Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar
2 günlük bir tatil yaptım bu hafta çrş prş o nedenle akşam yemeğim çok geçe kalıyordu. Hedeflediğim eksiyi göremedim ama yine de eksideyim.
60 ları ucundan da olsa görmek iyi geldi

Geçen cmt:70.9
Bugün:69.9
Fark:1 kg
Yüzde:1.4

Eklentiler

• IMG_1254.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 14
Gunaydinlar 13000 adim attim geldim
Kilo bildirimim
Gecen hafta 73.2
Bu hafta 72.9
LenaG sanırım yürüyüşler sayesinde arti olmadi çünkü iki aksamdir maalesef dikkat edememistim.
Bir de ben carsamba günü eski diyetisyenime gittim en son gecen yıl gitmisim
79.6 ymis kilom. Simdi gittigimde 72.9 çıktım ve yagdan hic artim yokmus gecen yılki kiloya gore sadece vucudumda su an ortalama 2.5 kilo odem varmis. 3 kilo da ben vermistim demek ki ne odem tutmusum masallah bana

Günaydın herkese. Bugün tartı günü..mavi takımın üyeleri. Saat 14.00 den önce bildirimlerimizi yapalım lütfen.
Günaydın kaptanım
Günaydınlar kızlar
Geçen hafta 67.7
Bu hafta 67.4
Eksi 300 grm
LenaG A Asya89 Eki Görüntüle 3454903
Günaydın tebrik ederim
Günaydın canlar
Günaydın canım
Günaydın tebrik ederim çok güzel eksi (listeye girecek misin canım )
Günaydın tebrik ederim canım
Günaydın canlar
Gecen hafta cumartesi 98.8
Bugün 97.9
-900gr
Sağlıkla gitsin kilolar inşallah
Günaydın Lotus cum çok güzel eksi gelmiş tebrik ederim.
Günaydın tebrik ederim canım Ah bu ödemler

Günaydınlar herkese çok sıkıntılı bir gece geçirdim hem sıcak hem ağrıdan uyuyamadım. Regl ucundan göründü olmaya olmaya unutmuşum nasıl ağrı yaptığını tabi bu bana artı getirdi midem kazındı da tek lokma yemedim ya o kadar da ananas kabuğu çayı içtim + 2 görünüyordu dün biraz azaldı ama hiç değilse sabit kalmak istemiştim

Geçen cumartesi 94.30
Bugün 95.25
Fark +0.950

sibel_84 Mthn83

Eklentiler

• IMG_0906.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 15
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…