Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kombinin kart yanmış durup dururken gitti 2500 TL. Şimdi bu stresle kalkıp yürüyüşe mi çıksam...
Ay ne dicem benimde kombinin kartı bozulmuş eşim 300 400 tl gbi bişeydi alıp telden videolara bakıp kendi tamiz etmişti eşin anlamazmı tamir işerinden bi gelip bakıyorlar dünyanın parasını alıyorlar yaa

Saglik.olsun Allah beterinden saklasın tabiki yürüyüşe çıkacaksın pes etmek yok.
Sabah 6 da çıktık yürüyüşe. Bugün ne oldu ise eşimin kafasina taş düştü herhalde. Kalk yürüyüşe çıkalım dedi saat beş buçukta. Ha bu saatte dedim. Yarım saate hazırlandık. Çocuklarda uyuyordu. 1 saat 10-15 dakika yürümüşüz.

81.60 mış önceki tartı
salmak yok canım 7li rakamları görmeye o kadar az var ki niye izne ayrılıcaksın pes etme canım lütfen
Tamam canım haklısın bu hafta adet döneminde olacağım ağrılar ve uykusuzlukta olunca çok zorlanıyorum ama haklısın

Kız aynı ben. Dün bende aç gezmisim resmen. Ama canım da birşey istemedi. Psikolojik olarak herhalde etkileniyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…