Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydnlar hanımlar gelemdim mutfakta su sızıntı olmuş onla uğraştık kaç gündür,ustalar geldi gitti bugünde yer için seramik bakacağız neyseki tezgah altı olacak.Kırıldı kurumasını bekliyoruz yerin.
Günaydın eküricim :KK60: :KK200:
Tadilat işleri can sıkıcı bitince de iyi ki yaptirmisiz diyorsun o evreye gelmen ümidiyle :dua:

Kızlar size bir şey sormak istiyorum yaklaşık 2 aydır aralıklı oruç yapıyorum ve bir ay kadar sonra bırakmayı düşünüyorum tabii akşamları gene erken kapatıcam ama 3 öğün gibi olur sabahları da kahvaltı yapmak istiyorum vücudu açlığa da alıştırdık şimdi geri yiyince kilo alımıda başlar diye korkuyorum ne önerirsiniz? özellikle patimsilizm patimsilizm hanım sizin de fikriniz varsa rica ederim :)

Kızlar size bir şey sormak istiyorum yaklaşık 2 aydır aralıklı oruç yapıyorum ve bir ay kadar sonra bırakmayı düşünüyorum tabii akşamları gene erken kapatıcam ama 3 öğün gibi olur sabahları da kahvaltı yapmak istiyorum vücudu açlığa da alıştırdık şimdi geri yiyince kilo alımıda başlar diye korkuyorum ne önerirsiniz? özellikle patimsilizm patimsilizm hanım sizin de fikriniz varsa rica ederim :)
neden bırakmak istiyorsun aralıklı orucu? eğer iyi geldiğini hissediyorsan yaşam biçimi haline getirebilirsin aslında aralıklı orucu

ben de aralıklı oruçla başladım kilo vermeye ama artık çok yedim dediğim günler bile aralıklı oruç yapıyor oluyorum, bana iyi geldiği için ama, bu ayrıntı önemli :KK60:

Nasıl.uyguladiniz?

neden bırakmak istiyorsun aralıklı orucu? eğer iyi geldiğini hissediyorsan yaşam biçimi haline getirebilirsin aslında aralıklı orucu

ben de aralıklı oruçla başladım kilo vermeye ama artık çok yedim dediğim günler bile aralıklı oruç yapıyor oluyorum, bana iyi geldiği için ama, bu ayrıntı önemli :KK60:
öylee çok güzel gerçekten vücudun bikere hafif oluyor kabul ama çalışan bir insan olunca günü yemekle açıyorum kahvaltı yapmayı özlüyorum hafta içleri he buraya da menemen yumurta ceviz peynir zeytin getiremiyorum hemen hazır yemeğe konuyorum ama evde yaparsamda erkenden yapıp işe gelicem işte :)

gizem hanımın cok selamı var, kendısıyle bugun basladık, sıze de tesekkur ederım. duygusal aclık durumunu da anlattım. ınsallah basarıcaz dıyor saglıklı beslenırsek saglıklı psıkolojımız de olur.
Çok sevindim Gizem ile başaracağına eminim :KK36:
yeme olayını 18-19 gibi kapatıp sabah 9-10 gibi yiyince de oluyor zaten illa uzun açlığa gerek yok bana iyi gelmiyor... belki ilk başta artış olabilir ama hemen düzene girecektir.. Benim hiç böyle bir düzenim olmadığı için yanlış kişiye danışmış olabilirsin:KK64:denemem oldu ama çok uzun aç kaldım fazla yemeği hakediyorum yada herşeyi yemeliyim çünkü uzun süre aç kalacağım düşüncesinden kurtulamadım. Herkese iyi gelmiyor ve sosyal olarak sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum.. İstediğin kadar sağlıklı beslen istediğin kadar spor ya vücudunda kafanda stres varsa taşlar yerine oturmaz. Nasıl rahat ve stressiz oluyorsan olacaksan öyle yap porsiyonlarını dengele
E bizde fazla sıcakta yok. Benim bahanem ne olsun🤣
ay kızlar dün 3 şişe maden suyu içtim o mu etkiledi acabaaa de :KK59::KK48:

öylee çok güzel gerçekten vücudun bikere hafif oluyor kabul ama çalışan bir insan olunca günü yemekle açıyorum kahvaltı yapmayı özlüyorum hafta içleri he buraya da menemen yumurta ceviz peynir zeytin getiremiyorum hemen hazır yemeğe konuyorum ama evde yaparsamda erkenden yapıp işe gelicem işte :)
anladım canım, evet kahvaltıyı seviyorsan uygulaması zorlar ve strese sokar seni

patimsilizm patimsilizm dediği gibi gerçekten herkese uymayabiliyor bu beslenme düzeni, benim sosyal olsun, yeme içme düzenim olsun, açlık sonrası duygu durumum olsun her konuda benim isteklerimi karşıladığı için beni tatmin ediyor bu düzen

ama asıl soruna dönersem :) ben zannetmiyorum aralıklı oruç sonrası yemeklere saldırmadığın sürece dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturarak sık öğünlü beslensen de kilo almazsın

anladım canım, evet kahvaltıyı seviyorsan uygulaması zorlar ve strese sokar seni

patimsilizm patimsilizm dediği gibi gerçekten herkese uymayabiliyor bu beslenme düzeni, benim sosyal olsun, yeme içme düzenim olsun, açlık sonrası duygu durumum olsun her konuda benim isteklerimi karşıladığı için beni tatmin ediyor bu düzen

ama asıl soruna dönersem :) ben zannetmiyorum aralıklı oruç sonrası yemeklere saldırmadığın sürece dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturarak sık öğünlü beslensen de kilo almazsın
umarı zaten dediğin gibi hunharca yersem illa kilo alırım ama bu düzenden çıkıp 3 öğün olursa vücut da şarşırır diye çekindim :)

anam anam kızlarr bi yarımsaat tempolu yürüdüm ofise döndüm geri sırf hani yürüyüş olsun diye hava ne biçimmm klimanın altına zor attım kendimi ahahahahah sabahda yürüdüm işe bu arada 20 dk gene akşam bunları yaziciğiimm kaptanlarımmm sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG :)) he bide dün menü ve sporları yazınca ekleyemedim akşam da 100 ip atladım :)

gizem hanımın cok selamı var, kendısıyle bugun basladık, sıze de tesekkur ederım. duygusal aclık durumunu da anlattım. ınsallah basarıcaz dıyor saglıklı beslenırsek saglıklı psıkolojımız de olur.
Senin adına çok sevindim canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Umarım çok güzel bi hayatın başlangıcı olur bu kararların senin için.

✅Diyetisyenine harfiyen uy
✅Sağlıklı beslenme düzenine geç
✅Kilo ver ( sadece kendin için)
✅Kilo verdikçe, sağlığın düzeldikçe, aynada fit görüntü oluştukça çok daha mutlu çok daha pozitif bir insan olacaksın tecrübeyle sabit.
✅ diğer yapmak istediklerini hayatına yavaş yavaş ekle( kitap kuran vs)
✅haftada en az 1 gün kendine ayır çocuğuna ayır kaliteli vakit geçirin

Bir de tavsiyem eşinin borçlarını ödemek yerine gidip kendine kendi bedeninden 1 beden düşük çok güzel bi kıyafet al. Bir dahaki ay bunun içine gireceğim de odana as o kıyafeti. Her ay bu hedefi güncellersin.
Zaten aşırı kilon yok 15 kg versen fıstık gibi olursun kendinle barışık olursun mutlu olursun bunları düşün hedefine odaklan hiçbişey seni yolundan çevirmesin.
Şimdiye kadar sayısız hamburger, pizza vs yedin sana kalıcı olarak kilodan başka ne getirdi ?! Hiçbişey. O yüzden artık kalıcı mutluluklar arama vakti. Çok çok iradeli ve başarılı bir süreç diliyorum sana 💕
Kızlar kendimi aç hissetmiyorum ama elim kolum dökülüyor azıcık ev günlük rutin işi yapayım sanki tükenmiş gibi halsizlik çöküyor bugün ama aşırı sıcak var dayanılmaz nem ona bağlıyorum bu sıcakları nasıl atlacagiz bilmem şaftimiz kaydi
Ben de aynı öyleyim bulaşıkları topladım tezgahı sildim geldim halsizlik çöktü 😩

umarı zaten dediğin gibi hunharca yersem illa kilo alırım ama bu düzenden çıkıp 3 öğün olursa vücut da şarşırır diye çekindim :)
şöyle düşün olumlu yönde de vücut şaşırabilir :)

olumsuz yönde şaşırsa bile bir süre sonra vücut bu düzene de alışacağı için yine vermeye başlarsın merak etme

şöyle düşün olumlu yönde de vücut şaşırabilir :)

olumsuz yönde şaşırsa bile bir süre sonra vücut bu düzene de alışacağı için yine vermeye başlarsın merak etme
inşallah canımm seninde hayatında herşey yoluna girer inşallah tüm güzellikler ve eksi kilolalar bizimle olsun inşallah :)

X