Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Peki yediklerinizin içeriği ne oluyor aralıklı oruçta yasaklilar var mı?
Lotus1234 canım şimdi genel herkesin yediklerinden aslında sabah yumurta pişmiş domats salatalık haftasonu hafta içi ise o gün ne yemek çıkarsa yanına bir iki dim tam buüday ekmeği tatlı neredeyse hiç yok bi piknik bi gezme olmadıkça yemiyorum akşamları fix köfte salata veya o gün ne yemek varsa mesela kuru fasulye bi dilim ekmek az yoğurt bitti pilav makarna neredeyse hiç yok karbonhidrat tam buğday ekmeği harici yok yani ama patates yemeği vardı bugün mesela az ondan yedim yanına bir dilim ekmek ve bir kase cacık pilav gene yemedim bu şekilde özetlemeye çalıştım canım benim umarım anlatabilmişimdir kendimi cidden tatlıda istesem yemiyorum bu arada pilav makarna beyaz ekmek soğudum olmasa hiç aramam öyle diyeyim :)

Bu duygusal.aclik.mevzusu bendede var malesef kiloların bir gidip bir gelmesini buna bağlıyorum. Gecen hafta diyetisyenle yaptığım diyette kendi bedenimi dinledikçe daha çok fark ettim, kalici çözümler bulmak gerekiyor.Fikir önerileri paylaşırsan memnun olurum.

şöyle düşün olumlu yönde de vücut şaşırabilir :)

olumsuz yönde şaşırsa bile bir süre sonra vücut bu düzene de alışacağı için yine vermeye başlarsın merak etme
Kilo vermelerde durmalar olduğu zamanlarda diyet programını değiştirin veya egzersiz planında değişiklik yapın diye öneriler görmüştüm bir diyetisyenin sayfasında vücudu şaşırtmanin faydalarından bahsediliyordu.

İyiymiş canım sağlıkla.gitsin kilolar

Bugün ki beslenme düzenim;
Kahvaltı 10.30
3yk yulaf ezmesi
1 bardak süt
2 ceviz
1 elma +tarçınlı

12.30 1. Ara öğün
Kahve 7-8cig badem

14.30
5yk Karabuğday salatası
1 bardak ayran
Ben kısır çok severim çokta özledim bu şekilde kısır gibi yapıp kendimi avuttum

Akşamı.planlamadim.bana fikir verirseniz genel plana bakarak dengeli olur şekilde memnun olurum tşkler
L leyl76 LenaG sibel_84

inşallah canımm seninde hayatında herşey yoluna girer inşallah tüm güzellikler ve eksi kilolalar bizimle olsun inşallah :)
aminn canımm, inşallah

evet bunu ben de duymuştum; kilo verimi durduğunda ya da yavaşladığında öğünlerinizin sayısını ya da yerini değiştirin diyordu bir insta sayfasında :)

aminn canımm, inşallah

evet bunu ben de duymuştum; kilo verimi durduğunda ya da yavaşladığında öğünlerinizin sayısını ya da yerini değiştirin diyordu bir insta sayfasında :)
öğün şaşırtmak denerim bunu ya da saatler ile oynayabilirim evet şu fazla 5 kilo daha gitsinde bir ay sonra biraz bozucam aralıklı orucuda bakalım :)

Marul salatalık havuçla bi salata yapıp üzerine yoğurt ve 2-3 yemek kaşığı nohut kırmızı biberle az zeytinyağında iki üç çevirip üstüne dökebilirsiniz ben akşama öyle yapacağım çünkü. isterseniz semizotu maydanoz bir şeyler daha ekleyebilirsiniz. Kimisi buğday da koyuyor 2 yemek kaşığı kadar .

Tşk ederim

Hayırlı günler dilerim bütün arkadaşlara ve canım kaptanım LenaG ye
Misafirleri yolcu ettik pazartesi veya salı kendi memleketime gideceğiz
Geçmişi bitiremedim
Kaptaniçemm geçmiş olsun atlattın desene Hayırlı yolculuklar dilerim hasret gider memleketinle havasını kucakla
Afiyet olsun denge açısından akşam protein ve sebze yaparsan çok güzel olur

Çok sevindim inan bana harika bir karar

Canım acaba sen kas tan mı kaybediyorsun?
Sıcak havada etkiliyor tabi

Bend menümü yazayım.
Kahvaltı
2 çatal yağda yumurta
1 dilim kaşar
Bir dilim TB ekmek
1 bardak çay
Tere roka yeşillik
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Öğle
Yarım kabak dolması(ufaklık yarısını yedi ziyan olmasın diye yarısını da ben yedim)
Salata
Ara öğün
Etli lifalif meyveli bar
Akşam
Bir kase yoğurt
Ara öğün
1 bardak yeşilçay
LenaG A Asya89 Mthn83

Afiyet olsun canım menün güzel.

Masterfit'in sevgili çıtır adayları

Yarın tartı fotolarını tarihli ve nickli olarak 14:00 e kadar beni ve kaptanlarımızı etiketleyerek yapmayı unutmayalım. Bakalım hangi takım kazanacak

Hepimize bol eksiler diliyorum.

(arkadaşlar anketi çok az kişi yanıtlamış unutmayalım lütfen)

Not: Yanlışlık veya eksiklik görürseniz haber edin canlarım.
Not2 : Hazırlık ve izin taleplerimizi tartı bildiriminde yapalım lütfen ki sonradan takım oluşturulurken karışıklık olmasın

Öpüyorum siziiii

Masterfit 124. Etap
13.07.
20.07.
Fark
Oran
KIRMIZI TAKIM
A Asya89 Kırmızı Kaptan83.30
@Cakinin Gelini92.80
Ellssa 71.80
@zensim70.40
@Nergis 3567.70
@unutmabenicicegi81.60
@FitVenus62.40
Jasminium84 61.95
Ortalama
MAVİ TAKIM
sibel_84 Mavi Kaptan73.65
LenaG 94.30
@60kiloyum88.70
Y yosunlupapatya 57.55
defneefe17 74.50
Lotus1234 98.80
@Asenr snmz 67.55
@tomrs63.90
Ortalama
HAZIRLIK
@gezegenfeza79.50
@Leyl3556.30
Mthn83 73.30
@malahit63.70
@irmaknehirgol (başlangıç 13.07.)70.90
L leyl76 73.60
@Sitare55 (başlangıç 15.07.)83.20
@Makaron2365.90
Azmet5255 65.30
Boncuk2307 76.35

Afiyet olsun çok erken bitmiş cumartesi hazırlığı mı
Afiyet olsun kaptanım cumartesi hazırlık menüsü

Benim sali 58di sanki hatırlamıyorum tam ama burda 57.55 gözüküyor kaptanım LenaG

Sagol canim Allah razi olsun ne guzel madde madde yazdin isledin kafama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…