Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
17.07.2024 Çarşamba

Sabah 1 bardak buzlu kahve

Kahvaltı 12:30 5 yk yoğurt,4 yk yulaf,1 yk chia tohumu,4 kayısı,1 dilim ananas,1 tk fıstık ezmesi tepeleme

Ara 16:30 Fit kayısılı tiramisu,buzlu kahve
aralarda sürekli su

Akşam 3 küçük kabak dolması,3 yk yoğurt suyuna çok canım çekti 1 dilim tbe bandım (bir daha suyundan koymayacağım)

Su 3 ü geçti
9224 adım

sibel_84 Mthn83

Eklentiler

• IMG_0895.jpeg
    168,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Canım sıkıntı ne bilmiyorum ama ilk önce sakin olman lazım. Eşinle karşılıklı oturup konuşma imkanınız var mı biomiyorum. Ya da aile terapisti ne gidin birilerinden destek alin. Eğer kabul etmiyorsa da herkes yoluna baksın canim. Bana hayat şunu öğretti. Her zaman önceliğin kendin ol. Sen kendine iyi davranirsan değer verirsen karşındaki de değer veriyor.Bazen bencillik gerekiyor. Ben demesini öğrenmemiz gerekiyor. Hayat acımasız. Önceliklerini değiştir. Kendini değersiz hissettiren herkesten bir müddet uzaklaş. Bizler buradayız.
Afiyet olsun canım.menu güzel.
Afiye olsun canım. Yarında ben dolma yapacağım. Nasıl kendimi tutacağım bilmiyorum.

canım fit tiramisuyu nasıl yapıyordun oranlarıyla?

İyi akşamlar arkadaşlar dünün özetini yazamadım yıllar sonra üniversite arkadaşımla buluştuk geç saatlere kadar oturduk sporda yapamadım bu akşamda düğün vardı ancak fırsat bulup yazıyorum
17.07.2024
Saat 7.00 sade kahve 2 bardak su
7.30 1 haşlanmış yumurta kepek ekmekli tost
12.00 1 avuc fıstık 1 filtre kahve
18.00 bir tabak bezelye yoğurt
Biraz oynadım düğünde 2.5 litre su içtim 7900 adim attim
LenaG Mthn83 A Asya89

canım fit tiramisuyu nasıl yapıyordun oranlarıyla?
4 karabuğday patlağını soğuk kahve ile ıslatıyorum,3 yk labneye 1.5 tk bal karıştırıp ara katlarına ve en üste sürüyorum. Aralara istediğim bir meyveyi koyup en üste kakao serpiyorum.

Afiyet olsun 2 gofret göz kırpıyor ordan bizim burda ne işimiz var bu menüye ait değiliz der gibi ayrıca patlıcanların kızartılmadan yapıldığını umuyorum

İyi akşamlar canım afiyet olsun iyi yapmışsın göbek atmak çok keyifli bir şey çok severim

Afiyet olsun dolma pirincli olmasa ekmegin bir sakincasi yok bidahakine canın cekmesin birde adım sayinla telafi etmissin gibi

Afiyet olsun canım.
6 yk pilav çok olmuş 3/4 yk pilav yeterli. onun yerine salata veya yeşillik olabilirdi

Valla canım dün sarma dolma yapmıştım. Bende sıcak sıcak çok severim yedimde

Bu günlerde yürüşte sürekli düşünüyorum bu yaşta kendim yemiyorum ilerde yaşlılıktan dolayı yiyemiyeceğim acaba ozamanlar vicdan azabı çekermiyim.

Sağlığım için kilo vermem gün gün iyi oluyor ama bazen diyet yapmak nefse ağır geliyor işte

Bu gün yürüşe çıktım. Gerçekten ilk defa bu gün çok yoruldum resmen ayaklarımda derman kalmadı zar zor yürüyordum sonlara doğru
Tabi bu gün doğru düzgün protein almadım onunda çok etkisi var

Biz ne zaman istedigimizden istedigimiz kadar şey yiyeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…