettim sayılır izniniz olursa bu hafta hazırlıkta olmak istiyorum bu kilo kahvaltı falan yapmış halim aç tartılma fırsatım olmadı
Eki Görüntüle 3454944
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Merhaba canım hoşgeldinnn tamamdır hazırlığa ekliyorum :KK200:

X